Антистресовий комплекс Гармонія №50

240018
132 грн
Розкупили
Відкласти

Біокомплекс Гармонія інструкція код товару 240018

Склад мг / капсула: фенілаланін - 250,0, гліцин - 50,0, екстракт байкальської шоломниці - 50,0, екстракт валеріани - 20,0. Наполнітелі: стеарат кальцію, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль , сорбіт.

У повсякденному житті ми самі собі шкодимо. Сучасна людина звикла до прийому штучних стимуляторів (кава, алкоголь, тютюн), так як вони дозволяють позбутися від постійного відчуття незадоволеності, але приводять людину в стан порожнечі і ще більшого подразнення. Алкоголь штучно підтримує підвищений вміст активаторів центрів винагороди в головному мозку, зберігаючи пептиди опіатної системи. Під впливом зовнішнього стимулятора, відчуваючи спокій, задоволення від розслаблення, людина часто завдає собі непоправної шкоди. Зовнішній (екзогенний) стимулятор викликає звикання. Для досягнення того ж ефекту потрібно ще більш висока доза. При цьому уражаються життєво важливі органи: печінку, судини і т. Д. У цьому випадку особливо страждає власна (ендогенна) система регуляції процесів в організмі.

Але завжди є інший вихід. Наприклад, біологічно активна добавка до їжі «Біокомплекс Гармонія» допоможе замінити шкідливі стимулятори і додасть організму енергію, наполегливість і силу. Це пов'язано з комплексом унікально підібраних компонентів, першим з яких є фенілаланін.

Фенілаланін - відноситься до класу незамінних амінокислот. Бере участь в утворенні білків, пептидів, міжклітинних регуляторів. В організмі він може перетворюватися на іншу амінокислоту - тирозин, який, в свою чергу, використовується в синтезі двох основних нейромедіаторів - дофаміну і норадреналіну. Отже, ця амінокислота впливає на настрій, зменшує біль, покращує пам'ять і здатність до навчання. Він допомагає людині зняти стрес без вживання алкоголю, зберігаючи ендогенні (внутрішні) пептиди опіатної системи в мозку і, таким чином, знижує залежність людини від прийому шкідливих стимуляторів.

Дія:

Фенілаланін є будівельним блоком в ланцюзі реакцій, які призводять до утворення нейромедіаторів - катехоламінів (включаючи норадреналін і дофамін). В результаті підвищується енергія, наполегливість і сила тіла. Він широко відомий як нейрорегулятор мозку і є популярним інгредієнтом в «розумних напоях», які тепер замінюють каву, алкоголь і т. Д. Фенілаланін покращує протибольові механізми організму, тому показано його застосування при пошкодженнях і травмах. Багато людей не реагують на звичайні болезаспокійливі, але добре реагують на фенілаланін. Варто відзначити, що фенілаланін вибірково блокує хронічний біль, залишаючи недоторканими захисні механізми від короткочасної гострого болю (опіки, порізи). У той же час ця амінокислота не викликає звикання, не токсична і може поєднуватися з іншими ліками.

Гліцин - регулятор обміну речовин, нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційне напруження, агресивність, конфлікти, підвищує розумову працездатність, поліпшує настрій, полегшує засинання і нормалізує сон.
Вхідний до складу екстракт шоломниці байкальської надає заспокійливу і протисудомну дію при захворюваннях нервової системи та серцево-судинних неврозах, регулює реакцію на стрес і рівень лейкоцитів у крові.

Підсилює ефект біодобавки екстракт валеріани. Ще в давнину валеріана вважалася одним з найсильніших психотропних препаратів для лікування захворювань нервової системи. Діоскорид вважав, що валеріана може керувати думками, Пліній - засобом збудливим думки, Авіценна - засобом, що зміцнює мозок. У всі часи корінь валеріани цінувався як рослина, яка приносить гармонію і спокій.

Рекомендується використовувати для корекції дієти для / при :

- безсоння;
- нервові розлади;
- погіршення здатності запам'ятовувати;
- наявність почуття страху і напруги, хвилювання;
- предменструальне занепокоєння і інші емоційні розлади;
- депресія.

ДД «Біокомплекс Гармонія» надає заспокійливу дію. Це властивість дає можливість використовувати його як допоміжний засіб для корекції дієти при порушеннях сну, безсонні, неврозах, стресах, мігрені, неврастенії, нейроциркуляторна дистонія з підвищеним артеріальним тиском, порушеннях серцевого ритму, тахікардії.

Застосування: дорослим приймати по 1 капсулі 2 рази на день за годину до їжі. Курс прийому - 1-2 місяці, рекомендується повторювати 2-3 курси на рік.

Протипоказання: не рекомендується вагітним, жінкам, що годують.
Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці з дня виготовлення.

Біокомплекс Гармонія застосування та показання

Область застосування:
Для нервової системи
Сфера використання:
  • При безсонні
  • При вегето-судинної дистонії
  • При невралгії
  • При неврастенії
  • При невриті
  • При неврозі
  • При панічних атаках
  • При порушенні сну
Форма випуску:
Таблетки / капсули
Термін придатності:
24 М
Країна-виробник:
Україна
Вага (кг) ≈:
0,057
Об'єм:
50 табл.