Гепавіт 40 таблеток при цирозі печінки, холецистектомії і варикозі

240021
45,00 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Гепавіт таблетки для печінки інструкція код товару 240021

Склад: подрібнені плоди розторопші - 150 мг, екстракту силібіну (силімарину) - 20 мг.

Наповнювачі: картопляний крохмаль, лактоза (фруктоза або сорбітол), стеарат кальцію.

Ще в Давньому Римі розторопша плямиста застосовувалася для лікування різних отруєнь, що є основним компонентом нового ДД «Гепавіт».

Розторопша (латинська назва - Silybum marianum), «дар Діви Марії для зцілення» - рослина, зазначена Богом. Існує легенда, що коли в будинку є ця рослина, то злі духи ніколи не зможуть вам нашкодити. Легенди склалися таким чином, що цілителі, довгий час вживали розторопшу, не могли пояснити дуже широкий спектр її застосування. З тих пір було проведено безліч експериментальних і клінічних досліджень, які розкрили божественну силу розторопші. До цього дня плоди розторопші є неперевершеним засобом від всіх хвороб печінки, гепатиті, цирозі, жовтяниці, ураження печінки через алкоголь, наркотиків, токсинів, радіації; варикозне розширення вен, тромбофлебіт, запалення товстої і тонкої кишки, геморой, порушення обмінних і відновних процесів в організмі захищають нирки, надниркові залози. Він визнаний найпотужнішим рослинним детоксикантом і гепатопротектором, тобто нейтралізує отрути і токсини, які печінка повинна обробляти і виводити з організму, тим самим дозволяючи печінки відпочивати.

З 400 біологічно активних компонентів, що містяться в розторопші, особливо цінні 12 видів силімарину, який зміцнює мембрани клітин печінки. Природа сконцентрувала в розторопші речовини, необхідні для комплексного підходу до оздоровлення печінки, її очищенню, поліпшення, відновлення. Про ефективність розторопші свідчить хоча б те, що з її допомогою можна уникнути фатальних наслідків при отруєнні блідими грибами. І якщо говорити про унікальність ДД «Гепавіт» для захисту організму, то варто відзначити, що він перешкоджає «засвоєнню» шкідливих речовин вже на стадії травлення, тобто перешкоджає їх потрапляння в кровотік, і то вже накопичені токсини нейтралізуються в організмі.

Що таке ДД «Гепавіт»?

Основною діючою речовиною ДД «Гепавіт» є силімарин - унікальний антиоксидантний комплекс флаволіганіна з силібініном, силікристин і силідіанін. Крім силімарину, він містить багатий комплекс життєво важливих речовин: кверцетин, білки, жирні кислоти (в тому числі велику кількість поліненасичених), фосфоліпіди, біогенні аміни, органічні кислоти, вітаміни A, B, C, D, E, K, мікроелементи. селен, мідь, цинк. З огляду на складну екологічну ситуацію, викликану забрудненням повітря вихлопними газами, що містять сполуки свинцю та інших токсинів, ми повинні щодня захищати нашу печінку за допомогою, наприклад, ДД «Гепавіт» з розторопші.

Дозування: дорослим і підліткам від 12 років по 2 таблетки 2 рази на день під час їжі.

Ефективність досягається курсами тривалістю один місяць. Рекомендується 2-3 курси на рік.

Протипоказання: не рекомендується через особисту чутливості до продукту.

Термін придатності: 36 місяців.

Не є лікарським засобом.

Гепавіт таблетки для печінки застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Сфера використання:
  • При варикозі
  • В післяопераційному періоді
  • При цирозі печінки
  • При дискінезії жовчовивідних шляхів
  • При хронічному гепатиті
  • При холецистектомії
  • При токсичне ураження печінки (в т.ч. алкоголем)
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
36 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.022
Об `єм:
40 табл.