На прийом до дерматолога - краще раніше, ніж пізніше

27/09/2017
висип на обличчі

У вас є проблеми зі здоров'ям, але ви часто «обпікалися» на некваліфікованих декотрих, що не поважає клієнтів персоналі, неналежне умовах лікувальних закладів? Але ви все ж розумієте необхідність лікарської допомоги, так як самостійно впоратися із захворюванням не можете. Природно, що існують захворювання, які самому вилікувати не випаде можливості, та й самолікування дуже небезпечно. Навіть якщо вас просто щось турбує в вашому фізичному стані, і ви думаєте, що це дрібниця, не варто ризикувати. У здоров'я дрібниць не буває.

Якщо ви прокидаєтеся вранці і бачите висип на тілі, ви швидше за все вирішите залишити все як є і почекати, або ж зверніться до найближчого аптечний кіоск, де придбаєте якусь мазь.

Але ж ви не знаєте який саме у вас захворювання. Існує безліч захворювань шкірного покриву, такі як:

  • захворювання сальних залоз, нігтів: себорея, рожеві вугри, оніхії - пошкодження нігтів, алопеція - облисіння, гіпергідроз - підвищене потовиділення;
  • захворювання, що мають гнійне вираз: фурункульоз, білий лишай, рожа, сикоз;
  • різні дерматити, тобто захворювання, появи яких сприяю безпосередній вплив подразника на шкірний покрив.

Але найбільш поширеними, безумовно, є: дерматити, псоріаз, екзема, грибкові та вірусні (наприклад, герпес) захворювання.

Виявляють псоріаз за допомогою клінічних симптомів, а також біопсії

Існують також захворювання, пов'язані з пухлиною шкіри. У будь-якому випадку прийом у медичного фахівця не буде зайвим. Раніше визначення наявності пухлини сприяє зменшенню ймовірності її переростання в злоякісну.

Тільки кваліфіковані лікарі зможуть пояснити вам в чому полягає ваш недуга, що потрібно, щоб діагностувати його і які подальші вказівки для якнайшвидшого одужання.