Залізо в таблетках при залізодефіцитної анемії №40

240036
36,00 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Залізо інструкція код товару 240036

Опис: 1 таблетка містить фумарат заліза (активне залізо - 15 мг), аспарагинат міді (мідь - 0,05 мг), віт. Е - 5 мг, віт. B6 - 1 мг, віт. B9 - 100 мкг, віт. B12 - 1,5 мкг, віт. С - 30 мг, віт. А - тисяча шістсот шістьдесят шість МО.

Залізо є невід'ємним компонентом білків, основна функція яких полягає в перенесенні і зберіганні кисню, а також багатьох ферментів. Подача кисню від легенів до тканин здійснюється за допомогою гемоглобіну, який містить залізо у вигляді складної сполуки - гема. При відсутності заліза в організмі кількість гемоглобіну зменшується, що призводить до появи так званого Кисневе «голодування» клітин і тканин - гіпоксія. У повсякденному житті це стан часто відчувається людиною, наприклад, під час спуску в метро, ​​підйомі в гору або після пробіжки. При постійній недостатній подачі кисню розвивається анемія.

Найбільш поширеною анемією є залізодефіцитна анемія або анемія, що виникає при недостатньому надходженні заліза в організм або його втрати. В результаті в клітинах і тканинах не вистачає кисню. Від дефіциту заліза страждає весь організм: виникають серйозні порушення діяльності серцево-судинної, дихальної, імунної та нервової систем. Особливо страждають захисні функції організму. Наприклад, діти з анемією в 3 рази частіше хворіють на гострі респіраторні інфекції, в 2 рази більше кишковими інфекціями, а сальмонельоз у них зустрічається в 20 разів частіше, ніж діти з нормальним вмістом заліза в крові. Анемія під час вагітності може викликати безліч серйозних ускладнень: викидні, передчасні пологи, погані пологи, внутрішньоутробні вади розвитку і навіть смерть плода. У сучасній медичній практиці для лікування анемії широко використовуються різні препарати на основі органічних і неорганічних сполук заліза. Пацієнти змушені приймати дуже високі і нефізіологіческіе дози заліза (сотні мг в день) для засвоєння хоча б невеликої частини (не більше 1-2%) неорганічної сполуки. Але при цьому клітини кишечника контактують з надмірною кількістю іонів заліза, що не несуться транспортними білками і надають дратівливу окисну дію на епітелій кишечника. Це призводить до ряду побічних ефектів (печія, болі в області шлунка, розлад шлунка, запори, алергічні реакції і т. Д.). У той же час природні механізми поглинання заліза звичайними продуктами харчування за допомогою білків-носіїв придушуються. Тому, на жаль, після закінчення курсу цього «лікування» анемія незабаром знову повертається. Альтернативою цьому є ДД «Активне залізо», принципово нова біологічно активна добавка до їжі, що містить залізо в формі гема, тобто в тій же формі, в якій воно входить до складу гемоглобіну крові.

Корисність заліза не обмежується тільки його участю в утворенні гемоглобіну. Цей елемент необхідний для правильного метаболізму вітамінів групи В, сприяє зростанню і зміцненню імунітету, підвищує толерантність до фізичних навантажень. Джерелом заліза для людського організму є натуральні продукти: свиняча печінка, яловичі нирки, серце і печінку, непросіяна борошно, сирі молюски, сушені персики, червоне м'ясо, яєчні жовтки, устриці, горіхи, боби, спаржа, патока, вівсяне молоко. . .

Що таке ДД «Активне залізо»?

В основі препарату «Активне залізо» лежить органічна форма заліза - ФУМАРАТ, що містить залізо в формі гема, тобто в тій же формі, в якій воно входить до складу гемоглобіну крові.

Поглинання ДД «Активне залізо» в організм відбувається у вигляді комплексної сполуки (гема), без утворення вільних іонів заліза і за участю білків-переносників. Звідси найбільш важливі переваги добавки:

ДД «Активне залізо» всмоктується Білик-носіями, активність яких залежить від рівня гемоглобіну в організмі;

Засвоєння фумарата заліза в десять разів краще засвоєння інших форм заліза (13%);

ДД «Активне залізо» не викликає окислювальних процесів в кишечнику, що призводить до пошкодження клітин і клінічним побічних ефектів, а також показує високу безпеку і відмінну переносимість;

Для збільшення абсорбції заліза складу препарату «Активне залізо» збалансований за рахунок додавання органічної міді, вітамінів А, С і комплексу вітамінів групи В.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці в день під час їжі.

Ефективність досягається при прийомі курсів тривалістю від 1 до 3 місяців, 2-3 курси на рік.

Запобіжні заходи: індивідуальна непереносимість компонентів.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці.

Залізо застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Сфера використання:
  • При залізодефіцитної анемії
  • При порушенні менструального циклу
  • При крововтрати
  • При інфекціях
  • В післяопераційному періоді
  • При вегетаріанських дієтах
  • При авітамінозі навесні
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.019
Об `єм:
40 табл.