Вітамінно-мінеральний комплекс для схуднення "Хром Активний" №40

240098
30,00 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Вітамінно-мінеральний комплекс для схуднення "Хром Активний" №40 інструкція код товару 240098

Пиколинат хрому спільно з інсуліном, що виробляється підшлунковою залозою, метаболизує вуглеводи.

Пиколинат хрому використовувався в альтернативній медицині для лікування дефіциту хрому, як засіб контролю цукру в крові у людей з діабетом або преддиабетом, для зниження рівня холестерину і в якості добавки для схуднення.

Хром допомагає вашому організму правильно використовувати цукор. Це також необхідно для розщеплення білків і жирів.

Нестача хрому може призвести до нервових проблем і може знизити здатність організму правильно використовувати цукор.

Використання Пиколинат хрому активного для підтримки фігури, включаючи втрату ваги, збільшення м'язової маси і зменшення жиру в організмі, зробило його популярним серед людей схильних до ожиріння. Хром також приймається всередину для поліпшення спортивних результатів, збільшення енергії і лікування порушень пам'яті у літніх людей.

Склад: хрому піколінат (хрому активного) - 100 мкг, вітамін С - 30 мг.

Наповнювачі: лактоза, сухе молоко, стеарат кальцію.

Намагаючись з'ясувати, чому ми старіємо, вчені зосередилися на процесі, іменованому «глюкозілюванням». Це різновид пошкодження та смерті клітин, який викликається високим вмістом цукру в крові, що, судячи з усього, і є головним фактором старіння. Ніщо не дозволяє краще за хром регулювати вміст цукру в крові. Більш того, в гру вступає ще один споріднений механізм: коли кровопостачання будь-якої частини тіла зменшується, тканини в цій області зазнають кисневого голодування та дефіцит інших живильних речовин. Серед багатьох живильних добавок, які сприяють здоров'ю артерій, хром є однією з найважливіших.

При регулярному прийомі цей мікроелемент має значну оздоровчу дію на цілий спектр порушень здоров'я, які викликають або обтяжують резистентність до інсуліну.

Рівень вмісту цукру в крові впливає на загальне самопочуття, настрій, а також на вагу та зовнішній вигляд людини. Безперечно, хром займає центральне місце в метаболізмі цукру. Більше 90% українців відчувають дефіцит хрому, і, як не сумно, менш за все його у тих, хто має в ньому найбільшу потребу. Недостатність хрому має здатність самопідтримуватися. Коли у Вашому організмі бракує цього мікроелементу, Ви відчуваєте сильний потяг до солодкого. Але чим більше цукру Ви їсте, тим в більшій мірі виснажуються запаси хрому. Враховуючи, що в наші дні середній українець щорічно споживає близько 68 кг цукру, недивно, що проблеми резистентності до інсуліну та дефіциту хрому набули такого поширення.

Що таке ДД "Хром Активний"?

За винятком прийому добавок, не існує досить прийнятних способів відновлення запасів хрому в організмі. Щоправда, гриби, ячмінь і цільнозернові продукти містять цей мікроелемент, але тільки за умови, що їх було вирощено на багатому хромом грунті. Морепродукти та м'ясо теж вважаються добрими харчовими джерелами, але знову ж таки тварини повинні бути відгодовані на багатому хромом раціоні.

Неорганічні форми хрому досить погано засвоюються організмом, наприклад, хлорид хрому засвоюється тільки на 0,5-2 %.

Біологічно активна добавка «Хром Активний» містить хром в найдоступнішій для засвоєння формі - піколінаті хрому, який підвищує активність інсуліну, зміцнює м'язи, а також сприяє нормалізації обміну білків, жирів і вуглеводів.

 • Зменшуючи тягу до цукру, ДД «Хром Активний» дозволить легше переносити низьковуглеводний режим харчування.
 • Навіть без дотримання дієти мінерал може збільшувати загальну кістковом'язову масу тіла, що, в свою чергу, прискорює обмін речовин і спалює зайвий жир.
 • ДД «Хром Активний» допомагає запобігти втраті м'язової тканини, якщо ви навмисно обмежуєте калорійність раціону.
 • Мінерал сприяє спалюванню калорій в процесі фізичних вправ, що ще більше полегшує скидання ваги. Тренування також підвищують викид хрому з організму, посилюючи Вашу потребу в прийомі добавок.

ДД "Хром Активний"

 • підвищує активність інсуліну;
 • підвищує утилізацію вуглеводів (посилює перетворення глюкози в глікоген);
 • стимулює ліполіз (розпад жирів); нормалізує обмін речовин;
 • зміцнює м'язовий тонус,
 • підвищує працездатність і витривалість.

ДД "Хром Активний" не є лікарським засобом.

Може бути рекомендований, як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування, при цукровому діабеті II типу (неінсулінзалежному), ожирінні, гіпоглікемії (нестійкий рівень цукру в крові), інсульті, гіпертонії, хворобі Крону та коліті, виразці, гастриті, розсіяному склерозі, хворобі Міньєра, мігрені, передменструальному синдромі, епілепсії та безлічі психічних розладів.

ДД «Хром Активний» рекомендований спортсменам і представникам фізичної праці, а також для зменшення ризику виникнення недугів і просто для доброго самопочуття.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, не рекомендується застосовувати при нирковій недостатності та людям, що тривало контактують з хромом на виробництві.

Спосіб вживання: дорослим 1 таблетка на добу під час вживання їжі.

Ефективність досягається при прийомі курсами тривалістю від 1 до 3 місяців. 2-3 курси на рік.

Умови зберігання: зберігати у сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України.

ТУ У 15.8-30192477-003-2003

Гігієнічний висновок № 05.03.02-04/3166 від 31.01.2005 р.

Вітамінно-мінеральний комплекс для схуднення "Хром Активний" №40 застосування та показання

Область застосування:
Для корекції фігури
Сфера використання:
 • При ожирінні
 • При целюліті
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,021
Об `єм:
40 табл.