Довголіт форте №40 - екстракт топінамбура при діабеті для підвищення імунітету

240033
33 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Екстракт топінамбура інструкція код товару 240033

Склад: концентрат топінамбура. 10 таблеток містять (в органічній формі): магній - 50 мг, калій - 100 мг, кремній - 2,5 мг. Наповнювачі: крохмаль, лактоза.

ДД «Довголіт форте» - це 100% концентрат топінамбура з високим вмістом біологічно активної речовини інуліну, який являє собою складний вуглевод, що містить 95% фруктози.

Що потрібно знати про топінамбур?

У чому цінність інуліну? Фактично, він надає фундаментальний вплив на обмін речовин. Справа в тому, що інулін благотворно діє на протязі всього часу перебування в організмі людини - від попадання в шлунок до виведення. Інулін, що потрапляє в шлунково-кишковий тракт, розщеплюється соляною кислотою і ферментами на окремі молекули фруктози і короткі ланцюги фруктози, які проникають в кровотік. Частина інуліну, який залишається недоторканим, швидко виводиться з організму, прикріплюючи до організму велику кількість непотрібних речовин, таких як важкі метали, радіонукліди, кристали холестерину, жирні кислоти, різні токсичні хімічні сполуки, що потрапили в організм з їжею або утворюються під час життя живих збудників хвороб в кишечнику. Крім того, інулін значно стимулює скоротливу здатність стінки кишечника, що помітно прискорює очищення організму від шлаків, неперетравленої їжі і шкідливих речовин. Антитоксичний ефект інуліну посилюється дією харчових волокон, які також містяться в топінамбурі. Короткі ланцюги фруктози, які були абсорбовані в кишечнику і крові, продовжують виконувати функцію антитоксичного очищення, яка пов'язує, нейтралізує і усуває шкідливі продукти метаболізму і хімічні сполуки з організму із зовнішнього середовища. Але найдивніше вже відбувається в клітинах більшості органів і тканин.

Цінність ДД «Довголіт форте» для нашого здоров'я.

Завдяки тому, що DD «Довголіт форте» включає в себе в концентрованому вигляді весь багатий і унікальний набір фізіологічно активних сполук, що містяться в бульбах топінамбура, він надає багатогранний оздоровчий вплив на організм людини.

Завдяки кремнійорганічним з'єднанням ДД «Довголіт форте» грає важливу роль в утворенні захисних колоїдів, що містять кремній. Вони захищають стінки сечовивідних шляхів від утворення нерозчинних солей різного роду (уратів, оксалатів, фосфатів) і запобігають утворенню піску і каменів в нирках. ДД «Довголіт форте» може мати важливе значення для запобігання відкладення солей в суглобах (запобігання розвитку артриту, остеоартриту, подагри).

ДД «Довголіт форте» має антитоксичну дію при палінні, вживанні алкоголю, вагінальної токсичності, інфекційному гепатиті і звичайно, при забрудненні навколишнього середовища в повсякденному житті і в небезпечной промисловості. Чи можна сказати, що нам все одно, чи будуть у нас розкішне волосся або блискуча лисина? Для волосяних фолікулів і самого волосся кремній є критичним фактором їх здоров'я.

ДД «Довголіт форте» також грає важливу роль у формуванні зубів і кісткових структур в цілому і в профілактиці рахіту. Завдяки тому, що вміст кремнію в організмі з віком різко знижується, ДД «Довголіт Форте» допомагає заповнити цей дефіцит і уникнути порушень обміну кальцію, які призводять до остеопорозу і, як наслідок, до переломів кісток і дефектів верхньої щелепи.

ДД «Довголіт форте» містить вітаміни групи С і В, фруктозу, мінерали заліза, фосфору та ін.; Від 2 до 4% білка, 20% вуглеводів, включаючи до 12% полісахариду інуліну, що володіє антидіабетичними властивостями, і близько 2% клітковини.

ДД «Довголіт форте» застосовується як допоміжний засіб для корекції дієти при захворюваннях печінки, цукровому діабеті, виразці шлунка, панкреатиті, сечокам'яній хворобі, гіпертонічній хворобі, поліартриті, ожирінні, а також як легкий проносний засіб.

Рекомендації вживання: дорослі та підлітки старше 12 років - по 3-6 таблеток на день під час їжі. Тривалість прийому 5 тижнів. Повторний прийом через 2 тижні.

Протипоказання: не рекомендується через особисту чутливості до продукту.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 36 місяців з дня виготовлення.

Екстракт топінамбура застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Сфера використання:
 • При атрофічному гастриті
 • При неатрофічному гастриті
 • При ожирінні
 • При остеохондрозі
 • При панкреатиті
 • При подагрі
 • При трофічних виразках
 • При хронічному коліті
 • При циститі
 • При цукровому діабеті
 • При метеоризмі
 • При атеросклерозі
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
36 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.022
Об'єм:
40 табл.