Мазі на основі бішофіту для усунення больових відчуттів під пальцями в стопах при ходьбі. Причини п'яткової шпори і їх вирішення.

Біль у п'яті є поширеною скаргою, і в неї може бути багато причин. Читайте далі, щоб дізнатися більше про різних типах болю в п'яті і стопі, діагностиці та лікуванні.

Болі в ногах можуть бути з-за проблем в будь-якій частині стопи. Кістки, зв'язки, сухожилля, м'язи, фасції, нерви, кровоносні судини, навіть шкіра може бути джерелом болю в ногах.

Болить п'ята або вся стопа - можливо це підошовний фасциит

Захворювання стопи найбільш часто викликано підошовним фасциитом, стан, який іноді також називають синдром п'яткової шпори. Захворювання стопи може бути також пов'язане з іншими причинами, такими як стресовий перелом, тендиніт, артрит, нервове роздратування.

Болі в підошві і п'яті Що таке підошовний фасциит?

Підошовний фасциит запалення смуги тканини (фасції), яка простягається від п'яти до пальців.

Симптоми

Симптоми підошовний фасциит є:
Болі в нижній частині стопи
Болі в зводі стопи
Поява, наростаючих болів стопи.
Люди з підошовним фасциитом часто описують загострення болю, коли вони встають вранці на стопу або після того, як вони сиділи протягом тривалих періодів часу. Через декілька хвилин ходьби болюче відчуття стопи зменшується, тому що при ходьбі тягнуться фасції. Для деяких людей відчуття болю стихає, але повертається після певного періоду.

Терапевтичне лікування
Почати лікування підошовного фасциїту ви можите в домашніх умовах:
Вправи на розтяжку. Вправи, які розтягують литкові м'язи допомагають полегшити болюче відчуття.
Уникайте ходьби босоніж. Коли ви ходите без взуття, ви робите надмірне навантаження.
Прикладання льоду на п'яту протягом 20 хвилин кілька разів в день допомагає зменшити запалення. Покладіть тонке рушник між льодом і п'ятою; не прикладати лід безпосередньо на шкіру.
Скоротіть тривалих фізичних навантажень, щоб дати вашій п'яти відпочити.
Носіння підтримуючої взуття, які мають хорошу підтримку і злегка підняті стопи у п'ятах зменшують навантаження.


Metatarsalgia

Біль у гомілковостопному суглобі, називається Metatarsalgia і може мати багато різних причин (в тому числі артрит, погане кровообіг, защемлення нервів між пальцями, проблеми постави та різних розладів). Тим не менш, частіше за все болюче відчуття викликано пошкодженням нервів або аномалією суглобів найближчі подушечках ніг (плеснових суглобів). Часто розвивається одне розлад, яке викликає біль у гомілковостопному суглобі сприяє розвитку іншого захворювання, яке викликає болюче відчуття в тому ж місці.

Як вибрати мазь для лікування п'яткової шпори?

Хвороба Фрейберга

Хвороба Фрейберга є відмиранням тканин (некроз) частин кісток в гомілковостопному суглобі, як правило, поряд з великим пальцем (другий плеснової головки).

за Причиною є пошкодження кістки, як правило, у дівчаток, які проходять через період статевого дозрівання, або у швидко зростаючих людей, у яких кістки з'єднані з основою великого пальця.

Біль, як правило, посилюється при навантаженні, особливо при відштовхуванні стопи, або при носінні взуття на високих підборах. Від болю в стопі добре допомагає Бішофіт Mg «П'ятковий гель» основним компонентом якого є магній.

Пошкодження нервів у нозі

Роздратування міжпальцевих нервів (у шкарпетках) може викликати збільшення нервів, викликаючи біль у подушечках ніг.

Типові симптоми включають в себе м'яку біль навколо третього або четвертого пальця, яка прогресує до паління або поколювання.

Нерви, що іннервують дно стопи і пальців (міжпальцевих нервів) подорожують між кістками пальців. Біль у гомілковостопному суглобі може бути викликана давнім роздратуванням нервів. Роздратування часто викликає доброякісне (доброякісні) новоутворення нервової тканини (невриноми) з утворенням, як правило, між основою третього і четвертого пальців (Мортон невроми). Тим не менше, ці нарости може відбуватися між будь-якими пальцями. Невриноми зазвичай розвиваються тільки в одній нозі і є поширеними серед жінок. Багато факторів впливають на нервове роздратування, у тому числі витончення жиру навколо нервів, поганої постави, і погано підібраного взуття.

Симптоми та діагностика

На ранніх стадіях, невринома може викликати лише легке відчуття болю навколо третього або четвертого пальця, іноді біль супроводжується печінням або поколюванням в пальцях, особливо по мірі розвитку розлади. Ці симптоми, як правило, більше виражені, коли людина носить певні типи взуття, особливо ті, які є занадто вузькими для передньої частини стопи. Коли стан прогресує, відчуття постійного печіння може випромінювати до кінчиків пальців ніг, незалежно від того, яке взуття ви носите. Людина може відчувати, наче мармур або галька треться всередині стопи.

Плюсневая Хвороба суглобів

Болі в суглобах біля стопи (плюснефалангового суглоба) можуть виникати всередині самих суглобів.

Причини

Плюсневая хвороба в суглобах і зазвичай виникає в результаті неспівпадання суглобових поверхонь, які чинить тиск на спільній підкладці і руйнує хрящ в суглобах.

Плюснефаланговое спільне зсув може також бути викликане розладом, таких як ревматоїдний артрит. При ревматоїдному артриті, молоток пальці може розвиватися, і підсилити відчуття болю у суглобах. Жирова тканина, яка допомагає пом'якшити суглоби при навантаженні, може бути пересунута вперед під пальці, в результаті чого відбувається втрата амортизації в гомілковостопному суглобі. Ця втрата амортизації зазвичай відбувається у віці і робить людей сприйнятливішими до болю.

Плюснефаланговие болі в суглобах можуть бути також результатом остеоартриту або жорсткості суглобів стопи, часто на суглобах великого пальця. Більшість людей з цими розладами мають аномальне руху стопи при навантаженні і ходьбі.

Sesamoiditis

Sesamoiditis болюче відчуття навколо невеликої кістки (сесамовидной) нижче плеснової головки, де прилягає до великого палецу (першої плеснової головки).

за Причиною sesamoiditis є зазвичай повторні травми. Іноді кістка зламана і кістки або навколишні тканини запалюються. Sesamoiditis особливо поширений серед танцюристів, бігунів і людей часто носять високі підбори.

Біль sesamoiditis відчувається на великому пальці ноги і, як правило, посилюється при ходьбі, особливо при носінні виразно тонкій підошві, або туфлі на високому каблуці.

 

617159
50 грн
+
Об `єм650 мл Область застосуванняДля компресів Термін придатності5 років
609159
78 грн
+
Об `єм1000 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
624159
50 грн
+
Об `єм75 мл Область застосуванняДля п'ят і ступень Термін придатності5 років
400 мл П'ятковий гель від шпор і натоптишів, image 1
Знижка 10%
625159
204 грн 184 грн
Знижка: 20 грн
+
Об `єм400 мл Область застосуванняДля п'ят і ступень Термін придатності5 років
616159
32 грн
+
Об `єм130 мл Область застосуванняДля п'ят і ступень Термін придатності5 років
180766
9 грн
+
Об `єм1,2 мл Область застосуванняДля шкіри Термін придатності3 роки
240064
30 грн
+
Об `єм40 табл. Область застосуванняДля шлунково-кишкового тракту Термін придатності24 М
Гелевые увлажняющие носки
Знижка 15%
Gh110-G
350 грн 297 грн
Знижка: 53 грн
+
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GB-05_S
90 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GB-04_M
120 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GB-07_M
150 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GB-02_XS
90 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GB-03_S
90 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GB-06_S
75 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
NS-901_S
210 грн
Область застосуванняДля суглобів, м'язів і зв'язок
Перчатки гелевые увлажняющие
Знижка 15%
GLV100
370 грн 314 грн
Знижка: 56 грн
+
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GB-01_S
135 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
SA-9013_M
65 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
GA-9014_S
65 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
TS-130_M
135 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
SA-9011_S
65 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
TS-110_S
120 грн
Область застосуванняДля п'ят і ступень
SA-9012
65 грн
+
Область застосуванняДля п'ят і ступень
Відгуки
Написати відгук

☝ Часті питання про Бішофіт Для п'ят

В інтернет-магазині fitfarmix.com.ua або за Тел.: +380(97)241-42-00, +380(66)278-30-61
Ціна на Бішофіт Для п'ят починається від 9 грн
Країна виробництва - Україна
Фильтры товаров
Область застосування
Сфера використання
Форма випуску
Об `єм
Наявність на складі