Бішофіт в косметології - які косметичні переваги?

Магній, в складі бішофіту, грає життєво важливу роль практично у всіх функціях організму.

Від сидячого способу життя і поганого харчування, багато людей сьогодні відчувають дефіцит магнію.

Магній необхідний для правильного здоров'я серця, регулювання кров'яного тиску і цукру в крові, здоров'я кісток і багато чого іншого.

Симптоми дефіциту магнію призводять до проблем з серцем, втрати кісткової маси, м'язових спазмів, частих головних болів і навіть посилення запаху тіла.

5 косметичних переваг бішофіту

Крім значної користі для здоров'я, чи знаєте ви, що бішофіт здатний внести величезний внесок в вашу красу і зовнішній вигляд?

Ось деякі з косметичних переваг бішофіту:

1. Зменшує прищі:

Якщо ви хочете отримати чистий, рівний тон шкіри, купіть магнієве масло або крем з бішофітом. Для тих, хто страждає від прищів, трансдермальне застосування бішофіту за допомогою кремів і масел може виявитися справжнім порятунком.

2. Антивікові властивості:

Бішофіт є потужним антиоксидантом. Це допомагає боротися з ушкодженнями вільних радикалів, які навантажують організм і викликають передчасні зморшки. Допомагає в правильному відновленні клітин шкіри і підтримці еластичності шкіри і надає їй молодий вид.

3. Лікує запалення шкіри:

Запалення є причиною різних захворювань шкіри, в тому числі поява прищів, шкірних алергій, екземи та псоріазу. Бішофіт зменшує вплив надлишкових білків, які створюють запалення в шкірі, тим самим зменшуючи всі види шкірних алергій.

4. Зволожує шкіру

Страждаєте від сухої шкіри, що лущиться? Вам допоможе бішофіт! Магній в його складі грає важливу роль в регулюванні рівня жирних кислот шкіри. Допомагає підтримувати ідеальне зволоження шкіри, запобігаючи її сухість.

5. Запобігає випаданню волосся

Дефіцит магнію був визнаний винуватцем випадіння волосся. Якщо ви хочете запобігти надмірному випаданню волосся, обов'язково додайте до свого раціону більше магнію. Або скористайтеся спеціальним магнієвим маслом для волосся - це допоможе прискорити зростання волосяного покриву, зміцнити коріння волосся і запобігти їх випадання.

ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ ОСОБИ

Багато людей не розуміють, що шкіра є найбільшим органом в організмі, але це так! Шкіра відіграє дуже важливу роль у захисті організму від інфекцій і мікробів, тому дуже важливо дбати про неї. Чистка шкіри повинна стати частиною вашого повсякденного життя!

1. З'ясуйте, який у вас тип шкіри. Ваша шкіра змінюється з віком, особливо в період статевого дозрівання. Щоб знайти правильний засіб, важливо спочатку визначити тип вашої шкіри.
Нормальна шкіра не занадто жирна і не занадто суха, з мінімальною кількістю плям і не вибаглива до погоди.
Жирна шкіра часто з'являється блискучою або жирної, навіть якщо ви недавно умив обличчя. Жирна шкіра схильна до утворення плям і великих пір.
Суха шкіра часто лущиться, з більш видимими лініями і червонуватими плямами.
Чутлива шкіра часто помилково приймається за суху, тому що на ній теж як правило, з'являється сухість і почервоніння, проте різниця полягає в тому, що чутлива шкіра часто є результатом реакції певного інгредієнта в продукт догляду за шкірою.
Комбінована шкіра - це шкіра у якій виявляються жирні ділянки в деяких районах і сухі або нормальні в інших. Комбінована шкіра, як правило, жирна навколо Т-зони (Т-подібної зони, створеної вашим чолом, носом і підборіддям) і нормальної або сухої на решті частини обличчя.

2. В першу чергу мийте руки! Перш ніж розпочати очищення шкіри обличчя, переконайтеся, що ви вимили руки теплою водою з милом, видаливши всі мікроби, пил і бруд.

3. Мийте обличчя двічі в день теплою водою та миючим засобом для вашого типу шкіри. Навіть якщо ваша шкіра виглядає чистою! Дуже важливо очищати своє обличчя щоранку і щовечора перед сном, особливо якщо ви носите макіяж.
Не використовуйте воду, яка занадто гаряча або холодна, так як це може привести до пошкодження шкіри і до проникненню жиру і бруду всередину пір.
Обережно масажуйте особа з повільними круговими рухами. Не тріть! Інакше такі чистки будуть викликати роздратування і почервоніння на шкірі.
Очищайте шкіру навколо очей з особливою обережністю, так як це самий тонкий і чутливий ділянку шкіри на обличчі. Крім того, ви не хочете, щоб в кінцевому підсумку миючий засіб потрапив у ваші очі!

618159
138 грн 110 грн
Знижка: 28 грн
+
524207
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524203
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524204
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524206
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524201
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524202
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524205
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
524208
360 грн 302 грн
Знижка: 58 грн
+
Відгуки