Цинк в таблетках №40 для підвищення імунітету і при боротьбі з вірусами

240102
39,00 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Цинк таблетки інструкція код товару 240102

Опис: 1 таблетка містить L-аспартат цинку (активний цинк - 12,6 мг), аспарагинат марганцю (марганець - 0,05 мг), фосфат кальцію (фосфор - 30 мг), віт. А - 1666 МО, дотепність. С - 10 мг, вітамін D - 2,5 мкг, лактоза, молоко сухе, крохмаль, стеарат кальцію.

Цинк необхідний всім клітинам нашого організму, його рівень є важливим показником здоров'я. Цинк необхідний організму для росту клітин, виробництва білка, нормальної функції простати, загоєння ран і здоров'я шкіри. Дефіцит цинку в раціоні призводить до затримки росту, виникнення імунодефіциту, може викликати безпліддя, виразку шлунка, анемію, коливання рівня цукру в крові і зниження апетиту. Зниження рівня цинку в організмі збільшує ризик серцевих захворювань і діабету.

Ознаки дефіциту цинку можуть включати: зниження запаху і смаку, поганий апетит, проблеми зі шкірою, дратівливість, депресію, затримку росту, статевий розвиток, втрату лібідо і повільне загоєння ран. Зовнішнє прояв дефіциту цинку - поява на нігтях білих плям.

Цинк нормалізує роботу передміхурової залози, допомагає стабілізувати рівень цукру в крові. Цинк має антиоксидантні властивості і позитивно впливає на імунну систему організму.

Дослідження показали, що цинк здатний пригнічувати розмноження риновірусів людини. При прийомі препаратів цинку тривалість застуди значно скорочується.

Підвищення рівня цинку в організмі - головна допомога в усуненні прищів, особливо у дорослих.

Більшість людей отримують з їжею лише близько 1/3 необхідного організму цинку. Цинк швидко виводиться з організму при стресі і під впливом сторонніх речовин у навколишньому середовищі.

Дефіцит цинку особливо характерний для літніх людей.

Харчова добавка «Цинк Актив» містить цинк в аспарагінової формі (хелат амінокислоти), в якій він легко засвоюється організмом. Одна таблетка ДД «Цинк Актив» постачає організм необхідною добовою кількістю цинку.

Цинк - незамінний мікроелемент, життєво важливий для людини. Він бере участь в регуляції активності понад 200 ферментних систем, активує клітинний імунітет і впливає на різні функції організму. Наприклад, він бере участь в регуляції розмноження, росту і розвитку клітин, вироблення білків, травних ферментів, інсуліну та нормалізації артеріального тиску. Сприяє росту волосся і нігтів, регенерації шкіри, переробці алкоголю і виробленні чоловічого статевого гормону тестостерону і сперми.

Тому він особливо корисний спортсменам і чоловікам різного віку і недарма вважається металом сміливості. Крім того, цинк підтримує кислотно-лужний баланс в організмі.

Аспарагінова кислота, яка входить до складу ДД «Цинк Актив», відноситься до групи незамінних амінокислот. Він не тільки збільшує засвоєння організмом мікроелементів, але і надає тонізуючу дію на центральну нервову систему, покращує енергетичний обмін, кровотворення.

ДД «Цинк Актив» не є лікарським засобом, але може бути рекомендований як допоміжний засіб для корекції дієти в наступних випадках:

має антиоксидантну дію при інфекційних захворюваннях;

порушення функції передміхурової залози і профілактика злоякісного переродження простати;

активація репаративних процесів (загоєння ран, трофічних виразок та ін.);

шкірні захворювання, зокрема псоріаз, облисіння;

функціональні розлади нервової системи, порушення пам'яті, старече слабоумство, хвороба Альцгеймера;

сексуальні дисфункції у чоловіків, в тому числі деякі види імпотенції.

Можна комбінувати з різними ДД і фармацевтичними препаратами.

Не рекомендується: поєднувати з полімінеральними препаратами, що містять цинк в одній дозі.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці в день під час їжі.

Ефективність досягається при прийомі курсів тривалістю від 1 до 3 місяців 2-3 курси на рік.

ДД «Цинк Актив» рекомендується спортсменам і представникам фізичної праці, а також для зниження ризику захворювань і просто для гарного самопочуття.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

Умови зберігання: зберігати в сухому, прохолодному і темному місці.

Термін придатності: 24 місяці з дня виготовлення.

Цинк таблетки застосування та показання

Область застосування:
Вітаміни для імунітету
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.019
Об `єм:
40 табл.