Екстракт гриба Рейши №40 для підвищення імунітету

240124
60 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Гриб Рейши екстракт інструкція код товару 240124

Склад: екстракт гриба рейши - 0,15 г, аскорбінова кислота (вітамін С) - 0,01 м

Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію - 0,09 м

Протягом 4 тисячоліть гриб рейши використовувався китайцями, а потім японцями при захворюваннях печінки, гіпертонії і артриті. Сучасні лабораторні та клінічні дослідження показали протизапальні, противірусні, антибактеріальні, протиалергічні і протиракові властивості Рейша. Це особливо важливо при інфекціях верхніх дихальних шляхів. Але майже містичним якістю Рейша є його здатність збільшувати духовну силу і викликати позитивний емоційний настрій.

Найбагатший склад добавки «Екстракт грибів Рейши» створений самою природою.

Екстракт гриба Рейши містить всі незамінні і замінні амінокислоти, ненасичені жирні кислоти, які багаті вітамінами і мінералами. ДД «Екстракт грибів Рейши» відрізняється від багатьох інших лікарських грибів тим, що містить не тільки активні протиракові полісахариди, а й так звані терпеноїди, що підвищують стійкість до стресів і нейтралізують вільні радикали. Кислоти ганодерми (мають подібну молекулярну структуру зі стероїдними гормонами), які містяться в грибі рейши, мають протиалергічну дію і покращують поглинання кисню.

Екстракт гриба рейши багатий вітамінами (в основному B3, B5, C і D) і мінералами (особливо кальцієм, фосфором і залізом). Рейша містить активні полісахариди серед лікарських рослин.

Механізм дії харчової добавки «Екстракт грибів рейши».

Полісахариди і ергостерини працюють разом, щоб стимулювати природні імунні функції. Специфічний ефект цих полісахаридів проявляється в активації макрофагів і Т-лімфоцитів, стимуляції інтерферону і загальне поліпшення імунної відповіді на клітинному рівні. Вони не мають токсичної дії на організм людини і безпечні з медичної точки зору. Ступінь відновлення пошкодженої імунної системи і протипухлинної активності залежить від тривалості дієтичного вживання екстракту гриба Рейши. Кислоти ганодерми мають протиалергічну дію і покращують абсорбцію кисню. Рейша вважається тонізуючим і адаптогенною засобом. Як тонік він зміцнює організм і як адаптоген допомагає адаптуватися до стресу.

Екстракт гриба Рейши підвищує еластичність судин, нормалізує кров'яний тиск і рівень холестерину, запобігає утворенню тромбів.

Ефект радіаційного захисту Рейша не поступається ефекту L-цистеїну після опромінення клітин кісткового мозку кобальтової гарматою. Відомо, що компоненти грибка можна використовувати для зниження ризику відторгнення пересаджених органів з гепатитом С, вірусом герпесу і грибкового стоматиту, синдромом хронічної втоми.

Рекомендується як біологічно активна добавка для коригування дієти і як допоміжний засіб при / для:

- ослаблення імунної системи;

- бронхіальні генні патології;

- алергія;

- порушення серцево-судинної системи;

- синдром хронічної втоми.

Екстракт гриба Рейши, що є основою цієї добавки, - це не тільки древній імператорський рецепт здоров'я і «гриб безсмертя», а й «щит» від тих недуг, з якими організму важко боротися поодинці.

Спосіб застосування: Препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на день між прийомами їжі або під час їжі.

Термін застосування: Дія препарату з часом посилюється, тому рекомендується приймати його 1-2 місяці. Повторний прийом можливий через 2-3 місяці, 3-4 курси на рік.

Не є лікарським засобом

Запобіжні заходи: не рекомендується при вагітності, в період лактації та дітям до 16 років.

Умови зберігання: зберігати в прохолодному сухому місці.

Термін придатності: 24 місяці.

Гриб Рейши екстракт застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.031
Об'єм:
40 табл.