Коензим Q-10 №40 для серця і судин

240054
126 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Коензим інструкція код товару 240054

Склад: одна таблетка містить коензим Q-10 (убіхінон) - 30 мг, вітамін E (токоферол) - 5 мг, вітамін A (ретинол) - 0,5 мг.

Наповнювачі: картопляний крохмаль, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію.

Коензим Q10 - це збалансований комплекс вітамінів, що володіє антиоксидантною і енергозберігаючим дією. У природному вигляді, це каталізатор білкового походження, який зазвичай присутній в кожному клітинорганізмі і грає важливу роль в процесах енергопостачання. В першу чергу - серце, печінку, нирки.

Основним компонентом БАД Коензим Q10 є сировина Q10, популярний в кардіології.

Приблизно до 30 років наш організм сам справляється з виробленням необхідної кількості коензиму Q10. З роками, як і при деяких захворюваннях, його рівень в тканинах знижується. Це порушує енергетичний баланс тіла. Наслідки цього дефіциту - млявість, апатія, депресія, а також збої в роботі серцевого м'яза і ряду інших органів.

Коензим Q10 за своїм складом має антиоксидантні властивості. Він нейтралізує шкідливу дію вільних радикалів, які утворюються в організмі людини під впливом радіації, стресу, хімічних речовин. Оскільки утворення вільних радикалів також характерно для передчасного старіння, присутність в організмі коензиму Q10, який допомагає уповільнити ці процеси, сповільнює старіння.

Дія коензиму Q10.

Ендогенне вітамінне з'єднання (вироблена в печінці) присутня в кожній клітині і відіграє ключову роль в процесах фосфорилювання і виробництва АТФ в мітохондріях. Коензим Q10 є важливою ланкою в ланцюгу постачання клітин необхідними біохімічними компонентами. Відомо, що здатність організму синтезувати убіхінон з віком знижується. Концентрація коензиму Q10 в клітинах міокарда вище, ніж в будь-якій іншій тканині організму, що пояснюється високою потребою цих типів клітин в енергії. Безпосередню участь убіхінону в процесі постачання клітини енергією визначає широкий спектр його біологічних ефектів. Найбільш важливим застосуванням коензиму Q10 є підтримка функції клітин міокарда і серця в цілому, запобігання і боротьба з серцево-судинними захворюваннями. Коензим Q10 практично не викликає побічних ефектів навіть у великих дозах, не токсичний.

Властивості коензиму Q10:

- зміцнює клітинні мембрани, уповільнює процеси старіння;

- підвищує толерантність до фізичних навантажень;

- допомагає знизити рівень цукру в крові при діабеті;

- сприяє природному схудненню;

- «Енерджайзер» для серцевого м'яза, необхідний при функціональних порушеннях серця;

- допомагає знизити артеріальний тиск.

Сприятливий вплив коензиму Q10 в поєднанні з вітаміном Е на організм людини пояснюється, в тому числі, його антиоксидантними властивостями.

Вітамін Е модулює дію на імунну систему, покращує постачання тканин киснем і омолоджує клітини. Добавка вітаміну E лікує серцево-судинну систему, нормалізує кров'яний тиск, забезпечує нормальну роботу системи згортання крові і регенерацію тканин. Вітамін Е значно покращує реологічні властивості крові, підтримує вітамін А і збільшує його запаси в організмі.

Вітамін А (ретинол), що міститься в коензиму Q10, сприяє здоров'ю серця і артерій за рахунок нормалізації рівня холестерину в крові.

Вітамін А також володіє хорошою антиоксидантною дією.

ДД Коензим Q10 рекомендується в якості ад'юванта для корекції дієти в наступних випадках:

- хронічна втома;

- апатія, депресія;

- інтенсивний спорт;

- онкопатологія;

- порушення роботи серцево-судинної системи, нирок, печінки;

- гіпертонія.

Коензим Q10 успішно використовується в високих дозах для зниження ризику онкопатології.

дозування: дорослим по 1-2 таблетки 3 рази на день.

Тривалість використання: 4-6 тижнів.

Запобіжні заходи: індивідуальна непереносимість компонентів.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 250 ° C.

Термін придатності: 24 місяці.

Коензим застосування та показання

Область застосування:
Для кровотворної системи
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
40 табл.