Залізо в таблетках при залізодефіцитної анемії №40

36 грн
Немає у наявності
Відкласти
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ДВЕРЕЙ
Ми безкоштовно доставимо продукцію до дверей за вказаною адресою або до відділення "Нова Пошта" при замовленні на суму від 700 грн. Вартість доставки замовлень до 700 грн розраховується автоматично при оформленні.
СПОСОБИ ОПЛАТИ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Область застосуванняВітаміни для імунітету Форма випускуТаблетки / капсули Країна-виробникУкраїна Вага (кг) ≈0.019 Об `єм40 табл.
Вместе дешевле
=
Загальний прайс-лист396 грн
Ціна для всіх372 грн
  • ⓘ Опис
  • ☑ Характеристики
  • ☆ Відгуки

Залізо інструкція код товару 240036

Опис: 1 таблетка містить фумарат заліза (активне залізо - 15 мг), аспарагинат міді (мідь - 0,05 мг), віт. Е - 5 мг, віт. B6 - 1 мг, віт. B9 - 100 мкг, віт. B12 - 1,5 мкг, віт. С - 30 мг, віт. А - тисяча шістсот шістьдесят шість МО.

Залізо є невід'ємним компонентом білків, основна функція яких полягає в перенесенні і зберіганні кисню, а також багатьох ферментів. Подача кисню від легенів до тканин здійснюється за допомогою гемоглобіну, який містить залізо у вигляді складної сполуки - гема. При відсутності заліза в організмі кількість гемоглобіну зменшується, що призводить до появи так званого Кисневе «голодування» клітин і тканин - гіпоксія. У повсякденному житті це стан часто відчувається людиною, наприклад, під час спуску в метро, ​​підйомі в гору або після пробіжки. При постійній недостатній подачі кисню розвивається анемія.

Найбільш поширеною анемією є залізодефіцитна анемія або анемія, що виникає при недостатньому надходженні заліза в організм або його втрати. В результаті в клітинах і тканинах не вистачає кисню. Від дефіциту заліза страждає весь організм: виникають серйозні порушення діяльності серцево-судинної, дихальної, імунної та нервової систем. Особливо страждають захисні функції організму. Наприклад, діти з анемією в 3 рази частіше хворіють на гострі респіраторні інфекції, в 2 рази більше кишковими інфекціями, а сальмонельоз у них зустрічається в 20 разів частіше, ніж діти з нормальним вмістом заліза в крові. Анемія під час вагітності може викликати безліч серйозних ускладнень: викидні, передчасні пологи, погані пологи, внутрішньоутробні вади розвитку і навіть смерть плода. У сучасній медичній практиці для лікування анемії широко використовуються різні препарати на основі органічних і неорганічних сполук заліза. Пацієнти змушені приймати дуже високі і нефізіологіческіе дози заліза (сотні мг в день) для засвоєння хоча б невеликої частини (не більше 1-2%) неорганічної сполуки. Але при цьому клітини кишечника контактують з надмірною кількістю іонів заліза, що не несуться транспортними білками і надають дратівливу окисну дію на епітелій кишечника. Це призводить до ряду побічних ефектів (печія, болі в області шлунка, розлад шлунка, запори, алергічні реакції і т. Д.). У той же час природні механізми поглинання заліза звичайними продуктами харчування за допомогою білків-носіїв придушуються. Тому, на жаль, після закінчення курсу цього «лікування» анемія незабаром знову повертається. Альтернативою цьому є ДД «Активне залізо», принципово нова біологічно активна добавка до їжі, що містить залізо в формі гема, тобто в тій же формі, в якій воно входить до складу гемоглобіну крові.

Корисність заліза не обмежується тільки його участю в утворенні гемоглобіну. Цей елемент необхідний для правильного метаболізму вітамінів групи В, сприяє зростанню і зміцненню імунітету, підвищує толерантність до фізичних навантажень. Джерелом заліза для людського організму є натуральні продукти: свиняча печінка, яловичі нирки, серце і печінку, непросіяна борошно, сирі молюски, сушені персики, червоне м'ясо, яєчні жовтки, устриці, горіхи, боби, спаржа, патока, вівсяне молоко. . .

Що таке ДД «Активне залізо»?

В основі препарату «Активне залізо» лежить органічна форма заліза - ФУМАРАТ, що містить залізо в формі гема, тобто в тій же формі, в якій воно входить до складу гемоглобіну крові.

Поглинання ДД «Активне залізо» в організм відбувається у вигляді комплексної сполуки (гема), без утворення вільних іонів заліза і за участю білків-переносників. Звідси найбільш важливі переваги добавки:

ДД «Активне залізо» всмоктується Білик-носіями, активність яких залежить від рівня гемоглобіну в організмі;

Засвоєння фумарата заліза в десять разів краще засвоєння інших форм заліза (13%);

ДД «Активне залізо» не викликає окислювальних процесів в кишечнику, що призводить до пошкодження клітин і клінічним побічних ефектів, а також показує високу безпеку і відмінну переносимість;

Для збільшення абсорбції заліза складу препарату «Активне залізо» збалансований за рахунок додавання органічної міді, вітамінів А, С і комплексу вітамінів групи В.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці в день під час їжі.

Ефективність досягається при прийомі курсів тривалістю від 1 до 3 місяців, 2-3 курси на рік.

Запобіжні заходи: індивідуальна непереносимість компонентів.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці.

Залізо застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Сфера використання:
  • При залізодефіцитної анемії
  • При порушенні менструального циклу
  • При крововтрати
  • При інфекціях
  • В післяопераційному періоді
  • При вегетаріанських дієтах
  • При авітамінозі навесні
Клас препарату:
БАДи
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.019
Об `єм:
40 табл.

Залізо відгуки від наших покупців

Не знайдено дописів

Написати відгук