Вітамінний комплекс Жіноче здоров'я №60

170020
62 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Вітаміни для жінок інструкція код товару 170020

Дія дієтичної добавки обумовлена активними компонентами, що входять до складу:

-Екстракт смородини – містить вітаміни В, Р, К, провітамін А, пектинові та дубильні речовини, багатий на солі калію, фосфору та заліза.

-Екстракт шипшини – сприяє підвищенню опору організму, посиленню відновлення тканин, зменшенню проникності стінок судин, нормалізації вуглеводного обміну.

-Екстракти пшениці – сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи, зниженню рівня холестерину в крові, нормалізації тиску, зміцненню стану нервової системи. Має загальнозміцнюючі та антиоксидантні властивості.

Склад: кальцій - 200 мг, екстракт смородини - 50 мг, екстракт шипшини - 50 мг, екстракт пшениці - 30 мг, риб'ячий жир - 25 мг, вітамін Е - 20 мг, вітамін А - 0,2 мг, вітамін Д3 - 125 МО.

Допоміжні речовини: сорбіт (харчова добавка Е420), лимонна кислота (харчова добавка Е330), стеарат кальцію, МКЦ.

Рекомендації до вживання: може бути рекомендована для використання у раціонах дієтичного харчування дорослих як додаткове джерело вітамінів, мінералів та інших комплексних біологічно активних речовин для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму жінки.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу після прийому їжі, запиваючи водою. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів біологічно активної добавки; вагітність, період лактації у жінок; діти до 12 років.

Термін вживання: до 30 днів, подальший термін вживання узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в чистих, сухих, добре вентильованих приміщеннях, без стороннього запаху та впливу прямих сонячних променів при температурі від 0°C до плюс 25°C та відносній вологості повітря не більше 70 %.

Строк придатності: не більше 36 місяців від дати виготовлення.

Номер партії та дата виробництва зазначені на етикетці

Форма випуску: 60 таблеток по 500 мг

Калорійність: 113,1 ккал.

Поживна цінність: вуглеводи – 24,1 г/100 г, білки – 5,0 г/100 г, жири – 0,3 г/100 г.

Не є лікарським засобом

Зберігати в місцях недоступних для дітей

Без ГМО

Вітаміни для жінок застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
36 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
60 табл.