Вітамінний комплекс Чоловіче здоров'я №60

170037
74 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Вітаміни для чоловіків інструкція код товару 170037

Дія дієтичної добавки обумовлена активними компонентами, що входять до складу:

- Екстракт коріння еврікоми – тайванськими вченими виділено з кореню рослини 65 біологічно активних речовин. Екстракт еврікоми використовують як антибактеріальний, жарознижуючий засіб. Експериментально встановлено, що екстракт кореню рослини збільшує виділення плазменого тестостерону та сперматозоїдів. Рослина популярна як афродізіак для підвищення лібідо.

-Екстракт коріння женьшеню – в перекладі означає «людина-корінь». Ця рослина містить в своєму корінні сапоніни, які і чинять цілющу дію на чоловічий організм, а саме: сапонін – речовина, що стимулює сексуальну активність чоловіка.

-Екстракт йохімбе - прискорює приток крові до статевих органів та перешкоджає її відтоку, а також збуджує центр ерекції у спинному мозку, підвищує сексуальні та емоційні почуття, фізичну активність, рівень тестостерону, сперматогенез, прискорює обмін речовин, підсилює оргазм, значно подовжує статевий акт.

-Селен - є необхідним для функціонування імунної та серцево-судинної системи. Він позитивно впливає на репродуктивну функцію чоловіків та є корисним для здоров'я простати.

-Цинк – відіграє важливу роль у підтриманні репродуктивного здоров'я людини: у чоловіків забезпечує процеси статевого дозрівання і сперматогенезу, підтримує належний рівень тестостерону.

Склад: екстракт коріння еврікоми - 250 мг, екстракт коріння женьшеню -50 мг, цинк піколінат -15 мг, екстракт йохімбе - 5 мг, вітамін В6 - 2 мг, селен - 0,06 мг, вітамін В12 - 0,002 мг.

Допоміжні речовини: стеарат кальцію, лактоза.

Рекомендації до вживання: може бути рекомендована для використання у раціонах дієтичного харчування дорослих чоловіків, як додаткове джерело вітамінів, мінералів та інших комплексних біологічно активних речовин для сприяння зміцненню чоловічої сили, підвищенню фізичних сил організму чоловіків та їх витривалості.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1-2 таблетці 1 раз на добу під час прийому їжі, запиваючи водою.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів біологічно активної добавки, серцево-судинні захворювання, підвищення артеріального тиску. Людям похилого віку обов'язкова консультація лікаря.

Термін вживання: до 30 днів, подальший термін вживання узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в чистих, сухих, добре вентильованих приміщеннях, без стороннього запаху та впливу прямих сонячних променів при температурі від 0°C до плюс 25°C та відносній вологості повітря не більше 70 %.

Строк придатності: не більше 36 місяців від дати виготовлення.

Номер партії та дата виробництва зазначені на етикетці

Форма випуску: 60 таблеток по 500 мг

Калорійність: 106,7 ккал.

Поживна цінність: вуглеводи – 18,0 г/100 г, білки – 8,0 г/100 г, жири – 0,8 г/100 г.

Не є лікарським засобом

Зберігати в місцях недоступних для дітей

Без ГМО

Вітаміни для чоловіків застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
36 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
60 табл.