Питний Бішофіт з екстрактом ожини 250 мл

607180
132 грн
106 грн
Знижка: 26 грн
Є в наявності
з екстрактом ожини
+
Відкласти

Бішофіт питний з екстрактом ожини інструкція код товару 607180

Натуральний, природний магній (Бішофіт Полтавський для внутрішнього застосування) з екстрактом ожини

Рекомендовано: дорослим приймати в якості додаткового джерела іонів магнію для загального зміцнення організму.

Корисні властивості ожини

Ожина - один з найкорисніших фруктів. Ці маленькі чорні ягоди так само смачні, як і корисні, що пояснює їх популярність у всьому світі.

Ожина має безліч переваг для здоров'я, починаючи від її поживної цінності до потенційної користі від фітонутрієнтів, які вона містить.

1) Ожина - багате джерело вітаміну С

Вітамін С є незамінним вітаміном, який грає роль антиоксиданту в організмі:
 • Зміцнює імунну систему;
 • Захищає клітини організму від ушкодження, викликаного вільними радикалами;
 • Відіграє важливу роль у синтезі колагену.

2) Ожина є багатим джерелом поліфенолів

Поліфеноли є одним з видів фітохімічних речовин, які, як вважається, мають безліч потенційних переваг для здоров'я. Примітно, що ожина є одним з найбільш концентрованих джерел поліфенолів з усіх харчових продуктів. Класи поліфенолів, які містяться в ожині, включають антоціани, флаваноли, флавоноли і фенольні кислоти. Серед цих груп найбільш концентрованими сполуками є еллаговая кислота і ціанідин.

3) Містить високу концентрацію марганцю

Марганець є мінералом, який грає важливу роль в скелетної системі.

Достатнє споживання марганцю сприяє:
 • Загоєнню ран;
 • Зміцненню кісткової і хрящової тканини;
 • Регулювання рівня глюкози в крові;
 • Поглинанню дієтичного кальцію.

4) Джерело вітаміну К1

Третьою найбільш концентрованою живильною речовиною в ожині є вітамін К1 (филлохинон). Вітамін К надає численні захисні дії на організм. Наприклад, допомагає при згортанні крові (коагуляції). Вітамін К також сприяє утворенню кісткової тканини і допомагає запобігти кальцифікації м'яких тканин.

5) Може сприяти окисленню жирів і підвищувати чутливість до інсуліну

6) Ожина є одним з найбільш низьковуглеводних плодів, багатих на клітковину 

Ожина - це відмінний вибір для тих, хто дотримується низкоуглеводной дієти, тому що в ній надзвичайно мало засвоюваних «чистих» вуглеводів. Крім того, для людей, які прагнуть збільшити споживання клітковини, ожина пропонує більше клітковини, ніж більшість зернових.

7) Максимум поживних речовин при низькій калорійності

Ще однією перевагою ожини є те, що вона дуже низькокалорійна.

8) Може надавати позитивний вплив на фактори ризику при серцево-судинних захворювань

Склад: вода, Бішофіт Полтавський, екстракт ягід ожини, цукор, лимонна кислота.

Опис: рідина прозора, жовтувато-коричнева, допускається наявність осаду. Солодкого смаку з гірко-солоним присмаком, запах використаної рослинної сировини.

Харчова та енергетична цінність на 100 г продукту:

Вуглеводи — 40,21 г
Енергетична цінність — 161 ккал

Спосіб застосування та дози: перед кожним використанням добре струсити флакон. Приймати тільки в розведеному вигляді по 4-10 мл на 200-400 мл пітноі води (денну норму добавки діетичноі можна розділити на 2-3 прийоми). Можна застосовувати для насичення питної води необхідними мікро- та макроелементами, розчинивши 4-10 мл магнієво-мінеральної добавки у 1-1,5 літрі питної води, вживати на протязі дня, як зазвичай Ви п'ете воду.

Має послаблюючі властивості.

Рекомендовано: вживати протягом 25-30 днів, повторювати, за необхідності, через 1-2 місяці.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Механізм дії: покращує перистальтику та моторно-евакуаторну функцію шлунку та кишківника, знімає спазми. Має жовчогінну дію, запобігає розвитку жовчнокам'яної хвороби, розслаблює сфінктер жовчного міхура. Регенерує клітини печінки та підшлункової залози, відновлюючи їх нормальне функціонування. Підсилює обмін речовин, кровообіг, сприяє виведенню токсинів. Нормалізує роботу нирок і сечовивідної системи, перешкоджає утворенню каменів. Корегує засвоєння кальцію (профілактика остеопорозу). Проявляє адаптогенний, загальнозміцнюючий та омолоджуючий ефект. Позитивно впливає на всі системи організму. Покращує загальний стан, підвищує життєву наснагу та працездатність.

Бішофіт питний - природне джерело магнію і важливих мікроелементів для внутрішнього застосування.

Склад: 100 мл містить водний концентрат очищеного природного мінералу бішофіту Полтавського родовища 38% (± 3%).

Має потужний жовчогінний ефект, регулює кишкову моторику. Профілактика жовчнокам'яної хвороби і лікування закрепів. Профілактика уролітіазу. Магнієва корекція засвоєння кальцію. Профілактика і корекція остеопорозу. Має адаптогенний загальнозміцнюючий ефект.

Рекомендації щодо споживання: може бути рекомендована в якості додаткового джерела магнію, макро - і мікроелементів (калій, кальцій, йод, бром, селен, мідь, цинк, хром) з метою створення оптимальних дієтологічних умов для магнієвої корекції засвоєння кальцію, загального зміцнення організму та оптимізації функції шлунково-кишкового тракту, опорно-рухової системи, дихальних шляхів, серцево-судинної і нервової системи. 

Українським НДІ медичної реабілітації та курортології доведена висока ефективність питного Полтавського бішофіту при захворюваннях шлунка, гепато-біліарної системи, кишечника, нирок і сечовивідних шляхів (гастрити, некалькульозні холецистити, коліти, закрепи, пієлонефрити, сечокам'яна хвороба). Магнієва вода мінеральна на основі бішофіту володіє жовчогінним ефектом, стимулює роботу травних залоз, має послаблюючу дію, знімає запальний процес слизової оболонки шлунка і кишечника. Бішофіт, основа якого магній, дозволяє з успіхом використовувати його і при порушеннях мінерального обміну, в т. ч. при остеопорозі, ендокринних захворюваннях. 

На курс споживання необхідно ≈ 250-900 мл препарату

Форма випуску: флакон 250 мл з дозатором-ковпачком в індивідуальній упаковці.

ТУ У 10.8-22524264-003:2015

Не містить ГМО.

Умови зберігання: Зберігати в захищених від світла умовах при температурі від 10 до 25 ℃, відносної вологості повітря 80% ± 5%. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності 3 роки. Рекомендовано використовувати протягом 6 місяців після відкриття флакона.

Магнієвий розчин питний бішофіт для внутрішнього застосування володіє високою біологічною доступністю, забезпечуючи необхідну флору для здорового травлення і засвоєння необхідних організму людини речовин.

Магній (далі Mg) зустрічається в природі в різних формах, але найбільш легко засвоюється і використовується для обміну в організмі людини у вигляді хлориду магнію (бішофіт).

Хлорид Магнію (бішофіт) є дуже важливим і життєво необхідним мінералом для людини. В якості основного мінералу електроліту тіла, хлорид Mg виконує безліч ролей, і швидко виводиться з організму.

Слід зауважити, що одна чайна ложка або 5 мл Бішофіту містить близько 430 мг Mg. Бішофіт має гірко-солоний смак і злегка проносну дію. Для поліпшення або підтримання Вашого здоров'я, Ви можете використовувати питний Бішофіт у розділених дозах з харчуванням, розбавлених в напої або в суміші з їжею. З підвищеним кров'яним тиском, кальцифікації та інших симптомах дефіциту Mg можна використовувати в кількості 5 мл в додаток до бишофитових ванн. З низьким кров'яним тиском можна використовувати пів чайної ложки Бішофіта питного на день на додаток до деяких добавок кальцію.

Не в лікарським засобом.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Бішофіт питний з екстрактом ожини застосування та показання

Область застосування:
Для шлунково-кишкового тракту
Показання для застосування:
Має потужний жовчогінний ефект, регулює кишкову моторику. Профілактика жовчнокам'яної хвороби. Лікування і лікування закрепів. Профілактика уролітіазу. Магнієва корекція засвоєння кальцію. Профілактика і корекція остеопорозу.
Сфера використання:
 • При атрофічному гастриті
 • При неатрофічному гастриті
 • При ожирінні
 • При порушенні обміну речовин
 • При сечокислому діатезі
 • При хворобі біліарної системи
 • При хронічних запорах
 • При хронічному захворюванні жовчного міхура
 • При хронічному коліті
 • При хронічному пієлонефриті
 • При хронічному панкреатиті
Форма випуску:
Розчин
Термін придатності:
5 років
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,360
Об `єм:
250 мл