До різкого погіршення якості життя часто призводить порушення функції сечовивідної системи. Основні симптоми, негативно впливають на здоров'я і функції людського організму - біль внизу живота, набряки і часте сечовипускання. Потрібно мати уявлення про те як боротися з розладами сечовипускання, адже вони можуть проявитися в будь-якому віці.

Можна довго протриматися ігноріріруя незначні симптоми, поки вони не стануть масштабними. Не упускайте момент, почніть профілактику захворювань сечовивідних шляхів вже сьогодні.

Ознаки та симптоми хвороби сечостатевої системи у жінок і чоловіків

В залежності на якій стадії знаходиться захворювання, у пацієнта проявляються симптоми різного ступеня тяжкості. Іноді ознаки неправельного функціонування сечового міхура немає проявів і патологія носить прихований характер. Найбільш характерні ознаки захворювання внутрішніх органів - болі внизу живота. Також спостерігаються такі основні симптоми:

  • Часте сечовипускання
  • Хворобливі виділення сечі
  • Нетримання сечі
  • Нічне сечовипускання
  • Зміна кольору сечі
  • Домішки крові в сечі
  • Каламутність сечі

Часто при неврозах виникає мимовільне сечовипускання, що призводить до шоку у пацієнта.

Залежно від захворювання до основних симптомів можуть додаватися і додаткові ознаки. При ендометріозі виникає хворобливе відчуття внизу живота. Якщо в сечовому міхурі присутній вірус або сталася застуда, у пацієнта буде хворобливе сечовипускання і постійне наповнення сечового міхура.

Кров'янисті виділення при сечовипусканні і біль в спині - можуть бути ознакою сечокам'яної хвороби. Відзначається стійкий важковиліковний цистит також при склерозі внутрішнього органу, ріжучі болі при відходження сечі. У разі розриву сечового міхура виникає різкий біль, який не можна терпіти.

Органи видільної системи людини - важливий компонент серйозного механізму. Будьте пильні, і при появі перших ознак збою системи звертайтеся за кваліфікованою допомогою!

240118
48 грн
+
Об `єм40 табл. Область застосуванняДля сечостатевої системи Термін придатності24 М
240130
57 грн
+
Об `єм40 табл. Область застосуванняВітаміни для імунітету Термін придатності24 М
240135
35 грн
+
Об `єм40 табл. Область застосуванняДля шлунково-кишкового тракту Термін придатності24 М
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук

☝ Часті питання про засоби Для сечостатевої системи

В інтернет-магазині fitfarmix.com.ua або за Тел.: +380(97)241-42-00, +380(66)278-30-61
Ціна на засоби Для сечостатевої системи починається від 9 грн
Країна виробництва - Україна
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 35грн
  • 57грн
Область застосування
Сфера використання
Форма випуску
Об `єм
Наявність на складі