Ферментний комплекс для поліпшення травлення при запорах №50

240019
108 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Ферментний біокомплекс інструкція код товару 240019

Склад мг / капсула: бромелаин 150,0; панкреатин 150,0; папаин 50,0. Наповнювачі: лактоза, магнію кальцію, крохмаль, МКЦ, фруктоза, сорбіт.

В результаті генетичної структури організму в процесі старіння може виникнути дефіцит травних ферментів при вживанні ліків. Симптоми цього стану - відчуття тяжкості в шлунку, гази, нудота. Дефіцит травних ферментів в шлунку ускладнює засвоєння вітамінів, мінералів та інших поживних речовин, може призвести до розмноження небажаних бактерій в травному тракті і алергії. Біологічно активна добавка до їжі «біоферментних комплекс» - це комплекс ферментів, необхідних для повного розщеплення і засвоєння білків, вуглеводів, жирів, мінералів і вітамінів.

Що таке ферменти і яка їхня роль?

Ферменти - це білкові речовини, які відіграють дуже важливу роль в різних біохімічних процесах в організмі. Вони необхідні для перетравлення їжі, стимуляції мозкової діяльності, процесів постачання клітин енергією, відновлення стану органів і тканин.

Найбільша кількість біохімічних реакцій в організмі відбувається тільки при наявності відповідних ензимів (ферментів). Функція кожного з ферментів унікальна, тобто кожен фермент активує тільки один біохімічний процес. У зв'язку з цим в організмі присутня величезна кількість ферментів. Залежно від типів реакцій організму, що каталізують ферментами, вони виконують різні функції. Найчастіше їх поділяють на дві основні групи: травні і метаболічні.

Травні ферменти виводяться з шлунково-кишкового тракту, допомагаючи абсорбувати поживні речовини в системний кровотік. Деякі з них розщеплюють вуглеводи і виявляються в слині. Різні типи амілаз розщеплюють вуглеводи. Інші, що містяться в шлунковому соку, сприяють перетравленню білків. А треті, що містяться в шлунковому соку і секреті підшлункової залози, розщеплюють жири.

Метаболічні ферменти каталізують біохімічні процеси в клітинах. Кожен орган або тканину в організмі має свою власну мережу ферментів. Деякі види їжі містять ферменти. На жаль, ферменти дуже чутливі до високих температур і легко руйнуються при нагріванні. Для того, щоб організм отримував додаткову кількість ферментів, розроблена біологічно активна добавка з такими ферментами «біоферментний комплекс».

Формула ДД «біоферментний комплекс» містить травні ферменти, отримані з продуктів тваринного і рослинного походження:

Бромелайн - це фермент, що міститься в стовбурі ананаса. Ефект від бромелайна залежить від того, коли ви його приймаєте. Після їжі він діє як травний фермент, що допомагає розщеплювати білки, активувати інші ферменти і покращувати процес травлення. Якщо ви приймаєте бромелайн на голодний шлунок, ви отримуєте відмінний протизапальний ефект.

Папаин - це фермент, отриманий з висушеного соку папайї, який також бере участь у розщепленні білків. Заповнюючи дефіцит ферментів, папаїн покращує процеси травлення, сприяє активному перетравлювання їжі і видалення продуктів розпаду.

Панкреатин отримують з підшлункової залози великої рогатої худоби і являють собою комплекс білків і нуклеопротеїдів, які вибірково впливають на клітини тканини підшлункової залози і допомагають прискорити роботу підшлункової залози. Позитивно впливає на дефіцит ферментів підшлункової залози, муковісцидоз, розлади травлення, харчову алергію, аутоімунні захворювання, вірусні інфекції та спортивні травми.

Окрім поліпшення травлення, ці ферменти мають протизапальну дію.

ДД «біоферментний комплекс» допоможе зменшити болі в животі, припинити нудоту, відрижку і інші неприємні відчуття через дефіцит ферментів.

Необхідно враховувати, що з віком кількість ферментів, що виробляються організмом, зменшується, тому потрібно регулярно приймати необхідні допоміжні речовини. ДД "біоферментних комплекс" містить такі необхідні речовини, і тому рекомендується для прийому після їжі. Але якщо ви їсте продукти, що пройшли технологічну обробку або подрібнені, то під час їжі.

Застосування: дорослим і підліткам від 16 років по 12 капсул 1 раз на день під час або після їди, поступово зменшуючи дозу, підтримуючи комфортний стан травлення.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, при загостренні хронічного панкреатиту. Не рекомендується використовувати більше 3 місяців, в подальшому необхідність повторного прийому дієтичної добавки узгоджується з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці з дня виготовлення.

Ферментний біокомплекс застосування та показання

Область застосування:
Для шлунково-кишкового тракту
Сфера використання:
 • При ожирінні
 • При порушенні обміну речовин
 • При цукровому діабеті
 • Для поліпшення роботи підшлункової залози
 • При порушенні травлення
 • Для регуляції вуглеводного обміну
 • При ферментної недостатності
 • При переїданні
 • При метеоризмі
 • При дисбактеріозі
 • При порушенні мікрофлори кишечника
 • При нестабільній роботі травної системи
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,2
Об'єм:
50 табл.