Очищення крові №40 для нормалізації і очищення

240075
42 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Очищення крові інструкція код товару 240075

Склад: екстракт кропиви дводомної - 25,0 мг, екстракт бузини чорної - 5,0 мг, конюшина лугова - 25,0 мг, бурштинова кислота - 25,0 мг, аскорбінова кислота - 25,0 мг, коріандр - 5,0 мг .

Харчова добавка - «Очищення крові» рекомендується як засіб для нормалізації складу крові, її очищення, збільшення еритроцитів, зниження екскреції цукру, холестерину і сечової кислоти. Сильний вплив препарату зумовлено наявністю в ньому рослинних екстрактів, бурштинової кислоти і вітаміну С, які поєднують свої дії і підсилюють дію один одного щодо позитивного впливу на організм.

Екстракт кропиви очищає весь організм, в тому числі кровотворну систему, покращує діяльність серця, склад крові, збільшує кількість еритроцитів і оновлює гемоглобін не менше, аніж добавки заліза.

Екстракт чорної бузини надзвичайно ефективний для мобілізації захисних сил організму. Покращує кровообіг, виявляє антибактеріальний ефект.

Конюшина лугова оновлює склад крові при різних захворюваннях, зміцнює серце і судини, дає хороший результат при атеросклерозі, що супроводжується головними болями, постійним шумом або дзвоном у вухах. Клевер має ще одну важливу якість - він усуває внутрішньочерепний тиск навіть у тих випадках, коли інші засоби не допомагають.

Янтарна кислота має потужний лікувальний ефект, не викликаючи побічних ефектів і звикання. В цілому дія бурштинової кислоти на організм колосально. Значно покращує роботу серця (покращує живлення і силу), нирок (розчиняє камені), печінки і т.д.Зміцнює імунну систему, стимулює вироблення інсуліну і тим самим знижує рівень цукру в крові, що дуже важливо для довголіття.

Аскорбінова кислота необхідна для життєво важливих функцій організму. Він бере участь в регуляції окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, нормальної проникності капілярів (найдрібніших судин), створення стероїдних гормонів, синтезу колагену і проколагену. Підвищує опірність організму інфекціям.

Коріандр володіє дуже сильною кровоспинною дією. Очищає кров і нормалізує її стан.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці 2 рази на день після їжі.

Тривалість використання: до 4 тижнів. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Очищення крові застосування та показання

Область застосування:
Для кровотворної системи
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
40 табл.