Турбота про здоров'я повинна бути пріоритетом для всіх людей. Однак це поняття має бути комплексним, а це значить, що масаж теж потрібно включити. З давніх часів він визнаний одним з найпотужніших засобів боротьби з різними захворюваннями людини. Ці процедури повинні бути систематичними, і саме в цьому полягає головна перешкода - щоб відвідати кваліфікованого лікаря-фахівця, потрібно шукати час для відвідування і бюджетні кошти. Масажер для тіла завжди буде поруч і мотивує на самостійні заняття, не виходячи з дому.

ВИДИ МАСАЖЕРІВ ДЛЯ ТІЛА

Домашні масажери для тіла призначені для самих різних цілей. В одному випадку пристрій буде працювати тільки на проблемних ділянках (наприклад, антицелюлітна програма), у другому - лікувати, а в третьому - розслабити користувача. Багато в чому ця «професійна придатність» відбивається на зовнішньому вигляді пристрою.

ВИДИ ЕЛЕКТРО-МАСАЖЕР

Більшість масажерів для тіла електричні. В іншому випадку ви можете спостерігати таку градацію: 

види призначення
універсальні Найпоширеніший вид таких пристроїв. У комплект входять аксесуари для всього тіла. Найпопулярніший - масажер для антицелюлітного масажу.
Для обличчя Компактні ручні інструменти з невеликими щітками і насадками. Підходить для розслаблення м'язів обличчя, зволоження й очищення шкіри перед нанесенням макіяжу.
для стоп Це багатофункціональна місцева ванночка, в яку наповнюють водою з мінеральним складом. Часто виконує функцію гідромасажу ніг.

Дизайн і інтерфейс можуть відрізнятися від виробника до виробника, але є загальні риси: ними дуже зручно користуватися.

НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПРИДБАННІ МАСАЖЕРА

Вирішивши купити такого цінного помічника для свого здоров'я, обов'язково зверніть увагу на цю особливість:
  • технічні характеристики;
  • взаємодія з лікувальними та косметичними засобами для масажу;
  • приготування гарячої;
  • габарити пристрою.

За своєю функціональністю моделі масажерів досить різноманітні, тому потрібно його підбирати індивідуально по своїх потребах:

Як використовувати масажер для тіла? Для одних буде зручно це робити в лежачому положенні, а іншим сподобаються процедури в душі - для таких цілей є електрична щітка, за допомогою якої можна наносити гелі і креми після душа (для цих же цілей використовується і дерев'яний роликовий масажер).
Інфрачервоний масажер для тіла, нагріває певні ділянки, допомагаючи тим самим подолати застуду. Це недороге і ефективне придбання для всієї родини.

Для верхні шари шкіри і м'язи используеться роликовий масажер. У нього спеціальний механізм, який за кілька днів підтягує шкіру, позбавляючи її від целюліту.
Невеликий розмір масажного пристрою означає, що ви не розлучитеся зі своїм помічником навіть в тривалих поїздках. Це досить зручно - не потрібно переривати курс розпочатої процедури.

Є багато пропозицій від різних виробників. Рекомендуємо детально ознайомиться з нашим каталогом продукції або звернутися до нашого фахівця за консультацією.

Відгуки

Дані не знайдено