БАД для вен: витаминный комплекс при варикозе 60 таблеток

180230
51 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Вітаміни для вен інструкція код товару 180230

Вітаміни від варикозного розширення вен, що потрібно знати?

Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя або навпаки, робота змушує вас весь час стояти - це призводить до порушення активного процесу кровообігу. Через це збільшується артеріальний тиск і об'єм крові у венах ніг, в результаті чого вони розширюються. Цей явище створює навантаження на стінки кровоносних судин і через деякий час може спровокувати незворотний «знос» вен.

Цей процес є основною причиною погіршення функцій венозних клапанів: вони занадто малі для збільшення діаметра судин, і кров тече в протилежному напрямку. При виході з ладу однієї заслінки, інші теж скоро прийдуть в непридатність. З внутрішньої вени через дефектний клапан тече великий потік крові, перевантажуючи невеликі зовнішні вени, і клапани цих малих вен досить швидко теж виходять з ладу. Варикоз під шкірним покривом - це тільки зовнішні помітні симптоми, які називаються венозної слабкістю або недостатністю. Ця проблема недостатнього кровообігу може мати важкі наслідки для людського організму.

Найпоширенішими факторами провокування появи варикозу - є стоячий або малорухливий спосіб життя без елементарної щоденної розминки. Хронічні закрепи і надмірна вага, можуть також посприяти цьому стану. Лікарі рекомендують приймати вітаміни від варикозного розширення вен людям, схильним до цього серйозного захворювання. Вони допоможуть в організації захисту від прояву варикозного розширення вен і полегшити симптоми, які існують.

В основі багатьох вітамінних комплексів лежить рутин і лимонна кислота, які можуть підвищити міцність стінок судин, поліпшити їх кровообіг і еластичність.

У боротьбі з варикозним розширенням вен і тромбофлебітом добре підходить вітамінний комплекс «Дієтична добавка для вен Сила Лошади» з унікальною формулою.

Склад: рутин - 52,5 мг, екстракти: каштана -85 мг, гінкго білоба - 85 мг, кверцетин - 30 мг. Допоміжні речовини: сорбіт, лимонна кислота, стеарат кальцію, аеросил.

Використання: застосовувати 2-3 рази на день по 1 таблетці після їжі.

Тривалість курсу: 1 місяць, подальше застосування узгоджується з лікарем.

Форма випуску: 60 таблеток по 0,5 м

Протипоказання: індивідуальна непереносимість до компонентів, період лактації у жінок, діти до 12 років, вагітність.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Вітаміни для вен застосування та показання

Область застосування:
Для вен
Показання для застосування:
Мінеральний венотонік з бішофітом – ангіопротектор широкого спектру дії при венозної та капілярної патології.
Сфера використання:
  • При варикозі
  • При венозній сітці
  • При венозної недостатності
  • При гематомах і ударах
  • При синдромі втомлених ніг
  • При тромбофлебіті
  • При флебіті
  • При флеботромбозі
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.065
Об'єм:
60 табл.