Мінеральні ванни з Бішофітом

Бішофіт Полтавський – кристалізована сіль стародавніх морів, що залягає на глибині 2,5 км. Видобувається методом підземного вилуговування з отриманням мультиминерального розчину. Являє собою полімінеральну спілку сульфату і хлориду магнію, калію, кальцію, брому, цинку, хрому та ін. Ефективність полімінералу обумовлена біохімічними взаємодіями складових елементів.

Біохімічні властивості

Природне бальнеологічний засіб має виражені антибактеріальні та імуномодулюючі властивості і застосовується в бальнеологічній практиці для відновлення мінерального балансу. Головним компонентом полімінералу є Магній. Лабораторно-клінічні дослідження довели що магній підвищує стійкість тканин до альтерації, знижує ексудативну активність, стимулює проліферацію, фагоцитоз, біосинтетичну функцію фібробластів, усуває лімфоцитарну інфільтрацію, стабілізує енергетичний обмін, впливає на осмотичну дегідратацію тканин, підсилює локальний кровотік, підвищує утворення антімедіаторов запалення, регулює імунологічну толерантність.

Нестача магнію в організмі сприяє виділенню нейропептидів і запальних цитокінів які стимулюють вільно радикальні механізми запальної дегенерації. Активна діяльність мінералу гальмує зростання циклооксигенази і їх взаємодію з медіаторами запалення.

Полтавський бішофіт використовується як протизапальний бальнеологічний засіб в комплексній терапії запально-дистрофічних захворювань, травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату, патологій периферичної нервової системи. Широко застосовується в гальванічних і вихрових ваннах. У профілактичних цілях бішофітові ванни призначаються як загальнотонізуючий, адаптогенний засіб для нормалізації обмінних і нейровегетативних функцій організму.

Важливо! Ванна з додаванням солей і розсолів Бішофіту є оптимальним засобом для нормалізації маси тіла і поліпшення структури шкіри.

Показання до застосування

Позитивна динаміка клінічних симптомів після прийому бішофтітних ванн відзначається при лікуванні великого списку патологій.

Основний перелік:

 • серцево-судинні патології (нейроциркулярна дистонія, захворювання периферичних судин і тд);
 • Реабілітація після травматичних ушкоджень, розтягнення зв'язок;
 • Патології опорно-рухового апарату (деформуючий артроз, ревматоїдний артрит, остеоартроз);
 • Нейросудинні дисфункції (люмбаго, неврит, радикуліт);
 • Нервові розлади (булімія, анорексія, депресія);
 • Пострадіаційна реабілітація (променева хвороба);
 • Відновлення після консолідуючих переломів кінцівок, хребта;
 • Зниження резистентність організму (зниження імунітету);
 • Патології шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи (дисфункція кишечника, жовчнокам'яна і сечокам'яна хвороба, простата);
 • Гінекологічні захворювання (запалення яєчників);
 • Бронхолегенева система (бронхіт, астма);
 • Дерматологічні гнійно-запальні патології (шанкр, акне);
 • Вірусні та бактеріальні інфекції (ГРВІ, герпес);
 • Порушення обміну речовин (ожиріння).

Відмітні особливості

Терапевтична дія бальнеологічних процедур заснована на рефлекторному і гуморальному механізмі: інтеграція активних іонів здійснюється через нервову систему і кровотік. При зовнішньому застосуванні активні іони впливають на рецептори шкіри, регулюють теплообмін і рівень окисно-відновних процесів.

Різновид бальнеологічних процедур:

 1. Загальні профілактичні ванни з додаванням Полтавського бішофіту рекомендуються при безсонні, нервовому напруженні, для зміцнення імунітету, відновлення структури епідермісу, мінерально-вітамінного балансу та обміну речовин.
 2. Терапевтичні загальні ванни застосовуються для лікування опорно-рухового апарату, захворювань бронхолегеневої системи, гнійно-запальних захворювань зовнішніх та внутрішніх органів.
 3. Місцеві лікувальні ванночки – для покращення функціонування суглобів нижніх і верхніх кінцівок, зменшення кісткових наростів, стабілізації тонусу периферичних судин.
 4. Загальні і місцеві ванни показані в комплексній терапії псоріазу в залежності від вогнища локації.

Протипоказання

 • Алергічні реакції;
 • Захворювання в гострій стадії;
 • Відкриті рани;
 • Гипермагнезия;
 • Гемофілія.

Спосіб застосування

Місцева ванна

Розсіл або солі Бішофіту додати у ванну з водою в пропорції 100 мл на 1 літр води. При відсутності особливих вказівок лікаря температура води у ванні повинна відповідати температурними показниками тіла (36-37 гр.). В процесі процедури ванна може розбавлятися водою для підтримки температурного режиму. Тривалість процедури від 15 до 30 хвилин в день.

Загальна ванна

Бішофіт розлучається з розрахунку 100-150 мл на 100 л води. Тривалість прийому ванни від 10 до 25 хвилин протягом 12-14 днів.

Температурні показники

 1. Прийом гарячих ванн підсилює кровопостачання шкіри і запального вогнища. В результаті посилення кровообігу в організм надходить значна кількість тепла, що призводить до підвищення інтенсивності окисно-відновних процесів (окислення патологічних продуктів розпаду, що утворюються в результаті запалення) і виведенню токсичних отрут з організму. Гарячі ванни рекомендуються при простудних захворюваннях, порушеннях кровообігу і підвищеному згортанню крові.
 2. Холодні ванни з бішофітом: призначаються для підвищення тонусу нервової та м'язової системи. Під впливом холодної води відбувається швидке звуження і розширення судин, що викликає тонізуючу дію і підвищення резистентність терморегуляції організму.
 3. Ванни з температурою води 36-38 градусів називаються индифферентными, вони не надають подразнюючу дію на шкірні рецептори і показані для застосування при серцево-судинних патологіях, запальних процесах неясного генезу, і для пасивного насичення організму іонами мінералів.

Важливо! Ефективність бальнеологічних процедур підвищується в комплексі з масажем, прогріванням, фоно - та електрофорезом, міостимуляцією, ампліпульстерапії з бішофітом.

Особливі рекомендації

Для дітей розчин Полтавського Бішофіту розбавляється в два рази більше, ніж для дорослих.

У віці старше 60 років або при сильному ослабленні організму рекомендується застосовувати ванни з 50% наповненістю (пів ванни). При цьому концентрація і температурні показники залишаються незмінними. Кількість води розраховується так, щоб грудна клітка хворого залишалася на поверхні.

609159
78 грн

Об `єм:

1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
621159
73 грн

Об `єм:

500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм500 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
610159
370 грн

Об `єм:

1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм5000 мл (5 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
611159
110 грн

Об `єм:

1100 мл 5000 мл (5 л)
Об `єм1100 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
612159
490 грн

Об `єм:

1100 мл 5000 мл (5 л)
Об `єм5000 мл (5 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
620159
136 грн

Об `єм:

500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
Відгуки
Написати відгук

☝ Часті питання про Бішофіт концентрати для ванн

В інтернет-магазині fitfarmix.com.ua або за Тел.: +380(97)241-42-00, +380(66)278-30-61
Ціна на Бішофіт концентрати для ванн починається від 9 грн
Країна виробництва - Україна
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

 • 73грн
 • 490грн
Область застосування (1)
Сфера використання
  Більше (71)
Форма випуску
Об `єм
  Більше (4)
ЗНИЖКА -5%
для нових клієнтів