Крема для зволоження шкіри обличчя з магнієм

Органічний магній в кремах з бішофітом заспокоює суху шкіру, робить її зволоженою, гладкою і сяючою. Місцеве застосування магнію поліпшує бар'єрну функцію шкіри, покращує її зволоження і зменшує сухість.

Яка роль магнію, одного з найважливіших елементів в організмі людини, для загального здоров'я і стану нашої шкіри?

Читайте далі, щоб дізнатися, чому цей чудо-мінерал має обов'язково бути в переліку вашої косметики по догляду за шкірою.

Чому магній так корисний для шкіри?

Цей мінерал, знайдений в полтавській області на глибині 25000 км, він відмінно підходить для загоєння шкіри і стимулювання нормальних клітинних процесів.

Мінерал має здатність покращувати загальний стан і зовнішній вигляд шкіри, забезпечуючи захист від вільних радикалів, шляхом регулювання реплікації і відновлення клітин. Пошкодження клітин вільними радикалами може привести до ранньої появи зморшок, тому регулярне використання магнію як засоб по догляду за шкірою, допоможе довше зберігати молодість.

Магній також відомий своєю заспокійливою і загоює здатністю, робить рівним колір обличчя, зменшуючи візуальні недоліки.

Суха, плямиста шкіра також може бути ознакою дефіциту магнію, тому що нестача магнію в організмі призводить до втрати життєво важливих жирних кислот. Ці жирні кислоти необхідні для підтримки, як еластичності, так і вологи, яка є ключем до здорової більш гладкої і молодої шкіри, без цих кислот, шкіра стає сухою і запаленої.

Основні корисні властивості магнію для шкіри:

  • Захищає від дії вільних радикалів, знижуючи ймовірність мікропошкодження
  • Зменшує серйозність пошкоджень, заспокоює і знімає запалення
  • Підтримує рівень вологи в шкірі, зменшуючи ймовірність висихання і пігментації шкіри
  • Робить шкіру більш м'якою і елостічной
Відгуки