Насіння гарбуза екстракт 40 таблеток при простатиті, панкреатиті і діабеті

240133
58,00 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Гарбуза екстракт інструкція код товару 240133

Опис: склад екстракту насіння гарбуза - 200 мг, аскорбінової кислоти - 10 мг, селену - 50 мкг. Наповнювачі: крохмаль, МКЦ, лактоза, стеарат кальцію, сухе молоко.

Лікувальні властивості гарбузового насіння вивчали в другій половині 20 століття. Хоча, задовго до наукового обґрунтування, досвід народної медицини показав дивовижні лікувальні ефекти від її застосування.

Висока цілюща сила екстракту насіння гарбуза пояснюється наявністю в ньому цілого комплексу біологічно активних добавок (жирів, вуглеводів, органічних кислот, солей фосфорної та кремнієвої кислот, каротину, фолієвої, пантотенової, нікотинової, аскорбінової кислот;

Мінеральних речовин: Калій, кальцій, цинк, магній, фосфор, залізо, фітостерини, фітин, лейцин, тирозин, лецитин), відсутність холестерину, наявність ситостерину, який відповідає за запобігання розвитку раку. Наявність комплексу жиророзчинних вітамінів, що складається з вітамінів A, E і F (вітамін F представлений сумішшю поліненасичених жирних кислот - олеїнової, лінолевої та ліноленової кислот), гальмує підвищення холестерину і тригліцеридів в крові і запобігає розвитку атеросклерозу і інші порушення серцево-судинної системи.

Властивості ДД «Екстракт насіння гарбуза»

ДД «Екстракт насіння гарбуза» запобігає порушення зору, дистрофічні зміни шкіри і слизових оболонок, поява вугрів, прищів, бородавок за рахунок вмісту вітаміну А (бета-каротину). При його дефіциті в організмі спостерігається ослаблення імунітету, що призводить до зниження опірності організму дії несприятливих факторів навколишнього середовища, погіршення стану зубів і ясен. Особливо важливо, щоб вітамін А і каротиноїди запобігали розвиток новоутворень, а їх недолік в організмі може стати причиною онкопатології. Тому так важливо регулярно приймати ДД «Екстракт насіння гарбуза» як протипухлинний засіб при мастопатії, доброякісних і злоякісних пухлинах.

Вітамін Е - це група сполук з хімічною структурою, аналогічною клітинам організму. Це важливо для нормального відтворення і запобігання безпліддя. Звідси вітамін Е отримав назву «токоферол» - «дає потомство».

При дефіциті вітаміну Е спостерігаються лущення шкіри, м'язова слабкість, дегенерація печінки, зниження статевої активності і репродуктивної функції. Нестача вітаміну Е знижує інтенсивність дихання, оскільки він бере участь в ланцюзі перенесення електронів за рахунок відновлених анаеробних дегідрогеназ. Вітамін E діє як «пастка» для вільних радикалів, регулюючи синтез убихинона (коферменту Q, який відповідає за збереження клітинної енергії).

Лецитин, що входить до складу, є фосфоліпід, який є важливим компонентом обмінних процесів в нервовій тканині і бере участь в передачі нервових імпульсів. Його нестача призводить до порушення пам'яті, зниження концентрації уваги, дратівливості, порушення ліпідного обміну, жировій інфільтрації печінки і передчасного старіння організму. Також він необхідний для синтезу гемоглобіну, нормалізації білкового обміну і поліпшення кровотворення.

Харчова добавка «Екстракт насіння гарбуза» також має такі властивості: змінюючи фізико-хімічний склад сечі, усуває причину каменеутворення, благотворно впливає на зняття запальних процесів в сечовивідної системі і нормалізує рівновагу кислотно-лужної основи. Він сприяє передачі сечової кислоти з тканин в кров і покращує її виведення нирками, запобігаючи утворенню нових каменів. Високий вміст цинку і селену нормалізує діяльність передміхурової залози, запобігаючи виникненню простатиту, покращує сперматогенез, відновлюючи нормальний статевий стан організму.

Біодобавка «Екстракт насіння гарбуза» має протизапальну, загальнозміцнюючу, протипухлинну, імуномодулюючу, седативну, кардіостатичну, протиалергічну дію, можна використовувати як загальнозміцнюючий засіб.

Дозування: по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі.

Тривалість використання: тривалість застосування - 3 тижні, в подальшому термін застосування узгоджується з лікарем.

Запобіжні заходи: індивідуальна непереносимість компонентів.

Не є лікарським засобом

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 250 ° С.

Термін придатності: 24 місяці.

Гарбуза екстракт застосування та показання

Область застосування:
Для сечостатевої системи
Сфера використання:
 • При геморої
 • При ожирінні
 • При ослабленнии иммунитета
 • При панкреатиті
 • При простатиті
 • При хронічних запорах
 • При алергії
 • При цукровому діабеті
 • При порушенні мікрофлори кишечника
 • При авітамінозі навесні
 • При нетримання сечі
 • При слабкому сечовому міхурі
 • При запальних процесах в області статевих органів
 • Для підвищення тонусу передміхурової залози і сексуальної репродуктивної функції
 • При цирозі печінки
 • При пародонтозі
 • При запаленні нирок
 • При запаленні сечовивідних шляхів
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.019
Об `єм:
40 табл.