Магниевые хлопья для ванн 1000 г

Заспокоює...
Магній у вигляді таблеток такого явного ефекту не давав. Навіть здивована наскільки сильно помітний результат.

У меня проблема: артроз стоп. Делаю ванночки. После 2й ванночки стало намного меньше боль. Надеюсь, что в дальнейшем боль уйдет совсем. Но ещё одно наблюдение: пятки стали мягкие. Рекомендую.

Купувала хлорид магнію для своєї мами. Має невеликі проблеми з пальцями рук (вони малорухливі, можливо навіть початкова стадія ревматоїдного артриту).Спробували робити інтенсивні місцеві ванночки для рук, які доповнили загальними ваннами з бішофіту. Результати дуже гарні. Пальці набули рухливості і перестали турбувати. Рекомендуємо для усіх, хто має подібні проблеми. Доставка також на рівні.

Як часто можна приймати таку ванну?
________
Відповідь: Мінімальний курс 7 днів, рекомендований 14 днів, подальший профілактичний прийом, для підтримки нормального рівня магнію в організмі, підбирається індивідуально. Можна через кожні 4-6 днів.

Доброго дня. На вашій упаковці є зручна змійка, яка не дозволяє хлопьям висипатися після використання. Але на мій погляд, краще б було випускати такі хлопья не в пакетах, а в пластикових банках. Це було б зручніше. Хоча, напевно піднялася ціна на товар.
________
Відповідь: Так, але це б збільшило вартість продукції. Дякуємо за відгук.

Доброго дня. На мою думку, такі хлопья повинні бути у кожної жінки, яка страждає від болів при ПМС. Ці пластівці мене рятують краще будь-яких обезбалюющіх! Дякую вам за вашу продукцію.

Отлично справляется с прыщами на теле. Когда принимаешь такие ванны нет чувства дискомфорта, жжения и тд... Неплохо расслабляет.

Доброго дня. Застосовую ці пластівці для місцевих ванн. Втома в ногах зникає, та шкіра дуже м'яка.

Я как писал вам ранее тренер детской футбольной команды, используем вашу продукцию уже давно. В основном это мазь с бишофитом для массажа. Взяли на пробу хлопья для ванн, результатом довольны. На урааа снимают боль в мышцах. После таких процедур, с легкостью можно приступать к тренировкам.
Написать отзыв