Лікування запалення вен на ногах

Запалення вен в медицині називається флебітом. Коли він пов'язаний з формуванням тромбу, це називається тромбофлебіт.

Слід зауважити, що медики поділяють флебіт на поверхневий і глибокий.

Поверхневий флебіт можна охарактеризувати як стан вен, яке включає в себе утворення згустків крові на поверхневих венах, які лежать якраз під поверхнею шкіри. Він виглядає як сукупність червоних ліній під шкірою, місцевий набряк, які при торканні викликають біль.

Причини цього стану точно не відомі, але поверхневе запалення вен з'являється дуже часто у людей, які тривалий час змушені лежати, а пов'язано це захворювання в значній мірі з інфекцією, відсутністю фізичних вправ, внутрішньовенним вживанням наркотиків, травмами, ожирінням, курінням.

Процес запалення глибоких вен в основному супроводжується формуванням тромбу.

Запалення вен, які розташовані нижче поверхневих, всередині великих м'язів стегон і гомілки, характеризується як набагато серйозне стан, який може бути небезпечним для життя. Простіше кажучи, тромбофлебіт впливає на м'язи і вени в м'язах, які забезпечують транспортування 90 відсотків крові до серця.

Коли потік крові через великі, глибокі вени ніг сповільнюється (застій), кров має тенденцію до утворення згустку в цих венах. Такі згустки, як правило, блокують вену, що призводить до уповільнення кровотоку через відень. Ситуація може стати аварійним, якщо згусток відривається і переміщується до серця, легким або головного мозку. Симптоми глибокого тромбофлебіту: біль, набряк або знебарвлення шкіри на хворій нозі. При тривалому стоянні і ходьбі у людини з запаленими венами біль стає сильнішою, можуть з'явитися лихоманка і озноб, але ці симптоми можливо зменшити, якщо дати нозі відпочити, піднявши їх, наприклад, поклавши на подушку.

Причинами запалення глибоких вен з формуванням тромбу називають тривалий постільний режим, хірургічне втручання, недавні пологи, використання протизаплідних таблеток.

Щоб краще сприймати інформацію про таке захворювання, як запалення вен, його профілактику і лікування, подивіться нижче, як повинні виглядати ноги з нормальними венами, і візуально порівняти з запаленими венами на ногах.


Що можна зробити, щоб запобігти запалення вен:

* тренуватися щодня: добре робити прогулянки, займатися танцями, йогою, плавати, їздити на велосипеді, робити інші види вправ, які Вам зручні і подобаються;
* максимально контролювати приймання таблеток;
* після тривалого перебування на лікарняному ліжку, ходити, як тільки ваш лікар вирішить;
* кинути палити;
* при стоячої або сидячої роботи, якщо є можливість, робити розминку, наприклад, підніматися на п'яти і пальці по черзі, сковзати ногами назад, вперед, в сторони, робити все, щоб продовжувати рухатися під час роботи;
* лежати на похилій дошці, щоб ноги були вище голови протягом 15 хвилин в день;
* уникати носити щільно облягаючий одяг;
* у разі прикованости до ліжка, переміщати свої ноги в максимально можливому ступені;
* використовувати лляне масло або подрібнене насіння льону в салатах, супах і т. д. кожен день, щоб звести до мінімуму утворення згустків крові і тримати вени м'яким і податливим;
* є багато часнику або використовувати часниковий порошок в салати, супи, овочі і т. д., щоб поліпшити кровообіг;
* є 7-10 свіжих фруктів і / або овочів на день
* уникати надмірного споживання м'яса, молочних продуктів, смажених або солоних продуктів.

Розглянемо добавки, трави і мазі для запобігання запалення вен:

* вживайте магній і кальцій - вони працюють, щоб зменшити ненормальне згортання крові;
* приймайте вітамін Е (проконсультуйтеся з лікарем перед тим, як це зробити) –він розріджує кров і парирує згустки за рахунок зниження липкості тромбоцитів;
* приймайте лецитин (соєвий продукт) або яйця;
* приймайте вітамін С (знижує тенденції до згортання) і біофлавоноїди (сприяє загоєнню і запобігає забиття);
* використовуйте в раціоні такі трави: мітла м'ясника (обігу), кайенский перець (розріджує кров і покращує кровообіг), глоду лист або ягоду (захищають серце), імбир (розширює кровоносні судини ), гінкго (покращує кровообіг).

Якщо ви вирішите скористатися порадами, даними в цій статті, обов'язково зверніться до лікаря, який допоможе Вам визначитися з дозами потрібних Вам добавок.


618159
138 грн 110 грн
Знижка: 28 грн
+
620158
89 грн 84 грн
Знижка: 5 грн
+
622159
51 грн
+
619159
225 грн 180 грн
Знижка: 45 грн
+
623159
221 грн 199 грн
Знижка: 22 грн
+
240054
126 грн
+
240075
42 грн
+
170075
62 грн
+
Відгуки

Дані не знайдено