Бішофіт Полтавський

Бішофіт Полтавський - кристалізовані поклади залишків стародавнього океану на глибині більше ніж 2,5 км. Видобувається підземної гидратацией з отриманням високомінералізованих розчину. Висока биоактивность Бішофіту обумовлена мінералогенетіческім фенотипом хіміко-біологічного взаємодії мікроелементів.

Біохімічні характеристики

Мінерал характеризується протизапальною, імуностимулюючої, гиполипидемическою діяльністю, підвищенням вмісту іонів магнію в організмі, стимуляцією перистальтики кишечника, регенерації структури тканин. Стимулююча активність мінералу виражається в фагоцитарної активності моноцитів і нейтрофілів: в результаті взаємодії з антигенними детермінантами бактеріальних колоній і утворення мембранообразуючого комплексу зі збільшенням антітелообразуючих клітин.

Під впливом мінералу підвищується концентрація лізоциму в крові, природна антимікробна резистентність і неспецифічний імунітет організму. Концентрований розчин повністю пригнічує ріст патогенної мікрофлори, утворює ультраструктурні епітелії.

Процес рубцювання відбувається в результаті ноотропних характеристик хлористого магнію, контролю росту мікроорганізмів і прискорення епітелізації гнійних ран:

 1. Бактерицидний і бактеріостатичний вплив;
 2. Гідрофільні здатності регенерації структури епідермісу при локальних травмах, зменшення набряклості, формування грануляційної тканини;
 3. Іони магнію стабілізують енергетичний обмін, стимулюють регенераційні процеси в тканинах, сприяють зниженню бактеріальної активності.

В кардіологічній практиці Полтавський Бішофіт коригує екстракардіальні механізми кровообігу, покращує пульсовий кровообіг, нормалізує індекс тонусу і еластичності судин.

Важливо знати! Препарати на основі солей Бішофіту характеризуються дегидратируючою дією, зменшенням перифокальних запалень, набряків, очищенням від ексудату і некротичної тканини.

Склад мінералів у відсотковому співвідношенні до загальної маси

 1. Хлористий магній (MgCl2)– 415,460;
 2. Хлористий натрій (NaCl) – 5 мг;
 3. Бромистий магній (Mgbr 2) – 4-9 мг;
 4. Калієва сіль соляної кислоти (KCl) – 5 мг;
 5. Кальцієва сіль сірчаної кислоти (CaSo4) – 1 мг;
 6. Хлористий кальцій (CaCl2) – 4 мг;
 7. Кисла сіль вугільної кислоти (Ca(HCO3)2) – 0,5 мг.

Практичне застосування в медицині

Тривалі клінічні експерименти виявили біологічну і біохімічну активність у лікуванні і профілактики великого списку патологій. Позитивні відгуки після застосування Бішофіту зафіксовані в ревматології, хірургії, гастроентерології, неврології, стоматології, отоларингології, косметології.

 1. Ендокринологія. Функціональність щитовидної залози регулюється тиреотропним гормоном, що виробляється в передній частці гіпофіза. Підвищений рівень ТТГ викликає гіпотеріоз, знижений - гіпертиреоз. Біоактивність природних сполук зумовлюють нормалізацію гормонального фону.
 2. Кардіологія. Встановлені позитивні впливу транскардиального електрофорезу при захворюваннях серцево-судинної системи, зокрема ішемії серця. В результаті комплексної терапії епізоди знижується частота екстрасистол серцевих спазм. Відбувається корекція экстракардиального механізму кровообігу в результаті впливу на міокард.
 3. Захворювання загального характеру. Препарати мають виражену протизапальну, бактерицидну і антивірусну дію, гальмують розмноження патогенної флори, активують імунну активність, стимулюють функціональність фагоцитів.

Популярні методики застосування бішофіту

 • Масаж з гелем Бішофіт застосовується для зменшення больових відчуттів, поліпшення кровообігу, усунення набряклості.
 • Бальнеологічні процедури професійної або домашній ванні з додаванням солі Бішофіту.
 • Електрофорез з солями або гелем Бішофіту биополярно впливає катіонами і аніонами на уражену ділянку.
 • Фонофорез застосовується з використанням Бішофіт-гелю для оптимального проникнення активних молекул безпосередньо в клітини ураженого органу.
 • Магнітофорез – відрізняється взаємним посиленням змінного магнітного поля та терапевтичних властивостей Бішофіту. Гель наноситься на шкірні покриви перед початком процедури.

Важливо! Бішофітотерапія може доповнюватися будь-якими терапевтичними, медикаментозними та фізіотерапевтичними методами для посилення ефективності лікування.

Інструкція по застосуванню в домашніх умовах

Компрес. Водний розчин Бішофіту втирається на попередньо розігрітий ділянку тіла з наступним накладенням зігріваючого компресу. На потрібний сегмент спини або суглоба накладається змочена розчином бавовняна тканина, накривається пергаментним папером, утеплюється. Після закінчення процедури шкіра промивається теплою водою без мила.

Зовнішнє застосування препаратів з Бішофітом для суглобів призначається як додатковий засіб терапії при захворюваннях опорно-рухового апарату для стимуляції вироблення синовіальної мастила, стабілізації суглобової динаміки і відновлення структури хряща. Гелієві препарати наносяться на патологічні ділянки два-три рази в день без додаткового утеплення.

Внутрішнє застосування Бішофіту популярно в гастроентерології, кардіології та імунології. Препарат бішофіт для внутрішнього застосування нормалізує функціональність внутрішніх органів і систем організму, сприяє виведенню шлаків. Застосовується при холециститі, порушеннях моторики жовчовивідних шляхів, панкреатиті, печінкової недостатності.

Загальні ванни призначаються при ангіні, тонзиліті, ГРВІ, порушенні кровообігу, артрозі, артриті та ін. В бальнеології використовуються солі для ванн з Бішофітом. Методика ефективна для реабілітації після травматичних ушкоджень, розтягнення зв'язок, контрактури суглобів.

Полоскання і догляд за порожниною рота. В стоматологічній практиці застосовуються розчини для полоскання з Бішофітом, для лікування і профілактики патологій зубної емалі і ясен випускаються зубні пасти з Бішофітом. Рекомендується при гінгівітах, карієсі, кровоточивості ясен і інших патологій ротової порожнини.

Місцеві ванночки для кінцівок з подальшим утепленням. Застосовуються при артритах, артрозах, бурситах, міозитах і ін.

Перелік протипоказань

 • Алергія на компоненти препаратів.
 • Підвищена чутливість.
 • Загострення хронічних захворювань.
 • Гостра стенокардія.
 • Дисфункції гемодинаміки 2-3 ступеня.
 • Пошкодження шкіри в ділянці нанесення.

Купити препарати з Бішофітом

Купити якісні препарати з Бішофітом можна прямо зараз. Ціна продукції на офіційному сайті виробника значно відрізняється від представленої вартості в аптечних мережах. Для отримання додаткової інформації можна зателефонувати за вказаним номером або залишити заявку на телефонний дзвінок.