Купити Бішофіт для суглобів

 

Мануальна терапія хребта і суглобів

20/04/2018
автор Олександр Тимофієнко
Мануальна терапія

Все частіше сучасні люди вносять корективи в свій щоденний режим і розпорядок, прагнучи до здорового способу життя. Чітка і злагоджена робота всіх органів людського організму - це запорука здоров'я і гарного самопочуття. Хребет є основним органом, від стану якого залежить функціональна робота всього організму. Спинномозкові нерви, які знаходяться в хребетному каналі, розосереджуються по всьому тілу, виходячи через міжхребцеві отвори. Коли нервовий корінець затискаються, людина відчуває дискомфорт і біль в спині.

Повернути працездатність пошкодженої частини тіла, може, мануальний терапевт. Для вивільнення защемленого корінця потрібно різну кількість сеансів і часу, в залежності від складності кожного конкретного випадку. Мануальна терапія - хороший спосіб не лише лікування, а й профілактики захворювань хребта. Курс лікування потрібно проходити кілька разів на рік, в залежності від стану організму. Досвідчений фахівець спрямовує свої дії на повне розслаблення м'язів і відновлення кровотоку в судинах. Мануальний терапевт усуває неполадки в м'язово-зв'язкового апарату за допомогою спеціальних прийомів.

Мануальний терапевт за допомогою своїх рук, які є дієвим інструментом, виробляє спеціальні маніпуляції, які ведуть до відновлення м'язових тканин і усунення порушень в роботі опорно-рухового апарату. Згідно зі статистикою, такі захворювання як міжхребцева грижа, остеохондроз, складають найбільший відсоток усіх хвороб і відхилень, що само по собі, не дивно, адже на хребет доводиться колосальне навантаження. Він повинен забезпечувати функціональну роботу всього організму, утримувати тіло в прямому положенні, отримуючи в навантаження ще й власну вагу тіла людини.

Про прямого зв'язку порушень в хребті, з хворобами інших частин тіла, знали і в далекій давнині. Знаменитий Гіппократ - основоположник медицини і давньокитайські цілителі шукали цього практичне підтвердження. В даний час, коли людський організм досконально вивчений за допомогою спеціальних апаратних досліджень, цей взаємозв'язок очевидна. В даний час мануальна терапія - це нове слово і напрям в сучасній медицині, дуже продуктивне і ефективне.

Мануальна терапія приходить людині на допомогу в тому випадку, коли інші фахівці лише розводять руками, нарікаючи від неефективності лікування медичними препаратами. Дійсно, ніякими таблетками неможливо усунути запаморочення і головний біль, якщо вона викликана порушеннями в шийному відділі хребта. Допомогти може тільки мануальний терапевт, який відновить нормальний кровообіг у мозку, забезпечивши вільний прохід крові по вертебральним артеріях. Усунувши обмеження в грудному відділі хребта, можна забути про серцевих болях, які доставляють страждання людині, незважаючи на хороші результати УЗД серця та інших обстежень.

Звичайно, мануальна терапія не панацея від усіх хвороб хребта, але в поєднанні з іншими способами лікування захворювань хребта, за допомогою мануальної терапії, можна досягти максимально позитивного ефекту від лікування. У будь-якому випадку, перш ніж почати лікування, зверніться до лікаря.

Один курс мануальної терапії по тривалості займає близько 15-20 сеансів.

Неспроста такий масаж, називають терапією, адже така процедура впливає на фізіологічний стан організму і, найчастіше, застосовується саме в якості лікування, тому обов'язково варто проконсультуватися з лікарем до такої процедури, адже для будь-якої терапії є свої показання і протипоказання.

Варто пам'ятати, що у людини надає такі послуги, має бути фахова освіта, адже процедура мануальної терапії більше медична, це не звичайний масаж, варто це розуміти. Тому довіряти себе в недосвідчені руки мануальщика з сумнівною освітою вкрай небезпечно.

Мануальна терапія застосовується і призначається в основному лікарями-реабілітологами. Така терапія, здатна зняти больовий симптом або, простіше кажучи, біль в спині, за рахунок особливого впливу на м'язову тканину, зв'язки, та інше, викликаючи відновлення їх функції. Так, в разі утиску нерва грижею хребта, в цьому випадку характерна різка біль в попереку, мануальний терапевт здатний зняти больовий симптом, за рахунок виведення нерва з защемленого стану, при цьому, не впливаючи на саму грижу, так як така процедура може бути небезпечна для здоров'я пацієнта. Таким чином, такий терапевт здатний вам допомогти тільки в разі, якщо остеохондроз розвинувся, при ще не сформованої грижі міжхребцевого диска, тобто в разі, коли утворилося тільки випинання диска хребта.

У разі, коли міжхребцева грижа вже сформувалася, мануальний терапевт здатний знеболити такий стан, а ось лікувати, міжхребцевих грижу, необхідно вже, іншими засобами. У випадках великої грижі існує небезпека, що мануальний лікар зачепить грижу, що може викликати її збільшення. В кожному окремому випадку, перш ніж зайнятися будь-яким лікуванням, проконсультуйтеся з лікарем.

Препарати з бішофіту для масажу, суглобів і спини

 

Інформація представлена на сайті ознайомча і не є закликом до самолікування.

 

×