Самотність - карма або психічне захворювання

20/03/2019
самотність

Кожна людина по суті своїй особина соціальна і не може жити без будь-якого оточення. Воно йому необхідно для відчуття повноцінності та психологічної рівноваги. Людині потрібне спілкування для того, щоб обговорити з кимось свої проблеми, щоб поділитися своїми радостями і знайти розраду в своєму горі. Асоціальний спосіб життя ведуть люди або настільки самовпевнені, або нервово хворі. Перші - це нещасні люди, які насправді тримають в собі таку силу-силенну комплексів, що це ні в які ворота не лізе. Вони мають величезну кількість психологічних проблем, які неможливо вирішити без медичного втручання.

Такий стан речей вкорочує їх життя і значно знижує її якість. Такі люди не здатні довгий час знаходиться в суспільстві, не мають можливості завести нормальну сім'ю, а значить, вони не можуть продовжити свій рід. Їх життя нудне, вони живуть в бідності, тому що високооплачувана робота передбачає спілкування з великою кількістю людей.

Другі - це люди з тими ж помилками, що і у асоціальних, тільки ці їх визнали. Нервово хворі люди не можуть перебувати в суспільстві звичайних людей через низку причин. Поведінка хворих може не завжди бути доречним і правильним, а навколишні можуть неправильно його трактувати і засудити. Такі люди проходять своє лікування в спеціальних лікарнях, спрямованих на роботу саме з такими типами захворювань. Це не завжди добре, тому що такі лікарні зазвичай закритого типу, а значить, нелюдимость цих людей значно зростає, що може призвести до необоротного процесу хвороби.

На сьогоднішній день досить багато медичних центрів, які працюють з подібного роду захворюваннями. Але лише в деяких розроблені спеціальні методики діагностики та лікування нервово хворих. Для досягнення найкращих результатів в лікуванні таких пацієнтів не застосовуються способи убезпечення від суспільства і усамітнення. Навпаки, таких пацієнтів зводять у великих кімнатах, де дають їм простір для спілкування.