Бішофіт Супер гель підвищеної концентрації

626159
48,00 грн
38,40 грн
Знижка: 9,60 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Бішофіт СУПЕР гель інструкція код товару 626159

Бішофіт гель підвищеної концентрації для суглобів, спини, м'язів і зв'язок

Супер гель Бішофіт Полтавський – протизапальний, аналгетичний та регенеруючий засіб натурального походження. Активний компонент препарату – Бішофіт, сіль стародавнього океану, з підвищеним вмістом Хлориду Магнію. Супер гель застосовується для усунення больових синдромів і лікування запалення суглобів, м'язів і зв'язок ревматичного або травматичного характеру.

Важливо! Супергель Бішофіт є найбільш дієвим засобом лікування захворювань опорно-рухового апарату з усієї альтернативної лінійки базисних хондропротекторів.

Оцінка ефективності

За результатами клінічних досліджень доведена висока ефективність лікування кістково-м'язових патологій засобом «Супер гель Бішофіт». Найбільша кількість випробувань показали результативність препарату в купіруванні болю, системного запалення та регенерації хрящів.

Професійне лікування з застосуванням Бішофіту проводиться в багатьох санаторіях України, Прибалтики, Білорусії, Росії. На підставі тривалих досліджень Міністерство охорони Здоров'я рекомендував Бішофіт для комплексного лікування деформуючого патологій опорно-рухової системи поза стадії загострення.

Важливо! Головний діючий компонент Супер гелю «Бішофіт» є біоактивним елементом з високим рівнем протизапальної і иммунотропної діяльністю, підвищує вміст позитивних іонів магнію при гіпомагнезіі (одна з причин захворювань опорно-рухового апарату).

Властивості препарату

Дія препарату Супер гель пов'язана з фізико-хімічними властивостями складових компонентів та біосумісність з організмом людини. Високомолекулярний хлористий магній – це своєрідний біополімер, здатний відновлювати ланки структурних компонентів суглобово-хрящової тканини. Складові сегменти препарату активують вироблення природного гіалурона який міститься в синовіальній оболонці, кількість якого скорочується при травматичних або дегенеративних пошкодженнях суглобів.

При транскутанном застосуванні починається швидке всмоктування активних компонентів препарату:

 • Зміцнюється м'язова і сполучна тканина;
 • Поліпшується мікроциркуляція крові;
 • Активізується лимфоток і обмін речовин;
 • Відбувається швидке купірування болю;
 • Відновлюється рухова реакція.

У косметологічній практиці Бішофіт супергель застосовується як ефективний засіб для позбавлення від венозних сіток, целюліту, розтяжок і омолодження шкіри.

Складові елементи

Розчин природного Бішофіту

Бішофіт Полтавський, магній хлористий – магнієва сіль соляної кислоти MgCl2, бінарне неорганічне сольове поєднання Магнію і Хлору. Присутній у природних умовах виключно у вигляді мінеральних відкладень Бішофіту. Є гігроскопічним з'єднанням прозорих кристалів.

Елементи Магнію беруть участь у всіх обмінних процесах організму, сприяють трансляції нервових сигналів, м'язової перистальтики, активізації природних процесів регенерації хрящів, судин, нервових волокон, кісток. Спостерігається високий ступінь засвоюваності речовини: після потрапляння в організм хлористий магній моментально і повністю метаболізується.

Екстракт кінського каштана

Містить велику кількість дубильних кислот, глікозиду ескулін, есцин сапоніну. Речовина підвищує міцність тканини судинної оболонки, зменшує проникність капілярів, підвищує природну антикоагулянтну здатність сироватки крові, вироблення антитромбіну, підсилює кровообіг.

Препарати з додаванням каштана призначаються для лікування серцево-судинної, опорно-рухової, центральної і периферичної нервової системи. У косметології активно використовується як засіб проти целюліту, розтяжок, венозної сітки і для надання пружності шкіри.  

Пекучий перець

Містить фенольне об'єднання капсаїцину, мікро - і макроелементів C, A, B1, B2, B6, Fe, K, Mg. Застосовується як засіб який покращує кровообіг при травматичних або органічних патологій судин, суглобів.

Гірчичне масло

Складається з 35% жирних олій (Омега-3 і Омега-6) і 1% ефірного аллилового масла, калійну сіль миронової кислоти і глікозиду синальбин.

Має интоксикационну дією, відновлює функціональність кровоносної системи, знижує больову чутливість, є сильним імуностимулюючим і протибактеріальний засобом.  

Кора коричника цейлонського

Характеризується високою антиоксидантною, антимікробною і зігріваючо-подразнюючою дією. Містить: коричний альдегід, 1,8-цинеол, ліналоол, β-каріофілен, эвгенолацетилэвгенол.

Камфорне масло

Активний стимулятор ЦНС, посилює частоту серцевих скорочень, нормалізує артеріальний тиск, відновлює доступ кисню і поживних речовин до ушкоджених тканин, утилізує токсичні відходи. Камфора – безпечний знеболюючий і протизапальний засіб народної та офіційної медицини.  

Нікотинова к-та

Ніацин, або вітамін РР – бере участь у багатьох окисно-відновних реакціях ферментоутворення, в обміні ліпідів і вуглеводів.

Класифікується як вітамінний гіполіпідемічний та протипелагричний засіб. Нормалізує концентрацію ліпопротеїдів, знижує рівень холестерину, відрізняється вираженим антиатерогенним ефектом.

Натуральні ефірні масла

Лаванда, кориця, ялівець і ялиця – це природні джерела терпенів; терпеноїдів; ненасичених вуглеців; органічних кислот, спиртів і їх ефірів; гетероциклічних сполук; амінофенолов; органічних сульфідів; оксидів.

Ефірні масла – природні стабілізатори обмінних процесів в організмі, підвищують регенерацію зовнішніх і внутрішніх тканин, регулють теплообмін, який характеризується високою антибактеріальною і протизапальною діяльністю.

Стабілізатори

ЭДГУМ, кокамідопропіл бетаїн, рослинний гліцерин.    

Інструкція по застосуванню

Супер гель призначається для медичного, косметологічного та домашнього застосування в якості засобу для масажу, розтирання, компресів, аплікацій.

Показання до застосування:

 1. Комплексне лікування хребта;
 2. Лікування ревматизму суглобів;
 3. Позбавлення від ударів і гематом;
 4. Болі в спині неясного походження;
 5. Судоми в литкових м'язах;
 6. Набряклість ніг;
 7. Виражені венозні сітки;
 8. Антицелюлітний масаж і ін.

Перед використанням Супер-гелю ділянку тіла розігрівають спеціальною лампою або грілкою, на розігріту область тонким шаром наноситься емульсія. Після 10-хвилинного розтирання накладається зігріваючий компрес з марлевої пов'язки, пергаменту і вати.

Супергель з Бішофітом також призначається для постійного нанесення без прогрівання ураженого суглоба. Для цього гель легким масажуванням накладається на хвору область і залишається до повного всмоктування, при виражених болях допускається повторне нанесення. Середній терапевтичний курс варіюється від від 2 тижнів до 1 місяця постійного застосування в залежності від ступеня дегенерації тканини.

Бішофіт СУПЕР гель застосування та показання

Область застосування:
Для спини і суглобів
Показання для застосування:
Посилена формула для відновлення суглобів, найпотужніший препарат із серії Полтавського Бішофіту для домашніх розтирань суглобів, спини і професійного масажу.
Сфера використання:
 • При артриті
 • При артрозі
 • При артрозі
 • При гематомах
 • При кіфозі
 • При люмбаго
 • При міжхребцевої грижі
 • При остеопорозі
 • При остеохондрозі
 • При радикуліті
 • При розтягуванні м'язів і зв'язок
 • При синцях
 • При сколіозі
 • При тунельному синдромі
 • При тургорі шкіри
 • При ударах
 • При целюліті
Тип шкіри:
Для всіх типів
Форма випуску:
Гель
Термін придатності:
5 років
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,12
Об `єм:
75 мл