Артишоку екстракт 40 таблеток для схуднення і очищення печінки

240109
42 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Артишоку екстракт інструкція код товару 240109

Склад: екстракт польового артишоку - 0,2 г Наповнювачі: крохмаль, стеарат кальцію, мікрокрісталлізованная целюлоза і лактоза.

Родина артишоку - Середземне море. Артишок відомий з давніх часів. У стародавніх греків і римлян артишок цінувався вище всіх інших рослин і використовувався як в їжу, так і для лікування різних захворювань. А в Росію його завезли за наказом Петра I і почали вирощувати в літньому саду. Сучасні вчені і лікарі давно цікавляться лікувальними властивостями артишоку. Довгий час артишок був доступний тільки дуже забезпеченим людям, і тільки в останні роки препарати цієї рослини почали широко використовувати в медицині у Франції, Іспанії, Швейцарії та інших країнах. Цей корисний овоч має сечогінну і жовчогінну дію і перешкоджає розвитку атеросклерозу.

Екстракт артишоку - унікальний продукт, який рекомендується в першу чергу при захворюваннях печінки і жовчного міхура. Екстракт артишоку містить активну речовину - біофлавоноїди цинарин, який, будучи потужним антиоксидантом, зв'язує вільні радикали. Вільні радикали, як відомо, беручи участь в реакціях окислення ліпідів, порушують життєдіяльність клітин через пошкодження клітинних мембран. В першу чергу уражуються клітини печінки і серця. Впливаючи на печінку, цинарин стимулює виведення продуктів життєдіяльності з її тканин, також має сечогінну дію і прискорює виведення з організму зайвої рідини і солей.

Екстракт артишоку має властивість збільшувати активність кишечника і знімати запори. Отже, він рекомендується як дієтичний ад'юванта для зниження ризику захворювань шлунково-кишкового тракту, а також може використовуватися в якості харчової добавки в програмах нормалізації метаболізму у людей з надмірною вагою.

Екстракт артишоку є потужним гепатопротектором, тобто містяться в ньому активні інгредієнти захищають клітини печінки від впливу токсинів, сприяють виведенню з організму токсинів, солей важких металів та інших небажаних речовин.

Аскорбінова кислота в поєднанні з екстрактом артишоку сприяє нормалізації обміну речовин в організмі. На особливу увагу заслуговує позитивний вплив артишоку на ліпідний обмін, тому екстракт артишоку необхідний тільки для поліпшення метаболізму холестерину, запобігання склерозу судин.

Екстракт артишоку може бути рекомендований для корекції дієти при / для:

 • подагрі, цукровому діабеті, целюліті;
 • сприяє виробленню жовчі;
 • сприяє засвоєнню жирів і очищає печінку;
 • знижує токсичну дію алкоголю на печінку;
 • нормалізує діяльність кишечника, сприяє травленню;
 • сприяє схудненню, виводить з організму токсини і солі;
 • знижує рівень сечовини і холестерину при подагрі;
 • запобігає передчасному старінню організму;
 • за рахунок активації клітинного метаболізму стимулює імунний захист;
 • при відчутті важкості в епігастрії, відрижка, гази, порушення відтоку жовчі, нудота, гіпокінезія жовчного міхура.

Спосіб застосування і дозування:
Дорослим по 3 таблетки 2 рази на день під час їжі протягом 10-12 днів.
Термін використання: 30 днів. Можливі повторні курси прийому кожні 2 - 3 місяці.
Протипоказання: обструкція жовчовивідних шляхів, важкі форми печінкової недостатності, алергічні реакції на артишоки та інші складноцвіті, вік до 12 років.
Термін придатності: 24 місяці.

Сертифіковане Міністерством охорони здоров'я України.

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Гігієнічний висновок № 05.03.02-04 / 53347 від 30.12.2004.

Артишоку екстракт застосування та показання

Область застосування:
Для корекції фігури
Сфера використання:
 • При ожирінні
 • При тургорі шкіри
 • При целюліті
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.021
Об `єм:
40 табл.