Зміст:Бішофіт

Основні родовища

Історичні дані

Склад Бішофіту

Результати клінічних випробувань

Фармакологічні характеристики

· Наслідки нестачі магнію в організмі

Бішофіт застосування в медицині

Косметологічна практика

· Бішофіт-гель від целюліту і зморшок

· Бішофіт для водних процедур

Бішофіт інструкція по застосуванню

Дивовижні властивості мінералу

Бішофіт ціна якісної продукції

Бішофіт відгуки, коментарі, запитання і відповіді

 

Мінерал Бішофіт (MgCl * 6H 2 O) - це кристалізовані випаровування стародавнього океану, що залягають на глибині від 1000 до 2500 метрів в артезіанських пластах платформного типу і передгірних западинах з хлоридно-магнієвим розчином. Видобувається мінерал з допомогою підземного скважного вилуговування пластів на глибині розташування і подальшим витяганням отриманого розчину.

Основні родовища

В даний час відомі три області родовища Бішофіту, з різним складом мікро- і макроелементів - бішофітні і мономінеральні поклади.

У породах бішофіт поєднується з карналіттом, галлітом, кізеліттом і ангідритом. Карналлита-бішофітні породи розташовані в Штасбурге (Німеччина).

Мономінеральні поклади з підвищеним вмістом бішофіту знаходяться на Україні (Полтава) і в Росії, в Волгоградської області.

Найдавніше (200 мільйонів років) і глибоке (2,5 км) родовище Бішофіту розташовується на Україні в Полтаві. Бішофіт полтавський вважається найбільш чистим і біоактивним мінералом.

Цікаві факти:

У природі рідко зустрічаються кристалізовані різнокольорові поклади Бішофіту, в основному мінерал прозорий або білого кольору з волокнистих, зернистим, лістоватою будовою.

Мінерал має високу гігроскопічність, на відкритому повітрі реагент просочується вологістю і розпливається.

історичні дані

Вперше (1877 р) Бішофіт (Bischofite) виявлений в Середньоєвропейській цехштейновой соленосній свердловині німецьким вченим К.Г. Бішофом (Karl Gustav Bischof). Унікальні властивості бішофіту відкрилися випадково: бурильники стали помічати масові лікування патологій опорно-рухового апарату після роботи на свердловинах. Даний факт сприяв проведенню клінічних досліджень отриманого розчину, за результатами яких було доведено лікувальну дію мінералу і бішофіт отримав офіційний дозвіл до застосування в бальнеологічної практиці.

Замітка: До відкриття великих покладів мінералу в Поволжі (1930-50 г) і Полтаві (1990 р) бішофіт вважався рідкісним копалин.

склад Бішофіту

У бішофіті присутні близько 70 активних речовин, головний компонент мінералу - хлорид магнію (MgCl 2 ), його концентрація на літр розчину досягає 450 г (98%).

Магній хлорид взаємодіє з солями, що мають позитивно заряджений іон (катіон +), що розчиняє нерозчинні солі з негативно зарядженим іоном хлору, або негативно зарядженим іоном (аніоном -) створює розчинні солі з катіоном магнію.

Магній хлорид застосовується в галузях легкої та важкої промисловості, медицині, фармакології, косметології.

Є життєво-важливим елементом, знаходиться у всіх органах і системах організму, необхідний для нормальної функціональності клітин тканини.

З'єднання бере активну участь в метаболізмі, регулювання трансляції нервових сигналів, скорочувальних функціях м'язових волокон, інгібує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, зменшує їх здатності адгезірованія до ендотелію кровоносних судин і дезагрігірует агреговані тромбоцити.

Магнію-хлорид в бішофіті знижує рівень холестерину, бере участь у формування ферментів на генетичному рівні, знижує алергічну активність.

Магнієво-хлоридно дію бішофіту особливо ефективно проявляється при транскутанного лікуванні патологій опорно-рухової, серцево-судинної і нервової системи.

Мінеральні сполуки Бішофіту з концентрацією до 10 г / л:

 1. Магній бром (MgBr 2 ) - підвищує здатність до концентрації, стабілізує процеси збудження і гальмування в ділянках великих півкуль головного мозку.
 2. Хлористий кальцій (CaCl 2 ) - відповідає за трансляцію нейронних імпульсів, періодичність м'язових скорочень, осифікація, дефібрінізацію крові, роботу серцевого м'яза, зміцнення клітинної та судинної оболонки, підвищення фагоцитозу, симпатичну стимуляцію нервової системи, виділення адреналіну наднирковими, характеризується слабко виражені діуретичними властивостями, підвищує опірність до інфекційних агентів.
 3. Сульфат кальцію (CaSO 4 ) - бере участь у формуванні та регенерації кісткових структур.
 4. Калію хлорид (KCl) - регулює кислотно-лужний баланс з активним поповненням дефіциту калію, активує протеїнкінази, нормалізує внутрішньоклітинний гідростатичний тиск, бере участь в синтезі білка, транспортуванні амінокислот, скорочення скелетних м'язів.
 5. Хлорид натрію (NaCl) - коригує рівень водно-лужного балансу, бере участь в розчиненні активних компонентів, нормалізує рівень артеріального тиску при кровотечах, має дезінтоксикаційний і протинабрякову властивістю.

Мікро- та макроелементи:

 1. Бор (B) - запобігає каменеутворенню, бере участь у формуванні кісток, стабілізує рівень гормонального фону, регулює активність ферментативних процесів, допомагає перетворенню і засвоєнню вітаміну D.
 2. Йод (I) - нормалізує діяльність щитовидної залози.
 3. Мідь (Cu) - регулює функціональність травного тракту, стабілізує активність ферментів, бере участь в мінералізації кісткової тканини і кровотворенні.
 4. Залізо (Fe) - ключовий елемент кровотворення.
 5. Кремній (Si), Літій (Li), Титан (Ti), Рубідій (Rb), Молібден (Mo) і ін.

Результати клінічних випробувань

В результаті проведення експериментальних досліджень на тваринах були підтверджені протизапальні, антіфлогістіческіе властивості Бішофіту. В процесі застосування мінерального розчину збільшувалася швидкість регенерації слизових і шкірних покривів при термічних опіках 48-50% тканини.

Після застосування бішофіту тривалість життя піддослідних перевищувала середньостатистичний показник на 2,5 рази.

Фармакологічні властивості

Бішофіт широко застосовується як протизапальний, регенерує, антисептичний, протимікробної, анестезуючого, венотонізуючою і імуностимулюючої кошти.

 • Протизапальні властивості бішофіту пов'язані з механізмом пригніченням циклооксигенази (гістаміну, простагландину, серотоніну), активацією фагоцитарної реакції та нормалізацією енергетичного обміну.
 • Бішофіт підвищує імунну активність клітин в результаті впливу на фагоцитарну нуклеафільность.
 • За результатами клінічних досліджень доведено взаємозв'язок між вмістом в організмі активних іонів магнію, ліпопротеїнів з високою щільністю і патологіями серцево-судинної системи. При проходженні бішофітного терапії значно знижується вміст ліпопротеїну низької щільності, і підвищується кількість ліпопротеїнів з високою щільністю, що попереджає розвиток атеросклеротичних деформацій в стінках судин.

Важливо! Фармакологічні дослідження довели підвищену активність магнію в мінералі бішофіт.

Наслідки нестачі активних іонів магнію в організмі

Внаслідок браку іонів магнію розвивається гіпертензія, нейромускулярного дисфункції, виникають шлунково-кишкові, ендокринні та імунні патології, порушується мінеральний, жировий і білковий метаболізм, знижується рівень природної опірності організму до стресу, фізичному навантаженні, кліматичних умов і алергічних реакцій.

Гіпомагнезія може розвинутися при патології нирок, інфаркті міокарда, діуретичної терапії, зондуванні шлунка, післяопераційного дренування, переливанні крові, термічному ураженні шкірних покривів, підвищеному фізичному навантаженні.

Бішофіт застосування в медицині

Стоматология: гингивит; стоматит; пародонтоз; пародонтит; пульпит; периостит.

Патології опорно-рухової системи: артроз; артрит; ревматизм; радикуліт; дисплазія; хвороба Бехтерева; люмбалгия; остеохондроз; спондиліт; сколіоз; посттравматичні ускладнення; дегенеративно-дистрофічні зміни хребта.

Серцево-судинний апарат: патології коронарного кровотоку; кардіологічний невроз; гіпертонія; варикозне розширення вен; атеросклероз; вегето-судинна дистонія; ішемічні ушкодження серцевого м'яза; тромбоз; тромбофлебіт; ендартеріїт.

Нервово-психічні патології: невротичні розлади; підвищена стомлюваність; хронічна втома; стрес; дратівливість; депресія; астенія; корінцеві синдроми; безсоння.

Патології сечостатевої системи, спричинені запальними процесами, гормональним або психоневротичних розладом: простатит; полікістозні освіти яєчників, клімактеричний невроз, тиреотоксикоз.

Цереброваскулярні патології: дитячий церебральний параліч; ішемія головного мозку; подкорковая атеросклеротична і гіпертонічна енцефалопатія; порушення мозкового кровообігу.

Травна система: жовчнокам'яна хвороба; панкреатит; атрофічний гастрит; пієлонефрит; обстипація; отруєння.

Ендокринні захворювання: ожиріння ; ендемічний і дифузний токсичний зоб.

Епідерміс: псоріаз; дерматит; нейродерміт; фурункульоз; акне; грибкові та бактеріальні інфекції.

Захворювання органів дихального апарату: туберкульоз легенів; бронхіальна астма; емфізема легенів; плеврит; трахеїт; ангіна; тонзиліт; ларингіт; аденоїди.

Ендокринологія: дисфункції щитовидної залози і надниркових залоз; порушення обміну речовин і тд.

Бішофіт гель і розчин ефективний в лікування грибкових захворювань, вірусних інфекцій, променевої хвороби.

Питний Бішофіт використовується для лікування захворювань гастроентерологічного і нефрологічного характеру.

косметологічна практика

Бішофіт гель застосування ефективно в косметологічних цілях для відновлення структури шкірних покривів, зміцнення волосся, зниження ваги, позбавлення від целюліту і загального омолодження організму.

Бішофіт гель від целюліту і зморшок

У косметичних процедурах для особи використовується Бішофіт гель , препарат ефективно справляється з мімічними і віковими зморшками, запобігає старінню шкіри, насичує епідерміс біологічно активними речовинами. Унікальні властивості бішофіту сприяють швидкій регенерації, відновленню природної структури шкірних покривів і поверненню молодості.

Бішофіт для водних процедур

Солі бішофіту використовуються для вмивання шкіри обличчя, при щоденному використанні зморшки значно зменшуються протягом двох тижнів з початку застосування.

Антицелюлітна програма включає чергування бішофітного ванн з обгортанням. Позитивний ефект настає після тижневого курсу щоденних процедур.

На замітку! Бішофіт перевищує за своїми цілющими і косметологічних якостям всім відомі солі Мертвого моря. Для довідки: зародження Мертвого моря сталося 40 000 років тому, зародження стародавнього океану - близько мільярда.

Бішофіт інструкція із застосування

Бальнеологічні бішофітні процедури рекомендуються при захворюваннях опорно-рухового апарату, вегетосудинної дистонії, нейропсихологічних розладах, урологічних та гінекологічних патологіях.

Бішофіт застосування для лікування суглобів і кісток:

У ванну з водою 38-40 градусів Цельсія додати бішофіту в співвідношенні 2 столових ложки концентрату (солі) або 2 літри бішофітного розсолу на 100 л води, приймати ванну 20-30 хвилин з підтриманням температурного режиму, після процедури тіло не обполіскувати. Мінімальний терапевтичний курс - 1 місяць.

Застосування гель Бішофіт для суглобів і кісток від ревматизму, артриту, артрозу і тд:

На уражену область накладається окклюзівном ватно-марлева пов'язка з попередньо розігрітим (60 градусів) розчином Бішофіту на 12 годин.

Бішофіт для суглобів і спини:

Рецепт: 100 г борсукового жиру протопити на водяній бані, додати 30 мл / г бішофіту, змішати, остудити і накладати на уражені ділянки два / три рази в день.

Бішофіт застосування интраназальное:

По одному дозованому (у розведеному вигляді) вприскуванню в кожну ніздрю три рази на добу використовується Бішофіт "ОРАЛМАГ". Також даний препарат застосовується для інгаляції органів дихального апарату і полоскання.

Пероральний прийом:

Для внутрішнього застосування використовується «Бішофіт питної Полтавський». Застосовувати його слід в розбавленому вигляді три рази в день за 15 хвилин перед прийомом їжі. Тривалість терапії становить від 10 до 14 днів.

Дивовижні властивості мінералу

Бішофіт - прабатько всіх живих організмів. Всі корисні властивості цього унікального подарунка природи досі не розслідувані, відомо те, що застосування бішофіту значно збільшує тривалість життя, лікує всілякі патології і відновлює пошкоджені тканини. Немає більш ефективного засобу для лікування і профілактики багатьох захворювань, ніж бішофіт. Навіть просте вдихання парів мінералу збільшує захисні сили, нормалізує обмін речовин, і покращує настрій. Бішофіт полтавський часто використовують для природного озонування та ліквідації зайвої вологості в приміщеннях, використання бішофіту знижує ризик захворювань бронхолегеневої системи і зараження вірусними інфекціями.

Бішофіт Ціна купити в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя

Ми гарантуємо натуральність і якість нашої продукції. Справжній полтавський Бішофіт купити в вигляді гелю, мазі, солі, розчину можна прямо зараз, для цього треба оформити замовлення на сайті або зателефонувати нам по телефону. Бішофіт ціна формується індивідуально в залежності від обсягу замовлення. Доставка здійснюється по всіх містах України.

Бішофіт відгуки, коментарі, питання і відповіді

Бішофіт Полтавський
Знижка 6%
617159
50 грн
Promotion
47 грн Ви економите: 3 грн

Об `єм:

130 мл 650 мл
Об `єм650 мл Область застосуванняДля компресів Термін придатності5 років
Бішофіт СУПЕР Гель
Знижка 4%
626159
48 грн
Promotion
46 грн Ви економите: 2 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Бішофіт СУПЕР Гель
Знижка 15%
627159
209 грн
Promotion
178 грн Ви економите: 31 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм400 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Магнієва олія / Magnesium oil
Знижка 5%
618159
138 грн
Promotion
131 грн Ви економите: 7 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся, шкіри, нігтів і суглобів Термін придатності1 рік
Бішофіт питний
Знижка 5%
607159
62 грн
Promotion
59 грн Ви економите: 3 грн

Об `єм:

100 мл 1000 л (1 л)
Об `єм100 мл Область застосуванняДля шлунково-кишкового тракту Термін придатності5 років
Бішофіт гель
Знижка 6%
630159
34 грн
Promotion
32 грн Ви економите: 2 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Бішофіт гель
Знижка 15%
631159
147 грн
Promotion
125 грн Ви економите: 22 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм400 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Бишофит для ванн
Знижка 5%
609159
78 грн
Promotion
74 грн Ви економите: 4 грн

Об `єм:

1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
Магнієва олія для волосся
Знижка 5%
619159
225 грн
Promotion
214 грн Ви економите: 11 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл
Об `єм500 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності1 рік
Бишофит для ванн
Знижка 5%
610159
336 грн
Promotion
319 грн Ви економите: 17 грн

Об `єм:

1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм5000 мл (5 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
Мінеральні ванни лікувально-розслаблюючі від стресу з бішофіту
Знижка 5%
611159
110 грн
Promotion
104 грн Ви економите: 6 грн

Об `єм:

1100 мл 5000 мл (5 л)
Об `єм1100 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
Мінеральні ванни лікувально-розслаблюючі від стресу з бішофіту
Знижка 5%
612159
490 грн
Promotion
465 грн Ви економите: 25 грн

Об `єм:

1100 мл 5000 мл (5 л)
Об `єм5000 мл (5 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
Бішофіт питний 1 л
Знижка 15%
608159
489 грн
Promotion
416 грн Ви економите: 73 грн

Об `єм:

100 мл 1000 л (1 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля шлунково-кишкового тракту Термін придатності5 років
крем від варикозу
Знижка 6%
622159
51 грн
Promotion
48 грн Ви економите: 3 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм75 мл Область застосуванняДля вен Термін придатності5 років
хвойний екстракт
Знижка 4%
613159
47 грн
Promotion
45 грн Ви економите: 2 грн

Об `єм:

500 мл 1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм500 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
Засіб від натоптишів
Знижка 6%
624159
50 грн
Promotion
47 грн Ви економите: 3 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм75 мл Область застосуванняДля п'ят і ступень Термін придатності5 років
хвойний екстракт
Знижка 15%
615159
377 грн
Promotion
320 грн Ви економите: 57 грн

Об `єм:

500 мл 1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм5000 мл (5 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
Мазь від шрамів, рубців і розтяжок Рубцов-Нет
Знижка 5%
490826
57 грн
Promotion
54 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм20 мл Область застосуванняВід шрамів, рубців і розтяжок Термін придатності24 М
621159
73 грн

Об `єм:

500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм500 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
крем від варикозу
Знижка 15%
623159
221 грн
Promotion
188 грн Ви економите: 33 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм400 мл Область застосуванняДля вен Термін придатності5 років
Засіб від натоптишів
Знижка 15%
625159
204 грн
Promotion
173 грн Ви економите: 31 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм400 мл Область застосуванняДля п'ят і ступень Термін придатності5 років
Скипидарные ванны ЖЕЛТАЯ эмульсия
Знижка 5%
602159
395 грн
Promotion
375 грн Ви економите: 20 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм500 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
хвойний екстракт
Знижка 5%
614159
86 грн
Promotion
82 грн Ви економите: 4 грн

Об `єм:

500 мл 1000 л (1 л) 5000 мл (5 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
Скипидарные ванны ЖЕЛТАЯ эмульсия
Знижка 5%
603159
590 грн
Promotion
560 грн Ви економите: 30 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
Скипидар Жовта емульсія 250 мл
Знижка 5%
601159
243 грн
Promotion
231 грн Ви економите: 12 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм250 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
Форез-Гель
Знижка 5%
632159
143 грн
Promotion
136 грн Ви економите: 7 грн
Об `єм400 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Магнієві пластівці
Знижка 5%
620159
136 грн
Promotion
129 грн Ви економите: 7 грн

Об `єм:

500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності3 роки
«Еліт» Бішофіт Полтавський
Знижка 6%
635159
50 грн
Promotion
47 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Лікувальна зубна паста з бішофітом
Знижка 4%
639159
69 грн
Promotion
66 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм75 мл Область застосуванняДля зубів і ясен Термін придатності3 роки
Скипидарная эмульсия для ванн
Знижка 5%
605159
291 грн
Promotion
276 грн Ви економите: 15 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм500 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
зубна паста з бішофітом
Знижка 6%
633159
72 грн
Promotion
68 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм125 мл Область застосуванняДля зубів і ясен Термін придатності3 роки
 СУСТАЛОЛ Premium, image 1
Знижка 5%
640159
40 грн
Promotion
38 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Скипидар Біла емульсія 250 мл
Знижка 5%
604159
170 грн
Promotion
161 грн Ви економите: 9 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм250 мл Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
Бішофіт Полтавський Форте гарячий
Знижка 5%
628159
43 грн
Promotion
41 грн Ви економите: 2 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Мазь живокост бальзам для костей и суставов с бишофитом
Знижка 4%
490277
45 грн
Promotion
43 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності24 М
Бішофіт для зубів ополіскувач
Знижка 6%
637159
54 грн
Promotion
51 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм500 мл Область застосуванняДля зубів і ясен Термін придатності3 роки
Бішофіт Полтавський Форте гарячий
Знижка 15%
629159
187 грн
Promotion
159 грн Ви економите: 28 грн

Об `єм:

75 мл 400 мл
Об `єм400 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності5 років
Скипидарная эмульсия для ванн
Знижка 5%
606159
445 грн
Promotion
423 грн Ви економите: 22 грн

Об `єм:

250 мл 500 мл 1000 л (1 л)
Об `єм1000 л (1 л) Область застосуванняДля ванн Термін придатності5 років
Акулячий хрящ для суглобів з бішофітом
Знижка 5%
180650
41 грн
Promotion
39 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм75 мл Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності24 М
Бішофіт від целюліту - масажний антицелюлітний крем
Знижка 15%
583114
167 грн
Promotion
142 грн Ви економите: 25 грн
Об `єм275 мл Область застосуванняДля корекції фігури Термін придатності24 М
Зубна паста з бішофітом
Знижка 5%
634159
60 грн
Promotion
57 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм75 мл Область застосуванняДля зубів і ясен Термін придатності3 роки
Бішофшт от боли в горле
Знижка 5%
636159
60 грн
Promotion
57 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм500 мл Область застосуванняДля зубів і ясен Термін придатності3 роки
Спрей для носа з бішофітом Antiqua mare MAX
Знижка 5%
901002
85 грн
Promotion
81 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм50 мл Область застосуванняДля носа і горла Термін придатності3 роки
Бішофіт спрей для носа Antiqua Mare
Знижка 5%
901001
80 грн
Promotion
76 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм50 мл Область застосуванняДля носа і горла Термін придатності3 роки
хондроитин глюкозамін
Знижка 4%
180247
46 грн
Promotion
44 грн Ви економите: 2 грн
Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності24 М
Незамінні амінокислоти
Знижка 5%
240003
129 грн
Promotion
123 грн Ви економите: 6 грн
Об `єм50 табл. Область застосуванняДля шлунково-кишкового тракту Термін придатності24 М
Пиколинат Хром Активний
Знижка 7%
240098
30 грн
Promotion
28 грн Ви економите: 2 грн
Область застосуванняДля корекції фігури Об `єм40 табл.
L-карнітин
Знижка 6%
240008
54 грн
Promotion
51 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм40 табл. Область застосуванняДля корекції фігури Термін придатності24 М
ананас бромелайн таблетки для схуднення
Знижка 5%
240004
60 грн
Promotion
57 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм40 табл. Область застосуванняДля корекції фігури Термін придатності24 М
 "Спіруліна" №80 для очищення організму при схудненні, image 1
Знижка 5%
240084
84 грн
Promotion
80 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм80 табл. Область застосуванняДля корекції фігури Термін придатності24 М
Артротоп хондроитин бромелайн глюкозамин
Знижка 5%
240016
150 грн
Promotion
142 грн Ви економите: 8 грн
Об `єм50 табл. Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності24 М
Таблетки для відновлення хряща остеовіт
Знижка 5%
240074
141 грн
Promotion
134 грн Ви економите: 7 грн
Об `єм50 табл. Область застосуванняДля спини і суглобів Термін придатності24 М
Глюкозамін для суглобів і хряща
Знижка 5%
240026
75 грн
Promotion
71 грн Ви економите: 4 грн
Область застосуванняДля спини і суглобів Об `єм40 табл.
Бішофіт інструкція
Знижка 5%
638159
42 грн
Promotion
40 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм75 мл Область застосуванняДля м'язів і зв'язок Термін придатності5 років
Шампунь Кінська Сила від випадіння волосся
Знижка 4%
180421
48 грн
Promotion
46 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності30 М
Збагачений крем проти зморшок
Знижка 5%
428353
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Шампунь без SLS для фарбованого та мелірованого волосся
Знижка 5%
180346
63 грн
Promotion
60 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності30 М
Шампунь Кінська Сила з екстрактом вівса
Знижка 5%
180384
65 грн
Promotion
62 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності30 М
Максимально зволожуючий крем з SPF-7
Знижка 5%
428359
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Крем для шиї та декольте, для поліпшення форми і пружності бюста
Знижка 5%
428446
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя і декольте Термін придатності24 М
Кінська Сила для росту волосся шампунь-кондиціонер з колагеном
Знижка 4%
180124
48 грн
Promotion
46 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності30 М
 Нічний крем для нормальної і сухої шкіри, image 1
Знижка 5%
428357
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Бальзам Кінська Сила від випадіння волосся з червоним перцем
Знижка 6%
180629
54 грн
Promotion
51 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності30 М
Крем догляд за шкірою навколо очей
Знижка 5%
428358
78 грн
Promotion
74 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм20 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Мультивітамінний живильний крем
Знижка 5%
428429
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Мус для ніжного очищення чутливої і сухої шкіри обличчя
Знижка 5%
428427
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм100 мл Область застосуванняДля обличчя і декольте Термін придатності24 М
 Маска-пілінг фруктова, image 1
Знижка 5%
410181
39 грн
Promotion
37 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм15 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Лосьйон для детоксикації проблемної шкіри обличчя з ліфтинг-ефектом
Знижка 5%
428442
96 грн
Promotion
91 грн Ви економите: 5 грн

Об `єм:

100 мл 125 мл
Об `єм125 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності1 рік
Тонік для комбінованої і жирної шкіри
Знижка 5%
428362
96 грн
Promotion
91 грн Ви економите: 5 грн

Об `єм:

100 мл 125 мл
Об `єм125 мл Область застосуванняДля обличчя і декольте Термін придатності1 рік
Тонік для шкіри навколо очей з екстрактом герані - глибоке зволоження
Знижка 5%
79345
96 грн
Promotion
91 грн Ви економите: 5 грн

Об `єм:

100 мл 125 мл
Об `єм125 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності1 рік
Крем живильний для сухої і чутливої шкіри обличчя
Знижка 5%
428433
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Мінеральний гель для нормальної та змішаної шкіри обличчя
Знижка 5%
428425
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм100 мл Область застосуванняДля шкіри Термін придатності24 М
Засіб по догляд за шкірою навколо очей мінеральний гель
Знижка 5%
428364
78 грн
Promotion
74 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм20 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Молочко для зняття макіяжу
Знижка 5%
428361
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя і декольте Термін придатності24 М
Відбілююча маска
Знижка 5%
410175
39 грн
Promotion
37 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм15 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Крем для проблемної шкіри схильної до запалень
Знижка 5%
428345
87 грн
Promotion
83 грн Ви економите: 4 грн
Об `єм60 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Заспокійлива маска
Знижка 5%
410180
39 грн
Promotion
37 грн Ви економите: 2 грн
Об `єм15 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності24 М
Детоксикуючий лосьйон
Знижка 5%
428444
96 грн
Promotion
91 грн Ви економите: 5 грн

Об `єм:

100 мл 125 мл
Об `єм125 мл Область застосуванняДля обличчя Термін придатності1 рік
Засіб для ламінування волосся в домашніх умовах
Знижка 6%
180261
54 грн
Promotion
51 грн Ви економите: 3 грн
Об `єм250 мл Область застосуванняДля волосся і шкіри голови Термін придатності30 М
Від п'яткової шпори
Знижка 5%
583386
142 грн
Promotion
135 грн Ви економите: 7 грн
Об `єм275 мл Область застосуванняДля п'ят і ступень Термін придатності24 М
СПА: загоюючий догляд за пошкодженою шкірою рук та ступній
Знижка 5%
428380
39 грн
Promotion
37 грн Ви економите: 2 грн