Чорниця форте для очей 80 пігулок з вітамінами і цинком

240105
39 грн
Є в наявності
+
Відкласти

чорниця форте інструкція код товару 240105

Склад в мг / таб .: екстракт чорниці - 200,0, аспартат цинку - 10,6 (цинк - 3,0 мг).
Наповнювач: стеарат кальцію, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Опис:

Вже давно відомо, що чорниця значно покращує зір у сутінках, гостроту зору, збільшує поле зору і знижує навантаження на очі. Було доведено, що чорниця прискорює оновлення сітківки. Під час Другої світової війни британські льотчики використовували чорницю і чорничне желе, щоб поліпшити свій нічний і сутінковий зір. Цікавий факт, що батько Джона Ф. Кеннеді, Джозеф Кеннеді, генерал авіації, ввів чорницю в обов'язковий щоденний раціон пілотів для підтримки їх зору. Вона також входить в раціон харчування космонавта. Чорниця покращує зір не тільки в денний час, а й в сутінках, використовуються як в реабілітації, так і лікуванні очних захворювань; забезпечує необхідними поживними елементами органи зору. Екстракт чорниці покращує кровообіг в органах зору. Антоціани чорниці збільшують приплив крові до сітківки і зміцнюють кровоносні капіляри; стимулюють вироблення спеціальних пігментів в сітківці, необхідних для прискорення адаптації очей до світла і темряви. З віком, коли адаптивна здатність очей знижується - це особливо важливо для студентів, школярів, для водіїв та людей, що працюють за комп'ютером, для всіх тих, чия робота пов'язана з навантаженням на очі - чорниця просто незамінна.

Крім того, чорниця здатна відновлювати багато функцій організму і сильно протидіяти старінню, навіть омолоджувати організм. Раніше було точно відомо, що чорниця покращує зір, але тільки недавно з'явилися докази, що ця ягода володіє безліччю інших унікальних властивостей. Перше велике дослідження корисних свойст чорниці було проведено в Центрі харчових досліджень Бостонського університету (США). Вчені з'ясували, що чорниця здатна відновлювати багато функцій організму і ефективно нейтралізувати старіння (навіть омолоджувати організм). Побачивши результати дослідження Доктор Д. Джозеф, головний науковий співробітник університету, почав додавати чорницю в свій сніданок.

Чому ж ця ягода так корисна для здоров'я і має омолоджуючий ефект? Відомо, що чорниця нейтралізує вільні радикали. Вільні радикали негативно впливають на організм і прискорюють його старіння, а антиоксиданти які містяться в чорниці успішно боряться з вільними радикалами.

Чорниця - найбагатше джерело антоціанів - найпотужніших з усіх природних антиоксидантів. Ці речовини мають могутню антиоксидантну та протизапальну дію, зменшують утворення тромбів і зміцнюють стінки кровоносних судин (цей ефект обумовлений здатністю цих речовин впливати на регуляцію біосинтезу колагену).

Екстракт чорниці збільшує кількість дофаміну в мозку. Це з'єднання регулює найбільш важливі мозкові процеси, і, як ми знаємо, чим молодша мозок, який регулює всі типи обміну речовин в організмі, тим молодше саме тіло. Наприклад, збільшення дофаміну сприяє виробленню гормону росту, який відповідає за оновлення і омолодження клітин по всьому тілу. Важливою характеристикою флавоноїдів, що містяться в чорниці, є їх здатність підвищувати рівень глутатіону. Глутатіон - найважливіший ендогенний, тобто вироблюваний самим організмом антиоксидант. Глутатіон є потужним нервовим протектором (покращує передачу нервових імпульсів) і ефективним нейтралізатором хронічного запалення, яке є основним фактором всіх основних захворювань, пов'язаних зі старінням. Рівень глутатіону у пацієнтів з хворобою Паркінсона дуже низький. Вважається, що хвороба Паркінсона, Альцгеймера та інші захворювання, які заподіюють стільки страждань, можна запобігти вживаючи в їжу всього 1/2 склянки чорниці в день.

Чорниця є природним джерелом нутрицевтиков - антиоксидантів, антоцианозидів та інших біологічно активних речовин, таких як:

 • Мікроелементи (марганець і ін.)
 • Вуглеводи (до 30%) глюкоза, фруктоза, сахароза, пектин;
 • Органічні кислоти (до 7%) лимонна, молочна, хінна, щавлева, яблучна, бурштинова;
 • Вітаміни C (6 мг / кг), PP, B1 (0,04 мг / кг), каротин (до 1,6 мг / кг);
 • Трітерпіноіди (урсолова кислота);
 • Феноли і їх похідні: гідрохінон, асперулозід, монотропеозід (до 12%);
 • Катехіни: галокатехін, епікатехін, епігаллокатехін (до 480 мг / кг);
 • Фенолкарбонові кислоти (кавова і хлорогенова кислота)
 • Флавоноїди: гиперін, астрагалін, кверцетин, ізокверцетін, рутин;
 • Антоціанозіди (12%): дельфінідіна, ціанідин, мальвідін, петунідін, пеонідін.

У всіх тканинах тіла міститься Цинк, в значній мірі в зоровій системі, особливо в сітківці, райдужній оболонці і судинній оболонці. Цинк - важлива речовина для підтримки і поліпшення зору (вміст цинку в органах зору людини досягає 21 мг, особливо в сітківці). Цей мінерал захищає очі від пошкоджень, викликаних яскравим світлом, бере участь в антиоксидантних реакціях і підтримує нормальний рівень вітаміну А в крові. Дефіцит цинку в організмі пов'язаний з відшаруванням сітківки, розвитком запалення ретробульбарного нерва, блефаритом, зниженням здатності розрізняти кольори і утворенням катаракти. Додавання цинку в препарат може істотно допомогти при порушенні зору.

Препарат «Чорниця форте» сприяє поліпшенню роботи зорового апарату і обмінних процесів в сітківці.

Рекомендовано до застосування для правильного харчування при:

 • підтримують роботу органів зору;
 • запобігти негативному впливу вільних радикалів на очі;
 • найкраща адаптація зору до темряви;
 • зміцнити капіляри очей;
 • сприяють зміцненню серцево-судинної системи.

Спосіб застосування та дози: дорослим і підліткам від 16 років по 1 таблетці 2 рази на день під час або перед їжею. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.
Курс: 1 місяць. Надалі термін застосування слід узгоджувати з лікарем.

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

чорниця форте застосування та показання

Область застосування:
Для очей
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,058
Об `єм:
80 табл.