Хондроітин і глюкозамін для суглобів 60 таблеток

170105
54 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Хондроїтин і глюкозамін інструкція код товару 170105

Хондроітину сульфат - стимулятор регенерації тканин, сприяє захисту та синтезу колагену, утриманню води і відновленню амортизуючих функцій в хрящових тканинах.

Глюкозаміну гідрохлорид - сприяє відновленню пошкоджених суглобів, забезпечує будівельний матеріал для хряща, сприяє формуванню сполучної тканини суглоба - зв'язок і сухожиль. Глюкозамін грає важливу роль у синтезі й утриманні внутрішньо - суглобної рідини; нормалізує відкладення кальцію в кістковій тканині, забезпечує неспецифічний захист хряща від хімічних ушкоджень, у тому числі і що викликані лікарськими засобами.

Екстракти сабельника і золотого вуса - сприяють оновленню всіх ослаблених клітин організму, виводять шкідливі речовини. У народній медицині здавна використовуються як сильні протизапальні, ранозагоювальні, антисептичні засоби.

Екстракт часнику - зміцнює капілярні стінки, підвищує еластичність судин, зменшує їх проникність і ламкість.

Склад: екстракти: сабельника – 52,5 мг, золотого вуса - 50 мг, часнику - 50 мг; хондроітину сульфат - 50 мг, глюкозаміну гідрохлорид - 50 мг.

Допоміжні речовини: сорбіт (харчова добавка Е420), лимонна кислота (харчова добавка Е330), стеарат кальцію, МКЦ.

Рекомендації до вживання: може бути рекомендована для використання у раціонах дієтичного харчування дорослих як додаткове джерело вітамінів, мінералів та інших комплексних біологічно активних речовин для поліпшення функцій опорно-рухового апарату.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу після прийому їжі, запиваючи водою. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів біологічно активної добавки; вагітність, період лактації у жінок; діти до 12 років.

Термін вживання: до 30 днів, подальший термін вживання узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в чистих, сухих, добре вентильованих приміщеннях, без стороннього запаху та впливу прямих сонячних променів при температурі від 0°C до плюс 25°C та відносній вологості повітря не більше 70 %.

Строк придатності: 36 місяців від дати виготовлення.

Номер партії та дата виробництва зазначені на етикетці

Форма випуску: 60 таблеток по 500 мг

Калорійність: 126,4 ккал.

Поживна цінність: вуглеводи – 13,7 г/100 г, білки – 12 г/100 г, жири – 3 г/100 г.

Не є лікарським засобом

Зберігати в місцях недоступних для дітей

Без ГМО

Хондроїтин і глюкозамін застосування та показання

Область застосування:
Для спини і суглобів
Сфера використання:
  • При артриті
  • При артрозі
  • При кіфозі
  • При міжхребцевої грижі
  • При остеопорозі
  • При остеохондрозі
  • При радикуліті
  • При сколіозі
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
36 М
Країна-виробник:
Україна
Об'єм:
60 табл.