Крем з хондроїтином і глюкозаміном Акулячий хрящ 300 мл

810939
86 грн
Розкупили
Відкласти

Мазь глюкозамін і хондроїтин інструкція код товару 810939

- Куркума, імбир

- Хондроїтин

- Глюкозамін

- Камфора

- Ефірна олія ялиці

При дискомфорті вікових змін суглобів кінцівок та хребта

Сприяє зменшенню запалення, прискоренню регенерації хрящової тканини

Нормалізує рухливість суглобів

Крем на гелевій основі «Акулячий хрящ»

Призначення: крем на гелевій основі призначений для полегшення дискомфортних відчуттів пов'язаних із захворюваннями опорно-рухового апарату, периферійної частини нервової системи та підвищеними фізичними навантаженнями. Ефективність дії даного засобу обумовлена поєднанням активних компонентів, що входять до його складу.

Камфора – володіє місцевоподразнюючою та частково антисептичною і знеболювальною дією.*

Хондроїтину сульфат - це хрящова і кісткова тканина з акулячого хряща. Стимулює синтез гіалуронової кислоти, зміцнюючи сполучнотканинні структури: хряща, сухожиль, зв'язок. Надає анальгезуючу та протизапальну дію, є хондропротектором, сприяє активному відновленню хрящової тканини суглобів.

Глюкозаміну гідрохлорид – хондростимулюючий, регенеруючий, протизапальний засіб, що приймає участь у біосинтезі сполучної тканини, запобігає процесам руйнування хряща і стимулює регенерацію хрящової тканини.

Екстракт куркуми – здатний полегшувати перебіг запальних процесів в суглобах, пошкоджених внаслідок перенапруги.

Екстракт коріння імбиру – застосовується для зміцнення кісток, усунення запальних процесів у суглобах.

Ефірна олія ялиці - антиревматичний засіб.

Етоксидигліколь (енхансер) – розчинник та провідник, який сприяє доставці активних компонентів у глибокі шари шкіри, тим самим підсилюючи ефект і тривалість дії біоактивних речовин.

Спосіб застосування: достатню кількість крему на гелевій основі нанести на проблемну ділянку тіла злегка втираючи. Засіб застосовується за необхідністю місцево 2-3 рази на добу протягом місяця.

Запобіжні заходи: лише для зовнішнього застосування. Використовувати за призначенням. Уникати потрапляння в очі. При потраплянні в очі промити великою кількістю води.

За необхідністю звернутись до лікаря.

Не використовувати при індивідуальній непереносимості компонентів засобу.

Склад/Ingredients (INCI): Aqua, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Hedychium Coronarium (Butterfly Ginger) Root Extract, Propylene Glycol, Carbomer, Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethoxydiglycol, Shark Cartilage Hondroitin Sulfate, Glucosamine Hydrochloride, Camphora, Abies Essential Oil, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Зберігати в місцях недоступних для дітей

Не є лікарським засобом

Умови зберігання: косметичні засоби зберігають у щільно закритій тарі на відстані не ближче ніж 1 м від нагрівальних приладів за температури не нижче 0 °С і не вище +25 °С в критих складських приміщеннях, осторонь від джерел сонячного проміння.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Мазь глюкозамін і хондроїтин застосування та показання

Область застосування:
Для спини і суглобів
Показання для застосування:
Сприяє виведенню солей і надмірної кількості рідини з організму, усувають больові синдроми, зміцнюють місцевий імунітет, сприяють виробленню Т-В-клітин і макрофагів.
Сфера використання:
  • При артрозі
  • При остеопорозі
  • При радикуліті
  • При сколіозі
  • При ударах
Тип шкіри:
Для всіх типів
Форма випуску:
Крем
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,12
Об'єм:
300 мл