Неврологія - бальнеологічні процедури і масаж з бішофітом

10/01/2019
неврологія

Неврологія включає в себе центральну і периферичну нервові системи. Завданням же невропатолога є саме лікування цих недоліків, включаючи патології хребта. Сюди відносять радикуліти, порушення кровообігу, болі в попереку, інсульти і так далі.

Кваліфіковані медичні фахівці мають запас величезного досвіду в лікуванні такого роду захворювань.

Як правило, за допомогою до лікарів звертаються люди, які скаржаться на болі в хребті. Найчастіше, це відбувається через зміщення хребців в слідстві підйому будь-яких важких предметів.

Головні симптоми при цьому захворюванні: гострий біль і обмеження при нахилах в сторону.

Що ж стосується хронічної форми захворювання хребта, то вона найчастіше проявляється у людей, які часто знаходяться за кермом, постійно сидять за комп'ютером, ведуть осілий спосіб життя, перебуваючи тривалий час в одній і тій же позі. При цьому не обов'язково буде боліти спина, можуть виникнути головний біль, болі в області серця, наприклад.

Відмінний результат в лікуванні можна досягти, використовуючи бішофітні ванни - це санаторні бальнеологічні процедури. Як правило, людина через кілька процедур бішофітових ванн відчуває себе набагато краще. А після повного курсу зовсім забуває про те, що ще вчора у нього щось боліло.

Також дає відмінний результат термомассаж і апаратні процедури з використанням бішофіт гелю.

І обов'язково потрібно виконувати загальні рекомендації по уникненню загострень хвороби, правильно харчуватися і не лінуватися робити фізичні вправи.