Марганець для зміцнення судин, кісток, нігтів і волосся 40 таблеток

240060
27 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Марганець інструкція код товару 240060

Опис: 1 таблетка містить парагінат марганцю (активний марганець - 3 мг), аспарагинат цинку (цинк - 0,33 мг), витий.З - 30 мг, віт. B1 0,6 мг, лактоза, сухе молоко, крохмаль, стеарат кальцію.

Іноді трапляється, що в машині ламається крихітний гвинтик, і він не працює. Приблизно те ж саме відбувається з людиною, коли в її організмі не вистачає мінералів і мікроелементів.

До кінця ХХ століття використання різних хімікатів в сільському господарстві привело до повного дефіциту макро- і мікроелементів в грунті і гіпомікроелементози сільськогосподарських культур. Гіпомікроелементози - захворювання живого організму (грибка, рослини, тварини або людини), причиною якого є недолік одного, а частіше декількох життєво важливих для організму мікроелементів. Один з них - марганець.

У людини марганець присутній у всіх органах і тканинах - всього до 12 мг (1,6 * 10-5%). Трубчасті кістки і печінка найбільш багаті марганцем (на 100 г свіжої речовини трубчасті кістки містять 0,3 мг марганцю і від 0,205 до 0,170 мг в печінці).

Марганець активує багато ферментів: дипептидаза, аргінази (зв'язування токсичного аміаку), карбоксилазу, каталазу, оксидазу, фосфатазу (разом з магнієм). Встановлено зв'язок між марганцем і вітаміном B1. Марганець благотворно впливає на розвиток і репродуктивні процеси, сприяє зростанню.

Марганець, який потрапив з їжею надходить з кров'ю в печінку, де він відкладається. Особливо інтенсивно марганець накопичується в печінці в останні три місяці ембріонального життя. Завдяки цьому малюк може безболісно переносити нестачу марганцю при годуванні його грудним молоком, бідним марганцем.

Марганець в основному виводиться через кишечник. Разом з печінкою марганець накопичується в підшлунковій залозі.

Марганець захищає стінки артерій, роблячи їх стійкими до утворення атеросклеротичних бляшок. Марганець життєво необхідний для роботи мозку, для освіти пігментів шкіри. Він входить до складу білків і ферментів і має виражену антиоксидантну активність.

Антитоксичні властивості

Найважливіше, що нам потрібно знати про марганець, це те, що він необхідний для правильного розвитку клітин, доброго засвоєння тіаміну (вітаміну B1), заліза і міді, які також необхідні для кровотворення. .

Вивчаючи властивості вітамінів, особливо вітаміну B1, ми вже зрозуміли, що без нього неможливе створення клітин, особливо нервових, які при нестачі цього вітаміну поліневрити (наприклад, бери-бери), виникає запор. Але ми також повинні пам'ятати, що при нестачі марганцю вітамін B1 може перейти від нашого друга в заклятого ворога і стати токсичним.

Мало того, марганець допомагає нам знизити токсичні властивості багатьох інших з'єднань. Саме тому в повсякденному житті при шлунково-кишкової інтоксикації після очищення кишечника прийнято пити слабкий розчин перманганату калію.

Дефіцит марганцю в організмі

При нестачі марганцю порушуються процеси окостеніння всього скелета, трубчасті кістки товщають і коротшають, деформуються суглоби. Порушується репродуктивна функція яєчників і яєчок. Без оптимальної кількості марганцю різко зростає ризик ревматоїдного артриту, остеопорозу, катаракти, розсіяного склерозу і судом. У хворих на цукровий діабет вміст марганцю знижується наполовину, і цей дефіцит впливає на нездатність організму переробляти цукор.

Дія

Марганець відіграє дуже важливу роль в роботі декількох ферментів, які контролюють рівень цукру в крові, бере участь в енергетичному обміні і виробництві гормонів щитовидної залози. Крім того, марганець збільшує активність потужного антиоксиданту в організмі людини - супероксиддисмутази. Отже, деякі вчені стверджують, що він здатний врятувати вас від розтягувань (хід думки тут такий: супероксиддисмутаза видаляє свої радикали з пошкодженої ділянки, що, з іншого боку, сприяє швидшому загоєнню тканин, розтягнення виникають через ролі, яку марганець грає в функціонуванні глутамин синтетази і життєво важливої ​​ролі глютамина в процесі загоєння тканин).

Марганець є частиною ферменту супероксиддисмутази, який захищає мітохондріальну систему від окисного стресу. Як відомо, саме мітохондрії клітин постачають міокард всієї необхідної енергією.

Другий, не менш важливий компонент ДД «Марганець Актив» - цинк.

Цинк, беручи участь більш ніж в 80 метаболічних процесах організму, є необхідною речовиною для його розвитку, формування генетичної спадковості, нервової системи, імунітету, ендокринної системи та інших фізіологічних процесів. Цинк є важливим компонентом більш 200 типів ферментів в організмі. Недолік цинку в організмі негативно позначається на роботі різних систем, тому цинк називають «квіткою життя». Медичні дослідження показують, що виникнення дефектів і деформацій безпосередньо пов'язано з нестачею цинку в організмі.

Цинк - мікроелемент, найважливіший фактор антиоксидантного захисту організму. Він входить до складу ферменту супероксиддисмутази, що запобігає розвиток вільнорадикальних ланцюгових процесів на самих ранніх стадіях. Цинк необхідний для метаболізму вітаміну А, для активації ферменту дельта-6-десатурази, який грає важливу роль в метаболізмі ненасичених жирних кислот, що становлять клітинні мембрани. Метаболізм цинку в головному мозку контролює гіппокамп.Дефіціт цинку може призвести до недорозвинення скелета. У той же час дефіцит цинку негативно позначається на інтелектуальному розвитку і призводить до зниження працездатності.

Крім того, цинк сприяє зміцненню імунітету, підтримує і зміцнює зір.

В процесі сучасних медичних досліджень було доведено, що однією з причин чоловічого безпліддя є недолік цинку в організмі. Було виявлено, що цинк має прямий вплив на розвиток гонад і якість сперми у чоловіків. Останні дослідження показали, що гіпокамп мозку контролює процеси високої нервової діяльності, розвиток мови, мислення і пам'яті.

Вітамін С регулює згортання і ліпіди крові, утворення кісток, утворення стероїдних гормонів, метаболізм вуглеводів.

Вітамін С стимулює імунну систему, підвищуючи захисні функції організму, а також вироблення інтерферону, що перешкоджає розвитку розмноження вірусів, знижує вплив алергенів.

Вітамін С - один з найбільш потужних антиоксидантів. Він пов'язує вільні радикали і блокує їх руйнівний вплив на тканини організму. Вітамін С не тільки пригнічує ріст вільних радикалів, але також є ключовим компонентом у синтезі колагену, основного білкового компонента сполучної тканини.

 

Застосування: в якості харчової добавки приймайте по 1 таблетці в день під час їжі.

Термін вживання: 1-2 місяці, рекомендується повторювати 2-3 курси на рік.

Протипоказання: не виявлені.

Умови зберігання: зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 20 ° С.

Дата виготовлення: вказана на упаковці.

Термін придатності: 24 місяці.

Марганець застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Сфера використання:
 • Від випадіння волосся
 • При артриті
 • При артрозі
 • При безсонні
 • При втраті кольору волосся
 • При ламкості волосся
 • При невралгії
 • При неврастенії
 • При невриті
 • При неврозі
 • При ожирінні
 • При ослабленнии иммунитета
 • При остеопорозі
 • При алергії
 • При серцевої слабкості
 • При цукровому діабеті
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.019
Об `єм:
40 табл.