Бережи хребет з юних років

22/01/2018
Вправи для зміцнення спини для дітей

Якби в молодості ми знали, яким чином зберегти гнучкість хребта, то в старості обов'язково б зробили це. Остеохондроз, насправді, дуже страшне і хворобливе захворювання. Його діагностика і профілактика повинна починатися ще з малого віку.

Організм з дитинства піддається різним руйнівникам. Будь-який стрес, недоїдання, недосипання і ось будь ласка, як результат - ускладнення в нормальному функціонуванні хребта. Протягом усього життя мучать таких людей болю в спині.

І як свідчить статистика, той остеохондроз, який почався саме в юності - найскладніше лікувати.
Адже ні для кого не секрет, що одним з відповідальних періодів, коли кісткова тканина росте - є саме юнацький період. Для того, щоб не виникало передчасних проблем зі спиною, потрібно дотримуватися гарне харчування, не порушувати свою фізичну активність і, звичайно ж, стежити за надходженням в організм вітаміну D.

Як відомо, вітамін D потрапляє в організм і шляхом впливу на нього сонячних променів. Тому процедура відпочинку, засмаги може стати не тільки в задоволення, але і піти на користь. Так би мовити, поєднати приємне з корисним. І відпочив собі на втіху і профілактику остеохондрозу пройшов. Жарти жартами, а якщо серйозно, то варто вживати побільше морепродуктів, в тому числі і червону рибу абсолютно всіх сортів. Не завадило б включити в раціон риб'ячий жир, який в дитинстві ми всі не могли терпіти. На що тільки не підеш заради здоров'я - і це усвідомлюється тільки з часом.

Особливо необхідно правильно харчуватися організму, який ще росте. Адже, стало відомо, що правильне харчування є відмінним методом профілактики остеохондрозу.

Ну а якщо вже так сталося, що в дитинстві вами мало займалися батьки або ви самі приділяли недостатню увагу своєму здоров'ю. А коли схаменулися, усвідомили, що є власником остеохондрозу - не турбуйтеся заздалегідь. Все решимо і немає нічого неможливого. Вашу проблему із задоволенням допоможуть фахівці медичного центру «На Невському», які візьмуть ваше здоров'я в свої руки.