Зміст:Бишофит для суглобів

Захворювання опорно-рухового апарату

Загострення остеоартриту

Артроз причини появи

Запалення синовіальної оболонки диартроза

Подагра або псевдоподагра

Кровотеча в суглобах

Важливість магнію

Домашні засоби для лікування артриту і болю в суглобах

 

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання суглобів дуже поширена проблема, вона має безліч можливих причин - але, як правило, це результат травми або артриту.

Інформація та поради на цій сторінці, не повинні використовуватися для самостійної діагностики свого стану і лікування, вона повинна дати вам більш повне уявлення про те, що викликає у вас больові відчуття опорно-рухового апарату.

Це включає в себе:

 1. больові відчуття тільки в одному суглобі (диартрозе)
 2. біль в багатьох суглобах


Больові ощущениятолько в одному суглобі
Колінний суглоб, найбільш часто зазнає пошкоджень і найбільш сприйнятливі до больових відчуттів.

Дізнайтеся більше про найпоширеніші причини запалень в коліні.

Найбільш поширені причини больових відчуттів в одному суглобі, описані нижче.

Загострення остеоартриту

У людей старшого віку, біль в суглобах, яка стає все сильніше і сильніше, як правило, ознака артрозу, який є найбільш поширеним типом артриту.

Артроз причини появи

Артроз заподіює больові відчуття і скутість, тому що пошкоджує захисну поверхню кісток і викликає легку набряклість тканин навколо диартроза.
Артроз може утворитися і у молодих людей, особливо тих, хто мають надлишкову вагу або тих, хто мав серйозні травми суглобів в минулому.

Запалення синовіальної оболонки диартроза

Якщо ви недавно отримали травму диартроза, і раптом через деякий час больові відчуття нагадали про себе знову, причиною може бути запалення тонкого шару тканини, вистилає суглобову область і сухожилля - стан, який називається травматичний синовіт.

Подагра або псевдоподагра

Якщо шкіра над суглобами гаряча і червона, і больові відчуття виникають у вигляді повторюваних нападів, причиною може бути подагра або псевдоподагра, які є видами артриту.

Подагра викликана нарощуванням сечової кислоти (продукту відходів) в організмі. Сечова кислота накопичується, якщо нирки не виводять її належним чином, або, якщо її виробляється занадто багато.
Якщо рівень стає дуже високим, її кристали урати (похідне сечової кислоти) формуються в суглобах. Кристали викликають запалення і сильні больові відчуття. Ви ледь можете рухати суглобом при цьому можливо невелике підвищення температури.

Подагра зазвичай вражає спершу суглоб великого пальця ноги, перш ніж торкнутися інші. Важливо правильно діагностувати подагру, і правельное лікування дозволить запобігти подальше поширення болю та інвалідності.

Псевдоподагра анологична подагрі, в тому, що кристали пірофосфату кальцію відкладаються навколо диартроза. Однак, на відміну від подагри, псевдоподагра може вплинути на колінний суглоб в першу чергу.

Пошкодження хряща в задній частині колінної чашечки
Біль в коліні, що виникає при хотьбе вгору або вниз по сходах може бути ознакою пошкодженої колінної чашечки - стан, який називається хондромаляция надколінка. Причина насправді можуть бути різні, але в основному це може бути пов'язано з надмірним використанням коліна.

Кровотеча в суглобах

Якщо у Вас недавно була травма коленна, така як розірвані зв'язки або перелом, це може викликати кровотечу в спільні простору відоме як гемартрозу.
Ознаки гемартрозу набряк колінного суглоба, біль, синці, які з'являються незабаром після травми, можливе підвищення температури.

Менш поширені причини
Набагато рідше раптові больові відчуття опорно-рухового апарату може викликати:

 1. реактивний артрит - зазвичай розвивається після інфекції і, як правило, може проявлятися як у молодих, так і дорослих;
  псоріатичний артрит - тип артриту, який зачіпає до одного з п'яти чоловік з псоріазом;
  ревматоїдний артрит, - який може торкнутися тільки один суглоб, з приходить і минає болем;
  Хвороба Осгуда-Шлаттера (пухлина і болючість трохи нижче колінної чашечки).

Болі в суглобах як наслідок магнієвого дефіциту.

Больові відчуття опорно-рухового апарату дуже часта скарга, яка може призвести до поганого самопочуття всього організму, адже навіть з-за незначної суглобного болю ви можете відмовитися від ваших улюблених занять і залишатися вдома весь день. Ви повинні знати, що ряд факторів може сприяти збільшенню вашого самопочуття, один з них дефіцит магнію. Дослідження показали, що із-за нестачі магнію в організмі, може порушиться нормальна робота опорно-рухового апарату, що призводить до больових відчуттів.

Важливість магнію

Магній є незамінним мінералом, який відіграє дуже важливу роль в численних процесах організму, в тому числі підтримці нормального функціонування м'язів і нервів, нормалізує поглинання кальцію та інших поживних речовин, а також допомагає в роботі серцево-судинної системи. Магній в невеликих кількостях також міститься в продуктах харчування, таких як зелень і горіхи, але більшість людей не отримують достатньої кількості магнію з свого харчового раціону.

Нестача магнію, також відомий як гіпомагніємія, може викликати низку неприємних симптомів, у тому числі слабкість, судоми і низький рівень кальцію в крові. Крім того, дослідження показали, що низький рівень магнію може також сприяти деяких хронічних захворювань. Больові відчуття опорно-рухового апарату і дефіцит магнію може викликати проблеми з функціонуванням вашого скелета і м'язів, у тому числі викликати судоми, біль у м'язах, спині і шиї, а також головні болі. Крім того, пацієнти, які страждають від хронічних захворювань опорно-рухового апарату, таких як остеопороз і ревматоїдний артрит часто мають аномально низькі рівні магнію і піддаються більш високому ризику розвитку остеопорозу. Остеопороз і ревматоїдний артрит пов'язані з дефіцитом магнію, через його низьке споживання.

Для ефективного відновлення опорно-рухового апарату рекомендоване споживання магнію для жінок між 310 та 320 мг на день, а для чоловіків становить від 400 до 420 мг на день.

Домашні засоби для лікування артриту і болю в суглобах

1. Імбирний чай з куркумою
Куркума, імбир, мають протизапальні властивості. Куркумі, зокрема, останнім часом приділяють особливу увагу. Його активним інгредієнтом є те, що називається куркумін, який є потужним антиоксидантом. Крім того, він знижує рівень 2 ферментів, відповідальних за запальні процеси.

Інгредієнти на 2 порції:

 1. -2 Склянки води
  -1/2 Чайної ложки меленого імбиру
  -1/2 Чайної ложки меленої куркуми
  -Цукор за смаком

Приготування:
2 чашки води довести до кипіння, додати ½ чайної ложки меленого імбиру і куркуми. Зменшити вогонь і варити протягом 10-15 хвилин. Процідити, додати мед (цукор) за смаком і насолоджуйтеся корисним напоєм, приймаючи два рази на день.

2. Оливкова олія
1 столова ложка оливкової олії містить 200-мг Oleocanthal. Oleocanthal має протизапальний ефект так само як фармацевтичне речовина ібупрофен. Тепло руйнує oleocanthal, тому необхідно використовувати оливкову олію тільки "холодного віджиму". Стиглість оливок також визначає рівень oleocanthal.

Інгредієнти:

 1. -2-3 Столові ложки оливкової олії холодного віджиму

Застосування:
Втирайте, м'яко масажуючи, трохи оливкової олії у ваші запалені суглоби два рази на день.

3. Листя кульбаби
В листі кульбаби неймовірно високий вміст вітамінів А і С, які допомагають відновлювати пошкоджені тканини і виводити токсини. Листя кульбаби володіють протизапальними властивостями за рахунок міститься в них лінолевої кислоти. Лінолева кислота необхідна організму для вироблення простагландину, який в основному регулює імунні реакції і зменшує запалення кислоти. З-за своєї участі в імунних реакцій, кульбаба показує великий потенціал, коли мова йде про лікування ревматоїдного артриту, зокрема. Ви можете приготувати салат з листя кульбаби, або заварити з них чай.

617159
50 грн

Об `єм:

130 мл 650 мл
Об `єм650 мл Область застосуванняДля компресів Термін придатності5 років
626159
48 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Бішофіт СУПЕР Гель
Знижка 15%
627159
209 грн
Promotion
178 грн Ви економите: 31 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм400 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Магнієва олія / Magnesium oil
Знижка 7%
618159
138 грн
Promotion
128 грн Ви економите: 10 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся, шкіри, нігтів і суглобів Термін придатності1 рік
607159
62 грн

Об `єм:

100 мл 1000 л (1 л)
Об `єм100 мл Область застосуванняДля шлунково-кишкового тракту Термін придатності5 років
630159
34 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Бішофіт гель
Знижка 15%
631159
147 грн
Promotion
125 грн Ви економите: 22 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм400 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
609159
78 грн

Об `єм:

1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
619159
225 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл
Об `єм500 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності1 рік
610159
336 грн

Об `єм:

1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм5000 мл (5 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
Мінеральні ванни лікувально-розслаблюючі від стресу з бішофіту
Знижка 7%
611159
110 грн
Promotion
102 грн Ви економите: 8 грн

Об `єм:

1100 мл 5000 мл (5 л)
Об `єм1100 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
Показати ще 12 товарів
Відгуки
Написати відгук
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

 • 23грн
 • 490грн
Область застосування
Сфера використання
  Більше (71)
Форма випуску
Об `єм
  Більше (4)