НАФТОДЕРМ нафталанська нафта 10% туба 40 мл

490499
52 грн
Є в наявності
+
Відкласти

НАФТОДЕРМ інструкція код товару 490499

Нафтадерм

Нафталанська нафта безцінний дар природи

Нафталан - це рідкісний вид нафти з Азербайджану, яка використовується тільки в медичних цілях. Протягом багатьох років азербайджанські лікарі призначають її, щоб успішно лікувати різні захворювання шкіри, суглобів і кісток, такі як псоріаз, артрит і ревматизм.

Нафталан видобувається тільки з одного місця в Азербайджані - на півночі - центральній частині країни, недалеко від Гянджі. Місто, про яке йде мова, бере свою назву від нафти «Нафталан».

Місто Нафталан, де видобувається нафта, має спеціальний лікувальний центр, який добре відомий в усьому світі.

Нафталан в основному використовується для лікування опорно-рухового апарату і шкірних захворювань.

Нафталан відрізняється від інших типів масла тим, що його очищена форма має високу концентрацію нафтенових вуглеводнів, близько 55%. Інші види нафти мають набагато нижчу концентрацію - від трьох до п'яти відсотків.

Препарати на основі Нафталан, використовується як для зовнішнього так і для внутрішнього застосування яке залежить від конкретного захворювання і рекомендацій лікаря. Наприклад, при таких захворюваннях, як екзема і псоріаз, ліки нафталану застосовується трансдермально шляхом нанесення на поверхню шкіри.

В якості потужного протибольового і протизапальний засіб Нафталан широко використовується для лікування болю в спині при артритах. Масло зменшує набряк і біль і покращує функції суглобів. При остеоартриті або травмах хребта Нафталан усуває неврологічну біль.

Однак Нафталан не є панацеєю. Він може бути корисний для одного пацієнта, але несприятливим для іншого. Для пацієнтів з опіками Нафталан не використовується в початковий, гострий період, але він використовується пізніше, щоб прискорити процес регенерації і запобігти утворенню рубців.

Нафталан - безцінний дар природи, який Азербайджан може запропонувати всьому світу!

НАФТОДЕРМ застосування та показання

Область застосування:
Для шкіри
Сфера використання:
  • Від рубців
  • Від шрамів
  • При екземі
  • При псоріазі
Тип шкіри:
Для всіх типів
Форма випуску:
Крем
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
40 мл