Для суглобів і хребта "Остеовіт" №50 з глюкозаміном і хондроїтином

141 грн
Ціна зі ЗНИЖКОЮ:
Кількість
2+
4+
6+
Ціна
139 грн
137 грн
135 грн
Є в наявності
+
Відкласти
Область застосуванняДля спини і суглобів Форма випускуТаблетки / капсули Термін придатності24 М Країна-виробникУкраїна Вага (кг) ≈0,057 Об `єм50 табл.

Дія компонентів ДД "Остеовіт" направлена на відновлення структури і функцій хрящової тканини, зміцнення суглобів, сухожиль, зв'язок і кісток. Одночасне використання глюкозаміну і хондроїтину щодо стимулювання утворення нового хряща і захисту існуючої хрящової тканини є взаємно посилюючим (синергічним). ДД "Остеовіт" підтримує і відновлює порушені функції суглобів: дія компонентів препарату спрямована на відновлення структури і функції хрящової тканини, нормалізацію складу і виділення внутрішньосуглобової рідини , відновлення структури сполучної тканини та її основної міжклітинної речовини.

Склад: глюкозамін сульфат – 150,0, хондроітин сульфат – 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sarca) – 50,0, вітамін D3 (холекальциферол) - 130 МО, кальцій вуглекислий (кальцію – 50 мг) – 125,0, наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Ломота в суглобах і м'язах, скутість, набряки, обмежена рухливість, супроводжувана болем, - багато хто вважає це проблемою людей похилого віку. Проте проявам таких симптомів, що сигналізують про захворювання сполучної тканини, з кожним роком піддаються все більш молоді люди.

Всі ці захворювання об'єднують в одну велику групу (більше 400 хвороб) на підставі того, що всі вони вражають переважно сполучну тканину, тобто хрящі і кістки суглобів, шкіру, зв'язки і судини. Спровокувати розвиток хвороби може безліч чинників, у тому числі і спадковий.

Ваша мета - загальмувати розвиток хвороби, відновити рухливість суглобів, позбутися болів. Наша мета - допомогти Вам повернутися до повноцінного життя. Для цього і був створений препарат "Остеовіт". На основі чого був підібраний саме цей склад компонентів для препарату ви зрозумієте далі.

Близько 40 років тому європейські вчені стали використовувати для лікування суглобів натуральні засоби - глюкозамін і хондроітин. Кожен з них дав добрі результати не тільки в плані зниження больового синдрому, але і відновлення хряща і синовіальної рідини. Революційні зміни в лікуванні артритів і артрозу були зареєстровані, коли глюкозамін і хондроітин об'єднали в один комплекс. Такий препарат значно поліпшив статистику лікування і дозволив відмовитися від прийому нестероїдних протизапальних засобів, які використовуються і по теперішній час для зменшення болю. Тривалі клінічні дослідження, проведені в багатьох країнах, підтвердили високу ефективність комплексного препарату і його повну безпеку для здоров'я.

Поєднання в препараті "Остеовіт" глюкозаміну, хондроітину, екстракту босвелії, вітаміну Д3, кальцію вуглекислого створює унікальний живильний засіб, який містить всі компоненти, необхідні організму для природного відновлення і захисту хрящів.

Хондроітин - головний унікальний компонент препарату "Остеовіт", який впродовж десятиріч довів свою цілющу ефективність по активній регенерації хряща. Хондроітин - це високомолекулярний полісахарид, який відноситься до групи протеогліканів. Хондроітин є специфічним компонентом хряща, тобто виявляється виключно в хрящовій тканині. Особливістю хондроітину серед протеогліканів є його здатність зберігати воду в товщі хряща у вигляді водних порожнин (водні подушки), які створюють гарну амортизацію і поглинають удари, що в результаті підвищує міцність сполучної тканини. Важливою дією хондроітину є його здатність пригноблювати дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину, у тому числі лізосомальних ферментів, що вивільняються в результаті руйнування хондроцитів (еластаза, катепсин, інтерлейкін-1 та ін.). Хондроітин, як і глюкозамін, надає протизапальну і анальгезуючу дію, зменшує болі в суглобах і хребті в стані спокою і при ходьбі, збільшує їх гнучкість і рухливість. Також активізує фіксацію сірки в процесі синтезу хондроітинсірчаної кислоти, що у свою чергу сприяє відкладенню кальцію в кістках, а не в небезпечних для здоров'я місцях. Будучи в'язким і в значній мірі гідратованим поліаніоном, він перешкоджає стисненню сполучної тканини і грає роль своєрідного мастила суглобових поверхонь. При прийомі всередину покращує фосфорно-кальцієвий обмін в хрящовій тканині, прискорює процеси її відновлення, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини, інгібірує ферменти, що викликають ураження хрящової тканини, стимулює синтез глюкозамінгліканів, сприяє регенерації суглобової сумки і хрящових поверхонь суглобів, збільшує вироблення внутрішньосуставної рідини. Зменшує хворобливість і збільшує рухливість уражених суглобів, покращує стан тканини суглобових поверхонь. Хондроітин оздоровлює весь організм, загоює рани і покращує роботу серцево-судинної системи. Одночасне використання глюкозаміну та хондроітину щодо стимулювання утворення нового хряща та захисту існуючої хрящової тканини є взаємопосилюючим (синергічним).

Глюкозамін - необхідний будівельний матеріал для хряща. Відноситься до класу аміноцукрів (глюкозамінгліканів); на відміну від інших вуглеводів йде не на отримання енергії, а на формування сполучної тканини хрящів, зв'язок, сухожиль, синовіальної (суглобової) рідини, нігтів, волосся. Організм здатен відновлювати хрящ тільки тоді, коли має глюкозамін в достатку. Для полегшення остеоартриту краще всього підходить глюкозамін сульфат, що підтверджено клінічно протягом 25 років. Саме його ми і використовуємо в даному препараті. Глюкозамін сульфат має максимальну біохімічну всмоктуваність - 90%. Після всмоктування він доставляється до хряща та інших тканин, де синтезується в необхідні компоненти і починає стимулювати вироблення найнеобхідніших мукополісахаридів. Це сприяє відновленню хрящової тканини, покращує утворення внутрішньосуставної рідини, зменшує м'язову стомлюваність, укріплює сполучну тканину. Таким чином, глюкозамін сульфат впливає на причину хвороби, а не на її симптоми (як це відбувається при прийомі нестероїдних протизапальних засобів).

Екстракт босвелії виробляється з рослини, яка здавна широко використовується в Індії, де її називають "борцем із запаленням". Протягом своєї довгої історії, босвелія дарувала значне полегшення хворим, страждаючим ревматоїдними захворюваннями. Екстракт босвелії містить так звані босвелієві кислоти. Сумісно з іншими п'ятиядерними тритерпеновими кислотами вони є біологічно активними компонентами босвелії. Завдяки цим активним компонентам екстракт сприяє оздоровленню суглобів, гальмує запальні процеси в сполучних тканинах, суглобах, зменшує набряки, стимулює кровообіг, укріплює кровоносні судини в суглобових тканинах, а також сприяє відновленню пошкоджених кровоносних судин. Екстракт босвелії володіє протизапальною дією, рівною дії ліків, але не викликає побічних дій, які провокують лікарські препарати. Також екстракт босвелії надає заспокійливу дію на нервову систему - є ефективним при нервовій напрузі, частих стресах.

Наступна складова біодобавки - вітамін Д3 (холекальциферол). Недостатність вітаміна Д3 може проявлятися такими симптомами як печіння в роті і горлі, нервозність, безсоння, зниження змісту мінеральних речовин в кістках, короткозорість. Особливо схильні до дефіциту вітаміну D3 літні люди: вони проводять мало часу зовні будинку на сонце, і їх харчування не завжди повноцінно. А оскільки з віком здатність перетворювати молекули попередників, що утворюються в шкірі, у вітамін падає удвічі в порівнянні з молодим віком, у літніх людей протягом пізньої осені і зими може наступити дефіцит цього вітаміну. Дія холекальциферола в основному направлена на забезпечення цілісності кісток при збільшенні адсорбції мінеральних речовин, необхідних для побудови і підтримки скелетної структури. Вітаміни групи Д тісно пов'язані з обміном кальцію. Вітамін Д3 стимулює поглинання кальцію в кишечнику, який також присутній в цьому препараті у вигляді кальцію вуглекислого. При станах недостатності кальцію вітамін Д3 виконує роль перерозподілювача, мобілізуючи кальцій із старіших кісткових тканин і доставляючи їх до зон зростання кістки (епіфізи). Треба заповнювати дефіцит кальцію, щоб уникнути декальцінації кісток. Кальцій є найважливішою складовою скелетної основи організму, бо являється основою кісток.

Біологічно активна добавка “Остеовіт” володіє підвищеною біодоступністю, тому добре засвоюється навіть при порушенні засвоєння живильних речовин на фоні захворювань травної системи.

Рекомендується з метою корекції раціону харчування при:

  • дегенеративнодистрофічних патологіях суглобів, хребта (первинний артроз, деформуючий остеоартроз, ревматоїдні артрити, хронічні поліартрити), міозитах;
  • міжхребцевому остеохондрозі, остеопорозі;
  • переломах (для прискореного утворення кісткової мозолі);
  • розтягуванні зв'язок, сухожиль;
  • високих навантаженнях на опорнорухову систему, в т.ч. у спортсменів;
  • для надання протизапальної дії завдяки екстракту босвелії.

Не є лікарським засобом.

Вживати: дорослим та дітям з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Курс прийому не менше 2-х місяців. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна нестерпність компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

В прошлом году принимал глюкозамин с хондроитином боли в коленях прошли, потом перестал принимать и опять появилась боль, скорее всего это временный.
Заказывал бишофит питьевой, кальций и это средство, отличный состав, отличное качество, результатом доволен.
Написати відгук

 

СХОЖІ ТОВАРИ

 

  • Концентрати для суглобів
  • Мазі для суглобів
  • Таблетки для суглобів
Магнієве масло для волосся
Зміцнення і відновлення структури волосся на клітинному рівні, стимулює зростання і перешкоджає випадінню.
Доставка в найкоротші терміни

Всі прийняті і оброблені до 15.00 замовлення відправляються в той же день

Сертифікований виробник

Якість препаратів відповідає всім вимогам державних стандартів Україним

Подарунки постійним клієнтам

Ми цінуємо наших клієнтів і балуємо їх приємними сюрпризами