Артротоп №50 для відновлення сполучної тканини суглобів

240016
166 грн
150 грн
Знижка: 16 грн
Є в наявності
+
Відкласти

Артротоп інструкція код товару 240016

Призначення: відновлення сполучних тканин суглобів, сприяння виробленню колагену.

Біль у суглобах не дає людині відчувати повноту життя. Вона обмежує його рухи, не дозволяє займатися спортом і родиною, змушуючи дедалі більше сидіти на місці. І в підсумку біль може прикувати людину до ліжка назавжди. Щоб цього не сталося, потрібно приділяти особливу увагу суглобам і вчасно звертати увагу на тривожні сигнали хвороб.

Завдяки препарату "Артротоп" ви зможете швидко позбутися від болю в суглобах, відновити свою рухливість і повернутися до повноцінного життя.

Найчастіше засоби, спрямовані на зняття болів в суглобах, маскують, притупляють біль, але ніяк не вирішують саму проблему. А в цей час тканини суглобів продовжують далі руйнуватися, приводячи до ще більш серйозної форми хвороби.

Препарат "Артротоп" крім знеболювання, виконує головну функцію - знімає запальний процес і сприяє відновленню суглобових тканин, надає хондропротекторну дію. Ефект досягається завдяки ефективній комбінації 5 головних компонентів, що входять в препарат: хондроїтин сульфат, бромелайн, глюкозамін сульфат, екстракт босвелії, екстракт люцерни, вітамін D3.

Хондроітин: високомолекулярний полісахарид, що відноситься до групи протеогліканів, запобігає і стримує деструкцію хрящової тканини. Хондроітин покращує ефект мастила всередині суглобів і стримує негативний вплив ферментів, які руйнують хрящі. Він підвищує пружність сполучної тканини, має протизапальний і аналгетичний ефект, знижує больові відчуття в суглобах і хребті не тільки, коли ви відпочиваєте, а й виконуєте фізичні навантаження; збільшує еластичність тканин, рухливість суглобів, їх регенерацію; сприяє утворенню внутрішньосуглобової рідини.

Бромелайн: знімає запалення в тканинах. Допомагає уповільнити формування утворень, що виникають в період запалень і викликають болі і набряки в суглобах.

Глюкозамін: потрапляючи в тканини хрящів, сприяє швидкому виробленню мукополісахаридів, збільшує рухливість пошкоджених суглобів і покращує стан тканин. Глюкозамін бореться не з наслідками, а з причиною запалення і болю в суглобах.

Екстракт босвеліі: це натуральний компонент, який має високу ефективність в боротьбі з набряками і больовими відчуттями в суглобах. При цьому не має побічних ефектів і обмежень до застосування. Він сприяє оздоровленню суглобів в цілому, уповільнює запальні процеси, знімає набряки, покращує кровообіг, зміцнює і відновлює дефектні кровоносні судини.

Вітамін D3: робить позитивний вплив на міцність кісток і суглобів, допомагає кальцію з їжі і препаратів краще всмоктуватися і закріплюватися в кісткових тканинах.

Екстракт люцерни: покращує регенерацію шкірних покривів, має антиоксидантну дію на організм в цілому. У складі є великий вміст мінеральних речовин: кальцій, магній, фосфор, калій, натрій, залізо, марганець та інше.

Показання до застосування:

 • зниження болю в суглобах;
 • протизапальний ефект;
 • регенерація і зростання сполучної тканини;
 • збільшення рівня колагену.
Не є лікарським препаратом.

Протипоказання до використання: непереносимість деяких компонентів препарату.

Перш, ніж почати прийом препарату, рекомендується проконсультуватися з вашим лікарем.

Вживати: дорослим та підліткам з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день до їжі. Рекомендується тривалий прийом, який погоджується з лікарем.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Висновок МОЗ України № 05.03.02-04/49900 від 18.10.2006 р.

Артротоп застосування та показання

Область застосування:
Для спини і суглобів
Сфера використання:
 • При артриті
 • При артрозі
 • При артрозі
 • При кіфозі
 • При люмбаго
 • При міжхребцевої грижі
 • При остеопорозі
 • При остеохондрозі
 • При радикуліті
 • При сколіозі
 • При ударах
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0.055
Об'єм:
50 табл.