Користь магнію і його вплив на шкіру

Магній хлорид, який міститься в природному мінералі бішофіт - благотворно впливає на шкіру. Деякі з його позитивних ефектів включають загальне почуття розслаблення, зниження рівня стресу і терапевтичний вплив на депресію і занепокоєння. Магній позитивно впливає на ряд фізичних симптомів пов'язаних з проблемами здоров'я, включаючи діабет і артрит. Одним з багатьох помітних впливів на шкіру магнієвого концентрату є те, що до шкіри повертаються її здоровий вигляд і природний блиск.

Бішофіт (Магній) для природного та ніжного пілінгу шкіри

Хоча бішофітний розчин магнію може здатися маслянистою речовиною, насправді він являє собою суміш концентрату розчину природних мінеральних солей і води, що не містить масла взагалі. Слизьке відчуття магнієвого концентрату можна пояснити його численними корисними мінералами, які завдяки своїм унікальним властивостям не закупорюють пори шкірного покриву.

Магній насправді дуже добре очищає ці крихітні непомітні пори. Якщо пори забруднені і в них накопичується кора мертвої шкіри то вони, як правило, не в змозі повністю виконувати своє завдання - давати можливість шкірі дихати. Мікроскопічні шматочки епідермісу роблять шкіру не такою чистою. Здорова шкіра все ще знаходиться під цим шаром шкіри, і правильне її видалення може повернути шкірі її природне сяйво.

Мінеральні солі бішофіту магнію живлять шкіру і тканини під нею. Магнієве масло унікальний в тому сенсі, що його наносять безпосередньо на поверхню шкіри, а його корисний ефект може безпосередньо впливати на потрібні ділянки. Використовуючи магнієвий концентрат, ви можете легко позбутися від мертвого шару епідермісу, оскільки він розщеплює білки, які змушують цей шар «прилипати» до верхнього шару шкіри. Змиваючи шар магнієвої солі бішофіту з шкіри, омертвілі клітини шкіри також змиваються. У той же час пори звільняються від застряглих в них шматочків шкіри, що дозволяє секреції шкірного сала відбуватися з більш високою ефективністю.

Магній від прищів і вугрів

Роздратування шкіри є результатом гормону стресу, званого кортізолом. Кортизол виробляється залозами, і шкіра реагує на присутність цього гормону. Одночасно шкіра також виробляє свої власні гормони стресу, і виробництво цих гормонів може бути викликано або збільшено більш високими рівнями цукру в крові. Організм реагує на кортизол, запускаючи процес секреції гістаміну, що сприяє появі прищів і висипу.

Один із способів оздоровлення шкіри - дотримуватися дієти без цукру з низьким вмістом вуглеводів. Крім усвідомлення нашої дієти, також рекомендується забезпечувати шкіру корисними для неї вітамінами і мінералами. Магній є одним з них, і хоча внутрішнє застосування магнію, безумовно, корисно для всього організму, він не зовсім актуальний для шкіри. Використання пероральних магнієвих добавок не має прямого впливу на шкіру, тому кращим рішенням для шкіри є косметика на основі магнію (бішофіту). Крім того, пероральні добавки магнію можуть мати побічні ефекти для шлунка, такі як діарея.

Бішофіт, у вигляді маслянистого магнієвого розчину, що наноситься безпосередньо на поверхню шкіри, безумовно, більш ефективний для лікування шкіри. Магнієве масло спочатку живить шкіру, і залишається там деякий час, перш ніж потрапити в кровоносні судини і продовжити насичення корисними елементами інші органи.

Магній від зморшок на обличчі

Мікроскопічні шматочки епідермісу не тільки забивають пори шкіри, але і можуть накопичуватися по краях зморшок. Магній відлущує верхній шар шкіри, зморшки згладжуються по краях і стають менш помітними. Іноді зморшки можуть навіть повністю зникнути. Магнієвий розчин бішофіту є ефективним і природним способом позбавлення від зморшок, а також живить і омолоджує шкіру. Магній добре підходить для чутливої і жирної шкіри, покращує її текстуру і колір.

Магній від пігментних плям і веснянок

Запалення шкіри може призвести до утворення коричневих або чорних плям. Це звичайне явище для людей з гарним коричневим відтінком шкіри. Одним з кращих способів захисту від цих плям є сонцезахисний крем або сонцезахисний капелюх. Пряме сонячне світло може додатково стимулювати вироблення мелатоніну. Бішофіт як джерело природного магнію ідеально підходить для лікування пошкоджень шкіри.

Збалансований рівень магнію зменшує запальні процеси в епідермісі. Клітини шкіри використовують магній для виробництва ферментів, які відповідають за вироблення здорової, зазвичай пигментированной шкіри в більш глибоких шарах.

Не робіть макіяж на шкіру, оброблену магнієвим розчином. Використовуйте магнієве масло у вигляді ночной маски для обличчя або тіла не більше 30 хвилин.

Що робити якщо при використанні магнієвого масла відчувається печіння?

У людей з гіперчутливою шкірою магнієвий концентрат може викликати легке відчуття печіння і свербіння. Ці симптоми пов'язані з високим вмістом солі в маслі магнію. Щоб усунути проблему, просто розчиніть концентрат магнію в воді. Магній - це елемент, який легко розчиняється у воді. Його також можна додавати в лосьйони і тоніки.

Натуральні тоніки з бішофітом

Не було б горя, якби всі секрети омолодження шкіри були заховані в одному лосьйоні. Але наші звички, спосіб життя мають величезний вплив на здоров'я нашої шкіри, як в кращу, так і в гірший бік. Хороші результати показали тоніки з бішофітом для професійного тонизирование шкіри обличчя. Здорове харчування і правильно підібраний тонік для догляду за шкірою допоможуть уповільнити або навіть повернути назад ознаки старіння.

Відгуки