Кобальт для нервової, ендокринної та імунної систем 40 таблеток

240052
48 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Кобальт активний інструкція код товару 240052

Склад: 1 таблетка містить аспарагинат кобальту (активний кобальт - 8,0 мг), віт. B12 - 2,5 мкг лактози, сухе молоко, крохмаль, стеарат кальцію.

Більше мінералів - менше хвороб! Харчова промисловість і сучасні методи ведення сільського господарства виснажують запаси поживних речовин в грунті і продуктах харчування. Звичайно, це вкрай негативно позначається на нашому здоров'ї. Мінерали запобігають і лікують багато хвороб. Організм дуже чутливий до надлишку або дефіциту, а тим більше до відсутності певних мінералів в їжі.

До чого може привести дефіцит кобальту в організмі?

Кобальт є невід'ємною частиною молекули вітаміну B12 (кобаломіна), нестача якої більш помітна в місцях швидкого ділення клітин, наприклад, в кровотворних і нервових тканинах кісткового мозку.

Найбільш характерним симптомом дефіциту кобальту і його органічно пов'язаної форми вітаміну B12 є анемія. При виключно вегетаріанської дієти і недостатньому споживанні кобальту жінками менструальний цикл може бути порушений.

Дефіцит кобальту - це завжди дефіцит вітаміну B12, який викликає злоякісне безсоння, астму, невралгію і інші «злоякісні» захворювання. Дратівливі мелодії дзвінка і хронічний шум у вухах, що приводить до втрати слуху, дуже часто збігаються з дефіцитом кобальту. У людей з депресією дуже низький рівень кобальту в крові. Дефіцит кобальту призводить до високого рівня захворювань ендокринної системи, особливо в регіонах з дефіцитом кобальту в раціоні.Подібна картина була виявлена ​​і щодо системи кровообігу, зростання хвороби якої зазвичай супроводжується дефіцитом кобальту. Запущені випадки дефіциту кобальту призводять до руйнування слизової оболонки шлунка, анемії, кісткової дистрофії і проблем з печінкою.

Анемія і прояви дефіциту кобальту часто викликані зниженням його засвоєння, яке, як правило, залежить від наявності синтезованих мукопротеїнів в слизовій оболонці шлунка.Слід відзначити, що резекція шлунка може призвести до зниження синтезу мукопротеїнів, а також появі спадкового дефекту, що обмежує виділення цієї речовини.

Курці, вегетаріанці і люди похилого віку, а також люди з хронічними розладами стільця особливо схильні до дефіциту кобальту.

Аспарагінова кислота, яка входить до складу ДД «Активний кобальт», відноситься до групи незамінних амінокислот, не тільки сприяє кращому засвоєнню кобальту, але і надає тонізуючу дію на центральну нервову систему, покращує енергетичний обмін і кровотворення.

Вітамін B12 - єдиний водорозчинний вітамін, який може накопичуватися в організмі - він накопичується в печінці, нирках, легенях і селезінці.

Активна форма вітаміну B12 - аденозилкобаламін або кобаломін.

Ціанокобаламін має виражену ліпотропну дію, запобігає інфільтрацію жирової печінки, збільшує споживання кисню клітинами при гострій і хронічній гіпоксії.

Вітамін B12 бере участь в процесах трансметиліруванння, перенесення водню, активує синтез метіоніну. Покращуючи синтез і здатність накопичувати білки в організмі, він також має анаболічний ефект.

Збільшуючи фагоцитарну активність лейкоцитів і активуючи активність ретикулоендотеліальної системи, ціанокобаламін підвищує імунітет. Низькі рівні цианокобаламіна вдвічі перевищують швидкість прогресування захворювання у людей.

Він також грає важливу роль в регуляції функцій органів кровотворення: бере участь в синтезі пуринових і піримідинових основ, нуклеїнових кислот, необхідних в процесі еритропоезу, активно впливає на накопичення в еритроцитах сполук, що містять сульфгідрильні групи.

Широкий спектр емоційних і когнітивних здібностей залежить від доступності цианокобаламина. Підтримка оптимального рівня цього вітаміну допомагає запобігти депресії, деменцію і сплутаність свідомості.

Також він допомагає подолати безсоння, адаптуватися до змін сну і неспання, що пояснюється участю цианокобаламіна в синтезі мелатоніну.

Ціанокобаламін допомагає нормалізувати артеріальний тиск.

Вітамін B12 - одне з речовин, необхідних для здоров'я репродуктивних органів чоловіків і жінок, тому він здатний коригувати зміст сперми в насінної рідини.

Ціанокобаламін, що входить до складу ДД «Кобальт активний», в активних формах коферменту (5 - дезоксиаденозилкобаламін і метилкобаламін) сприяє переносу метильних і водневих груп. Завдяки цим процесам вплив на обмін білків і нуклеїнових кислот відбувається через участь в синтезі метіоніну, ацетату, дезоксірібонуклеіда.

ДД «Активний кобальт» сприяє:

- процес кровотворення;

- утворенню епітеліальних клітин;

- функціонування нервової системи (бере участь в синтезі мелатоніну);

- процеси росту і регенерації;

- допомагає при перевтомі, розладах шлунка;

- бере участь у ферментативних реакціях;

- бере участь у формуванні мієлінових оболонок нервових тканин.

Фітонутрієнти, що містяться в ДД «Кобальт Актив», беручи участь в синтезі холіну і метіоніну, впливають на печінку, запобігають розвитку жирового гепатозу.

Рекомендується як біологічно активна добавка до правильного харчування, як допоміжний засіб при / для:

- заповнити дефіцит кобальту;

- м'язова слабкість;

- втрата апетиту, схуднення;

- ослаблення пам'яті;

- запалення язика, кровоточивість ясен;

- після травм і опіків;

- при анемії і для зниження ризику захворювання;

- при анорексії і булімії.

Не є лікарським засобом

Рекомендації по споживанню: в якості харчової добавки приймати по 1 таблетці 1 раз на день під час їжі.

Тривалість застосування: 1-2 місяці, рекомендується повторювати 2-3 курси на рік.

Протипоказання: не виявлені.

Кобальт активний застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.022
Об'єм:
40 табл.