Кардіо-стан здорове серце №60

170075
62 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Вітаміни для серця інструкція код товару 170075

Дія дієтичної добавки обумовлена наявністю активних компонентів, що входять до складу:

-Екстракт глоду (квітів, плодів): найцінніший компонент для зміцнення серця – в його плодах та квітках міститься цілий комплекс біологічно активних речовин, які позитивно впливають на серцево-судинну систему. Крім цього, складові глоду покращують кровообіг судин мозку, знижують збудження центральної нервової системи, підсилюють кровообіг у коронарних судинах, знімають розумову та фізичну втому.

- Екстракт валеріани: здатний зменшувати збудження центральної нервової системи, проявляти седативний ефект, пригнічувати скорочення мускулатури гладеньких м'язів.

Склад: екстракт квіток глоду – 50 мг, екстракт плодів глоду – 35 мг, екстракт валеріани - 20 мг. Допоміжні речовини: сорбіт (харчова добавка Е420), лимонна кислота (харчова добавка Е330), стеарат кальцію, МКЦ.

Рекомендації до вживання: може бути рекомендована для використання в раціонах дієтичного харчування дорослих як додаткове джерело вітамінів, мінералів та інших комплексних біологічно активних речовин для нормалізації функцій серцево-судинної системи.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу після прийому їжі, запиваючи водою. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів біологічно активної добавки, вагітність, період лактації у жінок, діти до 12 років.

Термін вживання: до 30 днів, подальший термін вживання узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в чистих, сухих, добре вентильованих приміщеннях, без стороннього запаху та впливу прямих сонячних променів при температурі від 0°C до плюс 25°C та відносній вологості повітря не більше 70 %.

Строк придатності: не більше 36 місяців від дати виготовлення.

Номер партії та дата виробництва зазначені на етикетці

Форма випуску: 60 таблеток по 500 мг

Калорійність: 135,5 ккал.

Поживна цінність: вуглеводи – 14,0 г/100 г, білки – 14,0 г/100 г, жири – 3,0 г/100 г.

Не є лікарським засобом

Зберігати в місцях недоступних для дітей

Без ГМО

Вітаміни для серця застосування та показання

Область застосування:
Для нормалізації тиску
Сфера використання:
  • При сердечно-сосудистых заболеваниях
  • При ішемічній хворобі серця
  • При серцевої слабкості
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
36 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
60 табл.