Особливості лікування в дерматології

26/05/2018
лікування в дерматології

Сьогодні ми познайомимо вас з особливостями зовнішнього лікування в дерматології.

Найголовніше, що варто вивчити, це ступінь поширення процесу, а також на його локалізацію, характер і стадію захворювання. Також необхідно знати і розуміти глибину запального процесу і реакцію організму на ті чи інші препарати, які використовуються для усунення проблеми. Визначивши все це можна переходити до вибору форм препаратів, які будете використовувати при лікуванні вашої проблеми.

Отже, почнемо з лікарських форм препаратів. Вони забезпечують процес поверхневого дії речовин, які в них містяться.

А саме - примочки, присипки, пасти і збовтує суспензії. Слід зазначити, що лікарські препарати поверхневого дії необхідно використовувати при гострій і підгострій формі дерматологічного захворювання.

Якщо ж ви страждаєте від хронічного дерматологічного захворювання або воно досить глибоке, то, природно, необхідні препарати набагато більш глибокого дії. Існує кілька видів таких препаратів і способів лікування - це мазі, компреси та інші.

Однак з цієї схеми, як і з будь-яких, існують виключення. Існують глюкокортікоїдниє мазі. Так ось такі мазі застосуються і при гострій стадії запального процесу. А все тому, що стероїд, який входить до складу мазі, перекриває згубний вплив основи мазі.

Існує кілька правил, яких необхідно дотримуватися при зміні лікарської пов'язки при дерматологічному захворюванні. По-перше, міняти цю пов'язку необхідно дуже обережно, щоб уникнути роздратування хворий шкіри, а також для того, щоб запобігти його травматизацію. Кірку, яка ще не відсохнула і сидить досить щільно, відривати не слід. Очищати шкіру, яка піддається лікуванню, необхідно за допомогою ватного тампона, який рясно змочений будь-якого виду маслом. Навколишнє шкіру необхідно обтирати будь-яким дезинфікуючим засобом, який не буде дратувати шкіру. Ну і природно будь-яка така терапія вимагає індивідуального підходу.

ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ