Таурин амінокислота №50

240086
75 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Таурин інструкція код товару 240086

Склад: таурин - 200 мг, вітамін С - 10 мг, наповнювачі: стеарат кальцію, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль, сорбіт.

Познайомимося з біоактивної добавкою таурин!

Так що ж таке таурин? Це вітаміноподібні речовини. Вчені вперше виділили амінокислоту таурин з бичачої жовчі в 1827 році, але тільки недавно вони помітили його можливу роль в якості важливого поживної речовини для хорошого здоров'я. Таурин у високих концентраціях міститься в серцевому м'язі, центральній нервовій системі, лейкоцитах і скелетних м'язах. Він бере участь в синтезі багатьох інших амінокислот, а також є частиною основного компонента жовчі, який необхідний для перетравлення жирів, всмоктування жиророзчинних вітамінів і підтримки нормального рівня холестерину в крові. Отже, таурин корисний при атеросклерозі, набряках, серцевих захворюваннях, підвищеному артеріальному тиску і гіпоглікемії. Таурин необхідний для нормального метаболізму натрію, калію, кальцію і магнію. Він запобігає виведення калію з серцевого м'яза і тим самим допомагає усунути деякі порушення серцевого ритму. Таурин позитивно впливає на мозок, особливо при його зневодненні. Застосовується при тривозі і порушення, епілепсії, гіперактивності, судомах.

Як формується дефіцит таурину?

Надмірне виведення таурину з організму відбувається при різних станах і порушеннях обміну речовин. Аритмії, порушення утворення тромбоцитів, кандидоз, фізичне або емоційне напруження, захворювання кишечника, дефіцит цинку і зловживання алкоголем призводять до дефіциту таурину в організмі. Зловживання алкоголем також впливає на здатність організму засвоювати таурин.

По-перше, припиніть перевтома.

Всі ми прагнемо досягти великих успіхів в роботі, бізнесі, навчанні, спорті та інших сферах нашого життя. Що нам серйозно може перешкодити, так це перевтома. Одна з основних біохімічних причин втоми полягає в тому, що клітинна мембрана з часом розрядиться, і для її перезарядки потрібен час. Тільки хронічна втома гірше гострої. У цьому випадку відновлення неефективна, і клітина не встигає перезарядитися за період покоя.По цій причині багато людей різних занять і професій оцінять ЕНЕРГОЕФЕКТ ДД «Біоактивні речовини таурину», які зосереджені на стабілізації клітинної мембрани.

Потім - поспати.

Труднощі із засипанням, часті пробудження, раннє пробудження і безсоння - результат той же: голова в тумані, втома і день витрачений даремно. А снодійне пити хочеться завжди - до них можна звикнути, та й ранок млявий. Нормалізація сну, можливо, є найбільш цінним ефектом від прийому таурину. На наступний ранок - відчуття свіжості, щастя. Фраза «ви здаєтеся зарядженими» точно передає фізіологічні ефекти від прийому препарату «Таурин біоактив».

Потім - заспокоїтися і набратися мужності.

Гнів і дратівливість на роботі і вдома. Як це отруює наше життя! Коли ми зрозуміємо, що злість мстить за чужі помилки?! Легко сказати, але важко зробити, тому що це залежить від нездатності нервових клітин утримувати електричний заряд. Саме слабкість нервових клітин призводить до дратівливості, тривозі, панічних атак і поганого настроенію.ДД «Таурин біоактив» сприяє зміцненню нервових клітин. Після прийому їжі ви не будете кульгати, як після класичних седативних засобів, навпаки, ви станете сильним і врівноваженим.

Зосередьтеся.

У готові харчові продукти були додані різні добавки, консерванти, ароматизатори та барвники, які призводять до гіперактивності. В основі гіперактивності лежить харчова алергія. Алергічні реакції руйнують мембрани, так що нервові клітини у гіперактивних людей можуть легко розряджатися. Хвилювання йде рука об руку з труднощами зосередитися. Важко розучитися їсти і пити розрекламовані «закуски».Принаймні, це відбувається не відразу. І тут доречна допомога біодобавки «Біоактивні речовини таурину».

Геть судоми і тики.

Нездатність клітин утримувати заряд може проявлятися м'язовими судомами і різними тиками. Противосудорожна активність таурину настільки велика, що на його тлі часто припиняються епілептичні припадки.

Дія таурину.

Має протиатеросклетичну,антиаретмічну,детоксикуючу,адаптогенну,помірковано знеболюючу антиоксидантну протисудорожну дію, захищає серце, знижує стомлюваність, нормалізує рівень глюкози в крові, нормалізує баланс нейротрансмітерів в центральній нервовій системі, стабілізує клітинні мембрани, підтримує роботу печінки, покращує сон, нормалізує артеріальний тиск .

Рекомендується до застосування для корекції дієти при / для:

неуважність і неуважність;

імунодефіцит, алкоголізм, наркоманія;

підвищена метеорологічна чутливість;

занепокоєння, дратівливість, агресія;

серцева недостатність і аритмії;

порушення сну (тривале засинання, переривчастий сон, раннє пробудження);

ослаблення зору.

Не є лікарським засобом.

Застосування: дорослим і дітям від 16 років по 1 капсулі 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Приймальний курс: 1 місяць. Курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 20 ° С.

Термін придатності: 24 місяці з дня виготовлення.

Таурин застосування та показання

Область застосування:
Для нервової системи
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.052
Об'єм:
50 табл.