Глюкозамін для суглобів і хряща 40 таблеток

75 грн
Ціна зі ЗНИЖКОЮ:
Кількість
2+
4+
6+
Ціна
73 грн
71 грн
69 грн
Є в наявності
+
Відкласти
Область застосуванняДля спини і суглобів Форма випускуТаблетки / капсули Країна-виробникУкраїна Вага (кг) ≈0.031 Об `єм40 табл.

Глюкозамін є природною сполукою, яка служить будівельним блоком для безлічі функціональних молекул в нашому тілі, але в першу чергу для живлення і підтримки хряща в суглобах.

Глюкозамін, що виробляється в організмі, забезпечує природні будівельні блоки для зростання, відновлення і підтримання хряща. Найчастіше використовується для лікування симптомів захворювань кісток і суглобів. Як і хондроїтин, глюкозамін може змащувати суглоби, живити хрящову тканину і запобігати її руйнування.

Глюкозамін допомагає сформувати хрящ і зазвичай використовується в якості харчової добавки для лікування захворювань суглобів, таких як остеоартрит.

Суглобовий хрящ являє собою тип гладкою білої тканини, яка покриває кінці кісток, утворюючи суглоби.

Цей вид тканини - разом зі змащувальною рідиною, так званою синовіальною рідиною - дозволяє кісткам вільно переміщатися між собою, зводячи до мінімуму тертя та забезпечуючи безболісний рух в суглобах.

Глюкозамін допомагає сформувати кілька хімічних сполук, що беруть участь в створенні суглобового хряща і синовіальної рідини.

Склад: глюкозамін - 0,4 г, кислота аскорбінова (віт. С) - 0,005 г.

Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію.

Для чого нам необхідний Глюкозамін?

Глюкозамін - проста молекула, що складається з глюкози та аміну. Глюкозамін є критично важливим для здоров'я суглобів, які є найслабкішим місцем при рухах людини. Він також є основним будівельним матеріалом для сполучної тканини, - бере участь в утворенні суглобових хрящів. Глюкозамін відноситься до класу аміносахарів (глюкозамінглікани) і, на відміну від інших вуглеводів, витрачається не на отримання енергії, а на формування сполучної тканини організму: хрящів, зв'язок, сухожиль, клапанів серця, синовіальної (суглобової) рідини та багато чого іншого, зокрема нігтів, волосся. При терті кісток одна об одну, хрящі та інші елементи суглобів поступово виснажуються, та розвивається остеоартроз (остеоартрит). Болі в суглобах і запалення суглобів - ознаки остеоартрозу (остеоартриту).

Хрящі, як і інші елементи суглобів, містять багато протеогліканів. Протеоглікани (глікозамінглікани) являють собою полісахаридні ланцюги, які складаються з глюкозаміну та інших сахарів. При рухах суглобів протеоглікани весь час руйнуються та вимагають постійної заміни. Якщо глюкозаміну в організмі не вистачає, що часто буває після 40 років, вироблення протеогліканів порушується. Ось чому дефіцит глюкозаміну є однією з головних причин дегенерації суглобів.

Властивості біодобавки “Глюкозамін”:

 • нормалізує вироблення внутрішньосуглобної рідини;
 • сприяє відновленню хрящових поверхонь суглобів, суглобової сумки;
 • сприяє нормальному відкладенню кальцію в пісній тканині;
 • сприяє зменшенню болів, знімає набряк, запалення;
 • сприяє виведенню солей із суглобів, зміцнює зв'язки;
 • покращує кровопостачання та живлення м'язової тканини;
 • має виражену імуномодулюючу дію;
 • перешкоджає утворенню та росту пухлин;
 • сприяє регенерації слизової шлунковокишкового тракту.

Вживання глюкозаміну при функціональних пору-шеннях суглобів вражає результатами. Ефект від постій-ного застосування глюкозаміну має перевагу перед нестероїдними протизапальними препаратами, які лише тимчасово усувають біль і мають серйозний побічний ефект (ушкодження слизової шлунково-кишкового тракту та ураження печінки).

ДД “ Глюкозамін” застосовується як біодобавка з метою корекції раціону харчування при:

 • функціональних порушеннях суглобів, хребту (деформуючий остеоартроз, ревматоїдні артрити, поліартрити, міжхребцевий остеохондроз), міозиті;
 • розтягуванні зв'язок;
 • навантаженні, в т.ч. у спортсменів;
 • відновленні після одержаних травм;
 • для зменшення ризику виникнення хвороб.

Остеоартроз:

З 2000-2001 року ВОЗ оголошена декада хвороб кісток і суглобів, що пов'язано зі значною поширеністю цієї групи хвороб. Остеоартроз посідає перше місце серед ревматичних хвороб, а в групі хвороб кісток і суглобів поступається тільки остеопорозу та синдрому болів в спині. Епідеміологічні дослідження показують, що на остеоартроз хворіє 10-12% населення будь-якого віку, зокрема 50% осіб старше 60 років. Суть остеоартрозу полягає в розвитку дегенерації суглобового хряща, внаслідок чого він втрачає свої амортизаційні властивості.

Біодобавка “Глюкозамін” містить вітамін С, який посилює дію глюкозаміну в організмі людини. Вітамін С відповідає за підтримання в здоровому стані колагену (білок сполучної тканини), формування кісткової та сполучної тканини, утворення стероїдних гормонів, регулює вуглеводний обмін.

Вітамін С має специфічний вплив на відновні процеси в суглобах, бере участь в нормалізації обмінних процесів в кістках, а також сприяє засвоєнню організмом кальцію та калію.

Молекула глюкозаміну засвоюється шлунково-кишковим трактом, після чого глюкозамін доставляється до хряща та інших тканин, де синтезується в необхідні компоненти. Біологічно активна добавка “Глюкозамін” має підвищену біодоступність, тому добре засвоюється навіть при порушенні засвоєння живильних речовин. Важливо відзначити, що ефект від прийому глюкозаміну розвивається поступово, іноді потрібно 6 місяців прийому глюкозаміну.

Враховуючи роль глюкозаміну у підтримці організму при функціональних порушеннях суглобів, в ідеалі прийом глюкозаміну повинен бути щоденним або, принаймні, здійснюватися тривалими циклами. Оздоровчій ефект після прийому глюкозаміну зберігається протягом 6-12 тижнів.

Дозування: препарат застосовують по 1 таблетці 3 рази на день під час прийому їжі.

Термін вживання: курс прийому 1-2 місяці. 3-4 курси на рік.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Гігієнічний висновок № 05.03.02-04/53347 від 30.12.2004.

Принимаю просто для профилактики, чувствую себя хорошо. Спасибо!
Пишу отзыв от имени бабушки, она страдает остеоарзтрозом и доктор посоветовал данный препарат в комплексе с ваннами. Ломота и боль в суставах проходит, принимаем уже 2-й месяц.
Отличный препарат для выведения солей из суставов!
В свое время были проблемы с суставами. Перепробовав кучу дорогих препаратов случайно в интернете увидел ваш сайт и меня удивили цены и я уже просто ради интереса решил заказать эти таблетки. Менеджер порекомендовал бишофитные ванны в комплексе с этими таблетками и я по сей день очень благодарен вам за такой совет и подход! Ломота и боль в суставах ушла! Спасибо! Рекомендую друзьям.
Написати відгук

 

СХОЖІ ТОВАРИ

 

 • Концентрати для суглобів
 • Мазі для суглобів
 • Таблетки для суглобів
Магнієве масло для волосся
Зміцнення і відновлення структури волосся на клітинному рівні, стимулює зростання і перешкоджає випадінню.
Доставка в найкоротші терміни

Всі прийняті і оброблені до 15.00 замовлення відправляються в той же день

Сертифікований виробник

Якість препаратів відповідає всім вимогам державних стандартів Україним

Подарунки постійним клієнтам

Ми цінуємо наших клієнтів і балуємо їх приємними сюрпризами