Капіляр №50 для зміцнення і відновлення судин

240049
87 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Капіляр інструкція код товару 240049

Склад: дигідрокверцетин - 9 мг, арабіногалактан - 0,1 мг, сорбітол.

Капіляри - це найменші кровоносні судини, які пронизують всі наші тканини і органи. Тисячі кілометрів капілярів переносять кисень і все необхідне для життя до кожної клітини тіла. Саме на кордоні клітини та капіляра відбувається метаболізм. Якщо капілярний кровообіг порушений, клітина стає голодною, хоче пити і задихається від нестачі кисню. Це призводить до хвороби і в кінцевому підсумку, до смерті. Порушення капілярів - основна причина будь-якого патологічного процесу.

Капілярна терапія доктора А. С. Залманов.

Вперше теорію оздоровлення людини за допомогою поліпшення роботи капілярів висунув і обгрунтував російский лікар А.С. Залманов (1875-1965)

ДД «Капіляри» - це препарат, який розроблений, згідно з вченням А.С. Залманова.

Видатний лікар, передбачав продовження справи свого життя, писав: «Зміни стінок капілярів повинні стати основою медицини майбутнього».

Принцип дії ДД «Капіляри».

У всьому світі встановлено і визнано, що основний механізм старіння організму і різних захворювань пов'язаний з руйнуванням клітин під дією вільних радикалів, що утворюються при житті. Здоровий молодий організм бореться з цим руйнівним процесом самостійно, виробляючи антиоксиданти - речовини, що нейтралізують вільні радикали. Але з віком, під впливом стресів, неправильного харчування, куріння, забрудненого навколишнього середовища їх кількість значно зменшується. Додаткові засоби захисту стають життєво необхідними для організму. Спеціальні речовини - що містяться в рослинах флавоноїди - здатні захистити здоров'я капілярів і клітинних мембран. Найбільш відомі флавоноїди: гінкго білоба (Китай, Японія), пікногінол, що міститься в корі сосни ландської (Франція), дігірокверцетін, виділений з сибірської модрини (Росія). На основі унікального флавоноїду дигидрокверцетина російські вчені розробили ДД «капіляри».

ДД «Капіляри» захищає клітинні мембрани і покращує роботу капілярів, відновлює мікроциркуляцію крові по всьому організму, нормалізує обмін речовин на клітинному рівні. Його могутню антиоксидантну дію набагато перевищує рівні вітамінів A, C і E. Дослідження показали, що дієтичне вживання ДД «капіляри» позитивно впливає на гіпертонію та серцеву аритмію та покращує стан людини на 86,7%.

Крім того, «Капіляри» ДД мають протизапальну, протинабрякову, антигістамінну дію, знижують холестерин і тромбоутворення, зменшують в'язкість крові.

ДД «Капіляри» рекомендується в якості корекції дієти:

Для дієтичного застосування, щоб уповільнити процес старіння організму, при стомлюваності і зниження захисних сил приймати по 1-2 таблетки / капсули 3 рази на день циклами по 4 тижні. Перерва між курсами 7-10 днів. Відновлюються фізіологічні функції капілярних мереж і клітин організму.

Якщо ви підозрюєте ішемічну хворобу серця, стенокардію, серцеву недостатність або серцеву аритмію, приймайте по 2 таблетки / капсули три рази на день протягом тривалого періоду. Поліпшується доставка ліків до кожної клітини, поліпшується робота серця, відновлюється частота серцевих скорочень.

При появі ознак підвищеного артеріального тиску приймати по 2 таблетки / капсули 3 рази на день. Покращуючи капілярну мікроциркуляцію, ви можете добитися стійких позитивних результатів у зниженні артеріального тиску. Знижується ймовірність рецидиву. Рекомендоване використання протягом 12 місяців.

При інсульті, серцевому нападі, пневмонії, бронхіті, нирковій недостатності і т. д приймати по 2 таблетки / капсули 3 рази на день. Відновлюється мікроциркуляція, поліпшується відтік метаболітів з уражених органів, нормалізується обмін речовин в клітинах.

При бронхолегеневих патологіях, пневмонії, бронхіті і трахеїті приймати по 2 таблетки / капсули 3 рази на день протягом тривалого періоду часу. Сприяє більш швидкому зникненню запалення і набряку бронхів, збільшує об'єм легенів.

При різкому головному болю, мігрені, неврозах, пов'язаних зі спазмами судин, приймати відразу до 6 таблеток / капсул. Відбувається швидке відновлення мікроциркуляції крові і поліпшення обмінних процесів в клітинах мозку.

При появі перших ознак запальних, склеротичних, дистрофічних захворювань очей приймати по 2 таблетки / капсули 3 рази на день протягом 12 місяців. Поліпшується чутливість і провідність зорового нерва, підвищується гострота зору, прискорюється розсмоктування крововиливів.

При отруєнні речовинами, активному і пасивному курінні приймати по 3 таблетки / капсули 2 рази на день в період впливу токсичних речовин. За рахунок посилення мікроциркуляції крові в легенях поліпшується дихання. Активізується виведення токсичних речовин з альвеол.

Протипоказання: не рекомендується через особисту чутливості до продукту.

Умови зберігання: зберігати в сухому місці при температурі від 5 до 200 ° С

Не є лікарським засобом.

Капіляр застосування та показання

Область застосування:
Для вен
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
40 табл.