Мінеральна зубна паста, натуральна з бішофіту Family

633159
69 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Органічна зубна паста Family інструкція код товару 633159

Натуральна зубна паста з Бішофітом для профілактики і лікування захворювань зубів і ясен. Для дорослих і дітей з 6 років.

Паста з бішофітом, екстрактами кори дуба, стевії і натуральними ефірними маслами м'яти, лимона, апельсина, евкаліпта.

Органічна «Зубна паста з Бішофітом» по догляду за порожниною рота для підвищення якості здоров'я зубів. Паста з бішофіту є одним з головних засобів ремотерапіі: усуває пошкодження зубної емалі, зміцнює захисний шар і запобігає розвитку каріозних процесів. Природна регенерація емалі здійснюється завдяки унікальному впливу основного компонента - мінералу Бішофіт (Полтавського родовища).

Склад: бішофіт полтавський, каолін, рослинний гліцерин, рослинний ПАР, камедь ксантану, двоокис кремнію, натуральні екстракти кори дуба, стевії, хлорофіл натуральний, молочна кислота, харчовий ароматизатор, натуральні ефірні олії м'яти, лимона, апельсина, евкаліпта.

Основні характеристики Бішофіту

Бішофіт – унікальний природний мінерал утворений з покладів Стародавнього океану. Мінерал володіє високим ступенем розчинності у воді і видобувається безпечним способом вилуговування.

Терапевтична дія Бішофіту заснована на вивільненні іонів Магнію, які відновлюють структуру демінералізованих ділянок зубних поверхонь (регенерують тріщини та інші пошкодження зубної емалі). Після курсу ремотерапіі зубною пастою з бішофітом, емаль стає стійкою до утворення бактеріологічної плівки, значно знижується чутливість зубів, запобігається ризик виникнення карієсу. Також одне з головних властивостей Магнію це активна протизапальна і антибактеріальна дія.

Одне з основних позитивних дій на кісткову тканину і емаль зубів здійснює гідроксиапатит, що знаходиться в складі Бішофіту. Мікроелемент відрізняється абсолютною ідентичністю з кістковою тканиною людини, ці властивості сприяють повної абсорбції речовини в зубної емалі. Гідроксиапатит сприяє регенерації тканини, зміцненню кісток, перешкоджає утворенню мікротріщин і передчасному руйнуванню зубів.

Склад активних компонентів

Бішофіт в складі зубної пасти сприяє вилученню та знищенню з зубних поверхонь органічних молекул і бактерій. Одночасно з адсорбцією бактеріальної плівки Бішофіт наповнює кісткову тканину мінералами, вітамінами і мікроелементами, в результаті чого зміцнюється емаль, дентин і кістки щелепи. Також Бішофіт позитивно впливає на м'які тканини зуба: пульпу, нервові волокна, періодонт, альвеолярні лунки і ясна.

Екстракт кори дуба в складі зубної пасти з Бішофітом містить велику кількість дубильної кислоти і має протизапальну дію. Дубильні речовини кори дуба знищують патогенні бактерії позбавляючи їх живильного середовища і відновлюються пошкоджені ділянки ясен.

Кремнієва кислота в складі пасти забезпечує засвоюваність елементів кальцію, який бере участь в будівництві і корекції кісткової структури та регулюванні рівня судинної проникності.

Лімонен представляє собою сильний природний окислювач: зміцнює імунну систему, підвищує рівень інтерферону, стимулює вироблення колагену – основного білка необхідного для регенерації м'яких тканин порожнини рота.

Унікальне поєднання магнію, кальцію, калію й інших життєво-необхідних амінокислот насичують тканини вітамінами, покращують обмін речовин, забезпечують оптимальний стан зубів і ясен.

Додаткові складові: сорбітол; кокамідопропіл бетаїн; ксантанова камедь; сорбат калію; діоксид титану.

*Важливо! До складу зубної пасти не входять фтор і лаурилсульфат натрію.

Можно використовувати дітям з 6 років

Показання до застосування

Натуральна зубна паста з Бішофітом призначається для використання в якості основного засобу догляду, лікування та профілактики хвороб порожнини рота. Застосування ефективно в наступних випадках:


 • Утворення зубного каменю, нальоту;
 • Ослаблена емаль;
 • Кровоточивість ясен;
 • Неприємний запах з рота (галітоз);
 • Комплексний догляд за зубами і яснами.

Безпека і ефективність

Клінічний ефект зубної пасти з Бішофітом підтверджений численними лабораторними дослідженнями. Засіб надає терапевтичну дію при пародонтиті, карієсі та інших деструктивних захворювань зубів і ясен.

Згідно з дослідженнями при постійному застосуванні зубної пасти з Бішофітом спостерігається значне скорочення зростання хвороботворних бактерій, розмноження мікроорганізмів що викликають деструкції в порожнині рота, відбувається нормалізація мікрофлори, починається природне відбілювання зубів і якісно поліпшується стан зубної емалі.

Постійне застосування пасти сприяє безпечному чищенню зубів із пролонгованим ефектом.

* Важливо! Одним з основних переваг зубної пасти є пролонгована дія. На відміну від аналогів, зубна паста з бішофіту комплексно впливає на патогенну мікрофлору, і перешкоджає її повторній появі.

Безпека препарату підтверджена численними дослідженнями. При правильному застосуванні ефективність гігієнічного догляду збільшується в кілька разів. За результатом численних соціальних опитувань серед споживачів, зубна паста з Бішофітом – кращий засіб для гігієни порожнини рота.

Рекомендації загального характеру

 
1. Зубна паста з Бішофітом оптимальна для застосування при бактеріальних, грибкових та інших інфекційних ураженнях ротової порожнини і зубів.
 
2. Для зниження гіперестезії після проведення професійних чисток і відбілювання;; видалення відкладень на поверхні емалі; зняття ортодонтичних механізмів.
 
3. Зубна паста з Бішофітом без фтору не токсична.
 

Спосіб застосування

Невелику кількість зубної пасти з бішофітом (1,0-1,5 см) нанести на зволожену зубну щітку. Очищувати зуби круговими рухами протягом 10 хвилин. Під час ополіскування порожнини рота рекомендується затримувати рідину на 20-30 секунд. Повторювати процедуру необхідно два рази в день.

Характеристики

Якісне використання зубної пасти залежить від дотримання умов і термінів зберігання:

Гарантований термін зберігання: 3 роки з моменту виготовлення при температурі від 0 до + 25С. 

Купити зубну пасту

В цілях запобігання покупки фальсифікованої продукції купувати зубну пасту з Бішофітом рекомендується тільки у офіційних представників: аптеки, офіційні сайти і дилери.

Органічна зубна паста Family застосування та показання

Область застосування:
Для зубів і ясен
Показання для застосування:
Органічна лікувально-профілактична зубна паста для всієї родини, натуральна, можна використовувати дітям з 6-ти років.
Сфера використання:
 • При зубному камені
 • При зубному нальоті
 • При комплексному догляді за зубами і яснами
 • При кровоточивості ясен
 • При неприємному запаху з рота
 • При ослабленій емалі
Форма випуску:
Зубна паста
Термін придатності:
3 роки
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,17
Об'єм:
125 мл