Люцерна антихолестеринові засіб № 50

240015
108 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Люцерна Антихолестерин інструкція код товару 240015

Склад мг / капсула: екстракт люцерни (Medicago sativa L.) - 350,0, L-карнітин - 50,0. Наповнювачі: стеарат кальцію, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Люцерна - один з найбагатших мінералами продуктів. Це унікальна рослина. Його паростки багаті вітамінами, мінералами і білками. Завдяки наявності сапоніну, він сприяє зниженню рівня холестерину і цукру в крові, запобігає атеросклеротичні зміни стінок судин, ефективно знижує артеріальний тиск, надає протипухлинну дію, підвищує імунітет і регулює роботу гіпофіза.

Комплекс активних сполук люцерни має сильну протизапальну дію при артритах різного походження, туберкульозі, грибкових захворюваннях. Люцерна, завдяки повному набору вітамінів, білків та інших поживних речовин, покращує стан шкіри і запобігає її старінню. Люцерна багата хлорофілом, який допомагає позбавитися від анемії різного походження, захворювань верхніх дихальних шляхів. Надає лікувальну дію при захворюваннях серцево-судинної і дихальної систем. Люцерна - загальнозміцнюючий засіб при різних недугах, особливо в період післяопераційного відновлення.

Включення в раціон екстракту люцерни позитивно впливає на ліпідний обмін, тобто кровотворну систему. Люцерна містить білки (8 незамінних амінокислот изолейцин, лейцин, лізин, метіонін, фенілаланін, треонін, триптофан, валін), поліненасичені жирні кислоти, пектинові речовини, стероли, флавоноїди (рутин, кверцетин), ізофлавоноїди групи A, D, K, каротиноїди, кальцій, калій, фосфор, мікроелементи, хлорофіл. Кумарини, що містяться в люцерні, перешкоджають згортанню крові, запобігають агрегації тромбоцитів і збільшують швидкість артеріального кровотоку. Сапоніни люцерни сприяють зв'язуванню холестерину і жовчних кислот в кишечнику. Дані досліджень вказують на його ефект зниження рівня холестерину.

Екстракт люцерни містить хлорофіл, який має високу харчову цінність і використовується для підтримки голодування. Коріння рослини можуть проникати на 30-40 метрів, дозволяючи люцерні проникати в «приховані», багаті мінералами шари грунту. Цікаво, що люцерна не тільки витягує глибокі мінерали, а й перетворює їх у форму, яка особливо корисна для людини. Люцерна містить багато протеолітичних ферментів, які розщеплюють білки і сприяють їх засвоєнню. Люцерна містить майже всі мікроелементи: кальцій, магній, калій, фосфор, залізо, селен, кремній, натрій, сірку, марганець, цинк, мідь, бета-каротин, ніацин, пантотенову кислоту, біотин, фолієву кислоту і різні мінерали. Крім того, люцерна багата хлорофілом і вітамінами (включаючи A, B2, B3, B6, B12, C, D, E, K). Мінерали знаходяться в добре збалансованій формі для легкого засвоєння, створюють в організмі лужне середовище.

Функціональна дія екстракту люцерни:

- Забезпечує організм поживними речовинами;
- Сприяє загоєнню ерозій і виразок і допомагає боротися з інфекціями;
- Знижує рівень холестерину і ліпідів у крові;
- Знижує рівень цукру в крові, покращує загальний стан хворих на цукровий діабет;
- Підтримує баланс кишкової флори;
- Підвищує еластичність артерій, запобігає розвитку атеросклерозу, підтримує роботу кровоносної системи;
- Має м'яку антимікробну дію;
- Він пов'язує канцерогени в кишечнику, особливо в товстому кишечнику, і прискорює їх виведення з організму;
- Володіє протизапальними властивостями;
- Виводить з організму зайву рідину.

Виявилося, що в концентрованому вигляді екстракт люцерни є природним протизапальним засобом, виводить токсини і шлаки з організму, покращує обмін речовин, швидко покращує показники крові. Але найголовніше, екстракт люцерни - хороший імуномодулятор. Здатність підвищувати імунітет незрівнянна ні з якими іншими давно відомими препаратами. Основна функція L-карнітину - транспортувати жири до клітинних «енергетичним фабрикам» - мітохондрій, де жири перетворюються в енергію, необхідну організму. L-карнітин сприяє зниженню рівня холестерину і тригліцеридів, нормалізує ліпідний обмін в печінці, пригнічує розвиток атеросклерозу, покращує обмін речовин, покращує функцію печінки і сприяє виведенню метаболітів, токсичних речовин і так званих «вуглецевих відходів» з цитоплазми. Він допомагає зменшити кількість підшкірного жиру, збільшити м'язову масу, швидше відновити організм після вправ і в цілому позитивно впливає на стан спортсменів.

Рекомендується скоригувати дієту для / при:

- Зниження рівня холестерину в крові;
- Поліпшення загального стану хворих на цукровий діабет;
- Поліпшити роботу серцево-судинної системи;
- Артрити різного походження, туберкульоз;
- Серцево-судинні захворювання.

Застосування: дорослим і підліткам від 16 років по 2 капсули 2 рази на день до їди. Курс прийому 1-2 місяці. Можливий повторний курс прийому через 1 місяць.

Увага: не рекомендується при особливої чутливості до компонентів продукту особам, які страждають на системний червоний вовчак.
Перед прийомом бажано проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 200С.

Термін придатності: 24 місяці з дня виготовлення.

Люцерна Антихолестерин застосування та показання

Область застосування:
Для нормалізації тиску
Сфера використання:
  • При артрозі
  • При ішемічній хворобі серця
  • При ішемічній хворобі серця
  • При серцевої слабкості
  • Для нормалізації артеріального тиску
  • При цукровому діабеті
  • Для попередження процесів старіння
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
40 табл.