Лікувальні ванни з морською сіллю магнію

Шкіра як один з найбільших органів організму, відповідає за безліч функцій за проникнення, виділення, секреції, поглинання, відчуттів і т. д. Скористатися цими можливостями шкіри для лікування захворювань, викликаних поганою циркуляцією крові, підвищення імунітету, з метою збільшення стійкості до різних видів захворювань можна шляхом проведення терапії за допомогою морської солі магнію для лікувальних ванн.

Лікувальні ванни - це простий в експлуатації, дешевий, безболісний порівняно з іншими спосіб лікування. Цей спосіб дуже зручний і не викликає жодних побічних ефектів або пошкоджень на тілі пацієнтів.

Механізм лікування має місцеві і загальні аспекти. З одного боку, ліки при прийнятті магнієвої ванни безпосередньо діють на шкіру, м'язи, для того, щоб поліпшити метаболізм шкіри, м'язів і суглобів і відновити їх функції; з іншого боку, ці активні речовини проникають через шкіру і акупунктурні точки і вводяться в обіг крові, що допомагає поліпшити функції внутрішніх органів і систем. Більш того, стимуляція гарячої води розширює кровоносні судини і просуває місцеві та системні кровоносні і лімфатичні тиражі, тим самим підвищуючи метаболізм і збільшення постачань крові, кисню та інших необхідних компонентів в пошкоджені тканини та органи, так що хвороба буде переможена, а функціональність

При прийнятті лікувальних ванн, досягається ефект релаксації м'язів і сухожиль, виключаючи застій крові і сприяє циркуляції крові, детоксикації, регулювання та живлення внутрішніх органів. Крім того, лікувальні ванни сприяють збільшенню кількості деяких імунних глобулінів у крові, пружності шкіри і життєвої сили.

Переваги сольових ванн в тому, що при їх прийнятті активні інгредієнти входять у кров через шкіру, не пошкоджуючись в шлунку і кишечнику, тому вони дають більш швидкі ефекти порівняно з пероральним прийняттям ліків. Крім того, цілющі властивості корисних речовин не будуть додатковим навантаженням для печінки. Саме тому цей спосіб стає все більш популярним серед пацієнтів.

Поспішаємо порадувати, тепер купити морську сіль для ванни і відчути всі ефекти природного магнію можна не тільки в санаторіях, а й в домашніх умовах.

Магнієві фітоконцентрати, пропоновані споживачам, що містять солі для ванн з підвищеною концентрацією хлориду магнію, а також екстракти трав: шавлія, ромашка, лаванда, евкаліпт, ялівець, валеріана, розмарин, календула, звіробій, череда, меліса.

Всі концентрати для ванн створені за допомогою природних мінералів, збагачених магнієм, на основі натуральних рослинних екстрактів.

Сольові ванни з додаванням перелічених вище препаратів полегшать біль у м'язах і суглобах, збільшать вашу енергію, стимулюють втрату ваги, заспокоять нерви і знизять рівень стресу.

Магнієві ванни з морською сіллю можна використовувати як для заспокійливих ванн для ніг, так і для загальних ванн. Такі лікувальні ванни забезпечать потужну розслаблюючу гідротерапію, щоб вивести токсини з тканин і зайві рідини з клітин, відновлюючи оптимальний рівень магнію в клітинах – збагачена магнієм вода у ванній швидко поглинається через шкіру, і магній швидко розсіюється в тканинах, проникає у всі клітини організму.

В результаті, після прийняття сольових ванн, підвищення рівня магнію в організмі буде сприяти поліпшенню розумової функції у дітей і літніх людей. Це послужить каталізатором для багатьох ферментативних реакцій, особливо щодо виробництва клітинної енергії, для здоров'я мозку і нервової системи, а також для сильних волосся, нігтів, зубів і кісток. Крім того, хлорид магнію допомагає в боротьбі з інфекціями; необхідний для метаболізму жирів, вуглеводів, білків і амінокислот; а також допоможе загоєнню пошкодженої шкірі і сприяє її омолодженню і гладкості.

Крім того, дослідники підтверджують, що збагачення магнієм з допомогою морської солі для ванн, може стимулювати виробництво гормону здоров'я і молодості. Іншими перевагами прийняття лікувальних ванн можна назвати збільшення енергії, розслаблення м'язів і зміцненню сполучної тканини, поліпшення сну, полегшення головного болю, посилення артеріального здоров'я, зниження ПМС і відновлення репродуктивної функції.

Лікувальні ванни з додаванням магнієвих сольових концентратів створені спеціально для насолоди і оздоровлення, щоб протистояти навантаженням сучасного життя і для купірування стресу, болю в м'язах, судоми, втоми з метою допомогти розслабитися і збалансувати нервову систему.

І запам'ятайте, що магнієві ванни слід приймати тільки після консультації з лікарем, якщо Ви маєте захворювання гіпертензії, гіпотензії або серцевої дисфункції; астми, алергії (на компоненти); якщо на шкірі є великі площі ран; у період менструації.

620158
89 грн 84 грн
Знижка: 5 грн
+
620160
280 грн 252 грн
Знижка: 28 грн
+
612159
540 грн 486 грн
Знижка: 54 грн
+
620159
156 грн 140 грн
Знижка: 16 грн
+
524207
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524203
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524204
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524206
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524202
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524201
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524205
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524208
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
Відгуки